Підтвердила це і К.Рекало, яка розповіла, що торік, перед тим, як різати, енергетики прийшли і попередили, що гілляки повинні бути не ближче 2-х метрів від нижнього провода, і люди розчистили лінію самі. А що заважало попередити у цьому році? Про те, що не попереджали нікого, підтвердили всі, з ким зустрілися на цій вулиці.
Хоча Л.Грабова назвала тих, хто у такий спосіб наводив у них порядок, лісорубами, а не енергетиками, до лісу таких, з огляду на їх "роботу", мабуть, і близько не підпустили б. Та і взагалі у плані виховної роботи у електромережах щось не те. Це відчувалося на кожному кроці. Людям грубіянили. В.Трохименко, житель цієї ж вулиці, сам електрик, але висловився, що ніяк чомусь не може знайти спільної мови з колегами з електромереж. Якби, сказав він, нас попередили про розчистку лінії, я б ще й сусідам допоміг, як робив це вже не раз.
Побувавши на місці події, навіть представник електромереж визнав, що ніхто з них не зробив би такого на власному подвір'ї. До людей все-таки треба ставитися по-людськи.
Нарікання від населення, коли розчищають лінії електропередач – не новина, але щоб дійти аж до такого? В.І. Андрейцов зізнався, що подібного у них ще не було.
Тож можливо все-таки прокинеться у когось совість, щоб відшкодувати пенсіонерам за поламаний шифер. Годилося б вибачитися перед ними.
Пора, мабуть, якось по-іншому взятися за роз'яснювальну роботу серед населення: що і де можна садити, а не чекати, як у даному випадку з горіхом аж 40 років, щоб потім травмувати не тільки дерево, природу, а і людські душі. А якщо і давати бензопилку при розчистці ліній електропередач у руки, то добре визначитися, кому саме.
Павло КУШПЕЛА,
кореспондент газети.