Fridge magnet wooden gears

«ПРІОРИТЕТ ВЛАДИ – УКРАЇНСЬКІ ІНТЕРЕСИ»

  • Подобається0Не подобається
  • 9 Лютого 2006, 20:59

На Вінниччині з робочим візитом перебував заступник глави Секретаріату Президента України А.С. Матвієнко. Поїздка на Бершадщину – рідну батьківщину, мала приватну мотивацію. У неділю в приміщенні агропромислового розвитку відбулася зустріч Анатолія Сергійовича з активом району.
Розпочав її заступник глави Секретаріату, який добре знає життя своїх земляків, з короткої характеристики соціально-економічного розвитку Бершадщини. Район на фоні області виглядає непогано. Є плюси у промисловості, сільському господарстві, де показники кращі, ніж у попередній рік. Разом з тим, відзначив А.С. Матвієнко, якщо така інвестиційна політика проводитиметься і надалі, то перспективи району невеликі. Зростає заборгованість із заробітної плати, яка вже збільшилася в 1,7 раза проти минулого року. І це, між іншим, на активно діючих підприємствах. Відстає Бершадь і по темпах росту зарплати.
Є проблеми і з платою за електроенергію, газ та інші енергоносії. Це вже, на переконання А.С. Матвієнка, не бершадський стиль. Такі негативні тенденції слід якомога швидше подолати, адже район – один із найпотужніших в області.
Далі Анатолій Сергійович говорив про політичну ситуацію в країні, про актуальні проблеми сьогодення, про стратегічні завдання політики Президента В.А. Ющенка і пріоритети розвитку нашого суспільства.
– Позиція Президента така: політика України з 2005 р. проукраїнська, не проросійська чи антиросійська, не проамериканська чи проєвропейська, а проукраїнська, – наголосив А.С. Матвієнко. – Святий пріоритет влади – українські інтереси, і відповідати вона має лише перед своїм народом. А ще Україна, крім свого інтересу, хоче прозорості.
На думку Анатолія Сергійовича, на сьогодні склався дисбаланс демократії Росії і України, ми пішли дещо вперед. І ця асинхронність не може не іскрити, вона значно утрудняє реалізацію інтересів України. Демократія в нашій державі зміцніла, але єдності нації немає. Звідси і випливає стратегічне завдання №1 – об'єднати Україну, об'єднати націю.
Не обійшов А.С. Матвієнко і таку тему, як розчарування у суспільстві. Президент розуміє і знає про це. Чи могло цього не бути? Ні, не могло, запевняє Анатолій Сергійович. Кардинальні зміни у нашому суспільстві розпочалися з 1985 р. А всі революції мають хвилі. Досить згадати, яке глибоке розчарування панувало у 1991-1998 рр. після здобуття Україною незалежності. Історія свідчить, що суспільство не цінує свободи. Влада, яка дала свободу, не є слабка, але без пробудження енергії мільйонів людей Україна багатою, заможною і по-справжньому демократичною не буде. Із 10 обіцяних Президентом кроків 6 виконано. Реальні доходи населення збільшилися на 20%. Цього, звісно, недостатньо, але такого темпу ще не було.
Заступник глави Секретаріату Президента детально проаналізував газову кризу, м'ясо-молочну та інші проблеми. Чим скоріше Україна вступить до СОТ і стане повноправним учасником товарообміну, тим менше буде подібних проблем.
Назвав А.С. Матвієнко і пріоритети державної політики у нинішньому році. Це, насамперед, медична реформа. На обладнання ФАПів у бюджеті передбачено понад 8 млн. грн. Село, нація старіють, смертність перевищує народжуваність, і, якщо не вживати кардинальних заходів, можна дочекатися незворотних процесів. Реформування потребує і житлово-комунальне господарство. Люди мусять бути партнерами у вирішенні проблем цієї галузі.
2006-й – Рік села. В аграрному секторі проблем дуже багато: безробіття на селі, диспаритет цін, зношеність техніки тощо. Цього року вперше на потреби села в бюджеті закладено кошти в обсязі 10% від ВВП, причому гроші, як запевняють фахівці, зорієнтовані на людину.
Декілька слів сказав Анатолій Сергійович і про реформування місцевого самоврядування. Навряд чи безболісно воно пройде, особливо в сільській місцевості.
На завершення А.С Матвієнко відповів на запитання присутніх, зокрема, про можливість співпраці різних політичних сил, про газифікацію району, про його ставлення до підписання Президентом відомого меморандуму. У зустрічі брали участь голова РДА С.Л.Шульц і голова районної ради Г.Ф. Семенда.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.

Дивіться також в розділі  Політика
» 22.12.2017 Другий рік поспіль Микола Кучер є найвідповідальнішим народним депутатом України
» 16.12.2017 Депутатом я обраний по територіальному виборчому округу №14 від політичної партії «Блок Петра Порошенка». Згідно із Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні» подаю свій звіт про роботу в 2017...
» 18.02.2017 Днями відбулася звітно-виборна конференція Бершадської районної організації політичної партії «Укроп».
» 31.12.2016 Для кожного з нас 2016 рік був сповнений напруженої праці, пошуку правильних рішень і можливостей для нових звершень. Завдяки спільним зусиллям керівництва району, територіальних громад, їхніх мешканців та народного депутата України Миколи Кучера...
» 19.08.2016 Народний депутат провів прийом громадян
» 19.08.2016 Микола Кучер: «Налаштовуймося на позитив, добрі і гарні справи»
» 12.08.2016 Найвідповідальніший народний депутат – Микола Кучер
» 26.03.2016 Діє депутатська група
» 07.01.2016 Звернення
» 20.03.2015 Юлія Тимошенко: Щоб село і селяни стали жити краще
Всі статті розділу Політика »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Працюють спільно на результат</b><br />Голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур продовжує виїзди в територіальні громади району. Цього разу він побував у...
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
3 фото   
<b>"Майстриня слова і числа"</b><br />Під такою назвою в читальній залі Бершадської районної бібліотеки відбулася презентація збірки поезії Руслани Руденко...
7 фото   
<b>Бершадський краєзнавчий музей</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Тхорук Іван Трохимович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.09.41.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«ПРІОРИТЕТ ВЛАДИ – УКРАЇНСЬКІ ІНТЕРЕСИ» - Політичне життя України та бершадщини зокрема - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники