Fridge magnet wooden gears

Мірошник Лідія Василівна

  • Подобається8Не подобається

Ліквідатор аварії на ЧАЕС 1категорії, ІІ група інвалідності

Я, Мірошник Лідія Василівна, народилася 2 січня 1952 року, с.Будо-Голубієвічі Народицького району Житомирської області. Опісля сім’я переїхала в м.Поліське Київської області. Неповну середню освіту здобула в с.Шкнева Поліського району Київської області.

В 1965 році поступила в Чорнобильське медичне училище, яке закінчила в 1969 році за фахом фельдшера. Після закінчення медучилища отримала направлення в Поліську районну лікарню. Працювала медсестрою неврологічно-терапевтичного відділення. З 1984 року по серпень 1987 року працювала в районній санепідемстанції помічником санітарного лікаря по гігієні дітей та підлітків. На цій посаді мене застала аварія на Чорнобильській АЕС.

Чорнобильська атомна електростанція перебувала від смт.Поліське на невеликій відстані. Половина населених пунктів нашого району знаходилась в 30-ти кілометровій зоні. З перших годин аварії приймала участь в розгортанні медичного госпіталю на базі районної лікарні. Як працівник санепідемстанції на протязі 4-6 неділь приймала участь в дозиметричному контролі рівня радіації по Поліському районі, в виселених селах району.

В перші дні евакуації населення з Чорнобильського району з м.Прип’ять приймала участь у наданні медичної допомоги евакуйованим. Під час евакуації нашого населення з 30-ти кілометрової зони надавала допомогу тяжко хворим дітям. В подальшому займалася роботою відповідно до службових обов’язків, надаючи медичну допомогу дітям та підліткам на території району.

В зв’язку з погіршенням стану свого здоров’я та дітей в серпні 1987року змушена була переїхати разом із сім’єю в м. Бершадь, на малу батьківщину свого чоловіка. З того часу і по цей час працюю фельдшером швидкої допомоги.

В 1992 році смт.Поліське (райцентр) було евакуйовано і до цього часу рахується, як мертва зона.


Дивіться також в розділі  Чорнобиль
» 30.04.2015 Мітинг-реквієм та покладання квітів відбулися 24 квітня з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської трагедії, Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.
» 26.04.2014 25 квітня о 15 годині в м.Бершадь відбувся мітинг-реквієм до дня Чорнобильської катастрофи. Голова Бершадської РДА А.Головня, голова районної ради М.Грабчак, міський голова М.Кольченко, члени громадських організацій та політичних партій,...
» 18.05.2013 Микола Цимбал народився 1 грудня 1956 року в Бершаді. Навчався в загальноосвітній школі села Великої Киріївки. Після восьмого класу розпочав самостійне життя: професійне училище і перша робота – слюсарем на Миколаївському Чорноморському...
» 18.05.2013 26 квітня минає двадцять сім років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського...
» 18.05.2013 Тривожне відлуння 1986-го
» 18.05.2013 Вони врятували Україну і світ
» 18.05.2013 У центрі уваги влади – соціальні проблеми
» 23.12.2012 Вшанували ліквідаторів
» 18.12.2012 Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях
» 26.04.2012 26 років Чорнобильській трагедії
Всі статті розділу Чорнобиль »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Семінар з питань ведення галузі тваринництва</b><br />На базі ТОВ &quot;Устя&quot;, що знаходиться в с. Устя Бершадського району 3 лютого ц.р. відбувся семінар з питань...
48 фото   
<b>ШЛЯХОВА</b><br />
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Шамгай Іван Семенович (1920) 1920 р., українець. Кадровий. Мол. лейтенант. Загинув 30.06.42. Похов. с. Оріхівка, Луганська обл.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Мірошник Лідія Василівна - Пам'ять про Чорнобиль - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники