Тому сміливо вибирайте відтінки одягу, властиві стихії землі: білий, жовтий, пісочний, кораловий, цегляний, червоний, марсала (виноградний), коричневий, чорний, хакі, зелений, сірий.
ЩО ПОВИННО БУТИ НА СВЯТКОВОМУ НОВОРІЧНОМУ СТОЛІ
Ні для кого не секрет, що собака – тварина ненажерлива.
Саме тому необхідно, щоб всі гості були ситі і задоволені, щоб кожен зміг знайти і пригоститися своєю улюбленою стравою.
Перше й основне місце на святковому столі повинна займати м’ясна страва. Це може бути що завгодно: буженина, свиняча рулька, холодець, курка, качка, відбивні, стейки, шашлик та інші смаколики. Крім цього, обов’язково приготуйте м’ясні салати і закуски з додаванням шинки, ковбаси, вирізки і так далі.
Прикрасьте незвичайним способом кожну страву, щоб вони були святковими, викликали приємні емоції і «створювали новорічний настрій». Актуальними є салати у вигляді ялинок, ялинкових прикрас, мордочки собаки, кісточки, цукерки.
Доповніть стіл фруктами, щоб він був барвистим і яскравим – це сподобається «господарю свята».
Символ 2018-го повинен бути присутній в усьому: на ялинці, у прикрасах, у настінних картинах і календарях, в одязі, на упаковках подарунків та інше. Прикрасьте кімнату, в якій прийматимете гостей, м’якими іграшками-собачками, подаруйте кожному сувенір або маленьку статуетку символу року.
У рік Собаки мають бути на столі всі види м’яса, хоча б у мінімальній кількості: яловичина, свинина, курка, качка, кролик, перепел і так далі.
Можете подати страви, приготовлені різними способами: смажене, копчене, запечене, тушковане.