Fridge magnet wooden gears

ТАКИЙ ХАРАКТЕР МАЄ

  • Подобається4Не подобається
  • 5 Лютого 2009 р

Сім років працює в Джулинському поштовому відділенні листоношею Любов Олексіївна Фартушняк. І всі ці роки люди з вдячністю відгукуються про її скромну працю, про чуйне ставлення до них.
Якщо ви і не з її дільниці, яку вона обслуговує, а звернулись до неї – будьте певні: вона вислухає, порадить і задовольнить ваше прохання. До людей похилого віку – особливе ставлення.
– Давайте підпишу вам конверт, вітальну листівку тощо.
Треба щось купити в магазині – зверніться і обов’язково купить. А скільки вдячних слів про Любов Олексіївну можна почути від пенсіонера Степана Печеного, народного скульптора, який втратив не тільки зір, а й з роками здоров’я. Вона для мене, каже він, як рідна дитина.
Погодьтеся, не про кожного з нас можна так сказати. Такий вже характер має Люба. З чоловіком виростили двох дітей, поповнюється родина і внуками.
Здавалося б, проблем вистачає, але працюючи на такій роботі з повагою та любов’ю ставиться до людей.
Зауважимо, що в такому ставленні чимала заслуга і завідуючої Джулинським поштовим відділенням Ірини Петрівни Когут. Коли листоноші виходять із відділення, вона в котрий раз їм нагадує: «Йдіть до людей не тільки з кореспонденцією, а й з серцем».

С.ПЕЧЕНИЙ, З.МАНЗІЙ, Г.ШВЕЦЬ, М.АРІСТОВА, Р.КУШНІР та багато інших пенсіонерів, ветеранів праці с. Джулинки.

Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків</b><br />25 червня 2011 року відбувся кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків присвячений Дню молоді. Змагання...
2 фото   
<b>Нарада з питань газифікації району</b><br />Голова районної державної адміністрації Олександр Снігур 28 серпня 2012 року провів чергову робочу нараду щодо...
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Матвієнко Сергій Карпович Українець. Мобілізований в 1941 р. Гв. мол. лейтенант. Загинув 21.09.43. Похов. с. Володимирівка, Диканський р-н, Полтавська обл.

З історії Бершаді
Вперше згадується Бершадь в історичних джерелах 1459 року. Розташована була на південному кордоні Литовського князівства. Обнесена шестиметровим валом, з фортецею у центрі, Бершадь являла важливий форпост у боротьбі проти турків і татар. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ТАКИЙ ХАРАКТЕР МАЄ - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники