Fridge magnet wooden gears

РАДІ УЧНЯМ

  • Подобається0Не подобається
  • 24 Червня 2006, 09:02

У Джулинській школі-інтернаті відбулося незабутнє свято останнього дзвінка. Першим з привітним словом виступив директор В.Г. Марущак, потім учителі. Учні ж розказували свої вірші, які були присвячені кожному вчителю, подарували своїм вихователям рушник, коровай і квіти.
Потім розпочався концерт. Вихованці школи-інтернату показали свої таланти на високому рівні. В цьому велика заслуга художнього керівника Т.Г. Кикут.
В народі кажуть: "Що посієш, те й пожнеш". Педколектив посіяв зерно доброти в учнівських душах. Тут проводиться велика виховна робота. Кожен учитель торує доріжку розуму від свого серця до серця учня.
Моїм побажанням учням були слова Т.Г. Шевченка: "Вчіться і чужого научайтеся... Але свого не цурайтеся, бо хто свою мову забуває, того Бог карає". Після святкового дійства звучав Гімн України.
Разом з колективом школи я віддаю велику шану директору – Володимиру Григоровичу. Він умілий організатор, прагматик, талановитий педагог, який зумів згуртувати прекрасний колектив, що має вагомі здобутки.
Під керівництвом В.Г. Марущака багато зроблено: розширено інфраструктуру, проведено реконструкцію приміщень школи. Це лише декілька штрихів про роботу колективу і директора школи. Хочеться побажати їм міцного здоров'я та зеленої вулиці у їх творчих задумах.
Іван РУДЕНКО (Закревський),
учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни.
с. Джулинка.

Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
6 фото   
<b>Бершадський чоловічий монастир</b><br />Бершадський Преображенський чоловічий монастир від самого початку свого існування був єдиним монастирем на Поділлі,...
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Поштовенко Йосип Кіндратович (1910) 1910 р., українець, робітник. Мобілізований в 1941 р. Єфрейтор. Загинув 22.01.45. Похов. Польща.

З історії Бершаді
Широкого розмаху стахановський рух набув на спиртовому та пивному заводах, меблевій фабриці, маслозаводі, серед робітників артілей. Учасники змагання, маючи значні трудові досягнення на своїх підприємствах, подавали шефську допомогу сільським трудівникам. Ще з довоєнних часів збереглись міцні зв'язки робітничого колективу цукровиків з селянами с. Поташні. Робітники після закінчення... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

РАДІ УЧНЯМ - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники