Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 13 Листопада 2009 р

Відділ освіти Бершадської райдержадміністрації, рада голів профкомів працівників освіти сердечно вітають з 85-річним ювілеєм вчителя історії Лісничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олексія В’ячеславовича КРАСНОЩОКОВА Феномен Вашого творчого довголіття є унікальним не тільки для Бершадщини, а, мабуть, і для всієї України. Тож бажаємо Вам, шановний Олексію В’ячеславовичу, ще довго залишатися у дружній когорті освітян при доброму здоров’ї та бажанні працювати.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош – Аллу Степанівну СОРОКУ (14.11) з с. Тернівки, Марію Омелянівну КУЧЕР (14.11) з с. М’якоходу, Ніну Петрівну РУДНИЦЬКУ (15.11) з с. Джулинки.
Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють найкращі вітання з нагоди золотого ювілею слюсарю з механоскладальних робіт Григорію Омеляновичу ГРИГОРИШЕНУ (15.11) Своєю працелюбністю Ви, шановний Григорію Омеляновичу, здобули авторитет і повагу серед колег. Бажаємо щастя та життєвих сил, родинного тепла, наснаги, довголіття, добробуту і достатку. Нехай долящедро обдаровує Вас і Вашу родину міцним здоров’ям, радістю, миром і всілякими земними гараздами.

Адміністрація, профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають з 50-річчям ЮріяМиколайовича ПОПАДЮКА (14.11) та з 55-річним ювілеєм Миколу ВасильовичаМЕЛЬНИЧЕНКА (15.11) Бажаєм здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку жилось, Щоб горя не знали ніколи.
Хай рушник до щастя доля простеляє І завжди боронить від усяких бід.
Хай вас удача всюди зустрічає І всього найкращого на багато літ!

Найніжніші, найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець,шлемо з нагоди 50-річчя коханому, дорогому, найкращому у світі чоловікові, батькові ЮріюМиколайовичу ПОПАДЮКУ з Бершаді.
Від щирого серця щастя бажаєм, Хай доля здоров’я пошле і добра, Любов’ю і ласкою хай зігрівають Рідні та друзі ще довгі літа.
Хай радість поселиться в рідному домі, І ліку не буде щасливим рокам, Удачі рясної, достатку без краю, А зло і біда хай життя обминають.
З любов’ю та вдячністю дружина, син Діма, донька Вікторія.

Адміністрація, профком, колектив ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» щиро вітають з ювілеєм комірника складу готової продукції Марію Павлівну ЧЕРНЕГУ (14.11) Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми Вам бажаємо.

Із золотими весіллями!
13 листопада виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник наші добрі, турботливі батьки, дідусь і бабуся, брат та сестра Ліна Єфремівна і ГригорійМикитович ОЛЕКСІЇ з Чернятки.
Найкращі наші, найрідніші, Які слова ще підібрать?
Прийміть вітання найщиріші, Нехай літа так не летять.
Ніхто не може зупинити час, А ви прожили в парі півстоліття, Живіть на щастя так для нас, Щоб ювілей зустріти ще й столітній.
Хай вам сміються зорі з вишини, І сонце осяває шлях щомиті, Щоб душею молоді були, Щоб з вами ми могли лише радіти.
Хай лебедина вірність вас не полиша, Щоб не боліли руки від утоми, Хай буде ніжна й добра в вас душа, Бо ви – промінчик щастя в нашім домі.
З повагою і любов’ю дочка Лариса з сім’єю з Славутича, син Анатолій з сім’єюзВінниці, родини ізЗазим’я, Броварів, Ладижина, Староконстянтинова, Флорино, Джулинки, Чернятки, свати з Вінниці, Чернігова, сусіди.

З нагоди 50-річчя подружнього життя шлемо найкращі, найтепліші слова вітань нашим лагідним, турботливим, найдобрішим у світі батькам, дідусюта бабусі, прадідусюта прабабусі Івану Борисовичу та Паші Володимирівні ВРАЩУКАМ(15.11) з Крушинівки.
Життя ви прожили славне, багате, Спасибі Вам, мамо, спасибі Вам, тату, За те, що тільки добра ви нас вчили.
Ось і піввіку разом ви прожили, І на скронях у вас сивина, Ви для нас, як сонце й весна.
Тож дозвольте вам низько вклонитись, Із славним днем вас, рідні, вітать.
Миру, радості, щастя, любові І здоров'я міцного вам побажать!
З любов’ю, повагою та вдячністю діти, онуки, правнук Максимко.

Дорогих, любих, добрих, турботливих батьків, дідуся та бабусю, прадідуся та прабабусю Андрія Лазаровича і ГаннуФедорівну ЖОРНЯКІВ (15.11) з Бершаді сердечно вітаємо з 50-річчям подружнього життя.
Найкращі наші, найрідніші, прийміть вітання найщиріші. Сьогодні рівно 50 у спільному житті минає, а скільки їх ще на шляху, про те ніхто не знає. Хай буде їх не менше ста, хай шлях ваш буде чистим, а все життя, немов кришталь, – прекрасним, світлим. Хай злагода, радість, здоров'я іщастя завжди будуть з вами в житті.
З повагоюі любов’юдочка Катя, зятьВася, онукиСвєта, Володя, Алла,Діма, правнуки Вова, Сергій, Владик, Наташка.

Завтра, 14 листопада, у нашій родині велике свято – виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник дорогі сестра і брат, тітонька і дядечко, бабуся і дідусь ЛідіяМаксимівна і ПетроФедотович МАНЗІЇ з Михайлівки.
Минає п’ятдесят, як молоді й щасливі, Ви свої долі у одну сплели.
І, об’єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли.
Дітей ростили в дружбі та любові, Навчали мудрому і берегли від бід.
Ми вам бажаєм щиро при здоров’ї Прожити в парі ще півсотні літ.
З любов’ю та повагою сестра Галя з чоловіком Васею, племінниці Олена і Валя з чоловіком Грішою, онуки Андрій іМаша з Поташні.

Сердечні, щирі, теплі слова шлемо з нагоди 50-річчя подружнього життя нашим дорогим, люблячим, турботливим, лагідним сестрі і брату, тьоті і дядьку, бабусі і дідусеві ЛідіїМаксимівні і ПетруФедотовичу МАНЗІЯМз Михайлівки.
50 – не привід для печалі, 50 – це зрілість золота.
Хай до ста, а може й далі, Йдуть, не оглядаючись, літа.
Хай сонце світить на кожній стежині, Хай вірні друзі і рідні будуть завжди на путі, Хай усе, що потрібно людині, Буде супутником у вашому житті.
З любов’юі повагоюсестра Валя з чоловікомВолодею, племінники Олег і Яна, онуки Стасик і Владик з Миколаєва.

Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажаньшлемо нашим любим, дорогим, добрим батькам, бабусі та дідусю, прабабусі та прадідусю Марії Ісаківні та ПетруЮхтимовичу ЧОРНОБАЯМз Великої Киріївки, які завтра святкують 50-річчя подружнього життя.
П'ятдесят ви разом зорювали На дорогах рівних і крутих.
Все ділили – радощі й печалі, Не буває у житті без них.
Хай здоров'я, щастя і достаток Сиплються, немов вишневий цвіт, Доля вам дарує з буднів свято, Щоб жили ви в парі до ста літ.
З повагою, любов’ю та вдячністю діти, онуки, правнуки.

Сердечно вітаємо наших однокласників МихайлаМикитовича САВЧУКА (16.11) з Джулинки та ОльгуМихайлівну ГАРДИШ(20.11) зШляхової з 60-річними ювілеями.
У вас сьогодні славна дата, і линуть привітання звідусіль.
Хай радістю й добром рясніє ваша хата, і завжди в ній будуть хліб і сіль. А ще – благополуччя, добра і щастя, і успіхів в усьому з року в рік. Все, що задумали зробити, нехай вдасться, і довгимбуде вашпрекрасний вік.Життя хай квітне, мов вишневий сад, і кожен день усміхнено радіє, а доля посилає зорепад здоров’я, миру любові і надії.
З повагою однокласники.

Сердечно вітаємо з 50-річчям нашого дорогого кума Олександра Борисовича СУХОПАРУ (13.11) з Красносілки.
Летять роки, але це не біда, Про це не треба хвилюватись, Не випадково в пісні є слова: «Мої роки – моє багатство».
Прийміть вітання найщиріші наші, І побажання в цей святковий день, Щоб від життя Ви мали тільки радість, Любов і шану від людей.
З повагою куми та друзі.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Фронтові дороги Олексія Шемішана</b><br />Недавно відзначив свій 89-ий день народження гвардії полковник, голова Всеукраїнської організації інвалідів війни та...
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
4 фото   
<b>«Любов душі моєї - Баланівка»</b><br />У твоїх руках дорога нашому серцю книга &quot;Любов душі моєї&nbsp;- Баланівка&quot;. В ній викладені матеріали з...
3 фото   
<b>«Звучать Шевченкові слова»</b><br />Під такою назвою з нагоди святкування Шевченківських днів в Україні в читальній залі Бершадської ра йон ної...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Фищук Євмен Іванович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.09.44.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення