Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 24 Вересня 2010 р

Найщиріші вітання!
Адміністрація та колектив СТ «Надія» щиро і сердечно вітають з ювілеєм шановну Любов Іванівну ДЕМЧУК (24.09) Ваш ювілей – поважна дата, тож побажати хочеться багато: довіку щастя, успіхів, здоров'я, багато днів, наповнених любов'ю. Хай легко працюється, гарно живеться, хай доля щасливо до Вас усміхнеться. І люблять хай рідні, шанують всі люди, хай щедрим і добрим Ваш день кожен буде. Хай миром, веселістю повниться хата, хай буде сім'я вся здорова й багата. Наснага і щедрість у серці хай квітнуть, щоб ще ювілей Ви зустріли столітній!

Сьогодні святкує ювілей наша дорога дочка, дружина, лагідна, турботлива матуся і бабуся, люба сестра, тьотя, шановна сваха Любов Іванівна ДЕМЧУК з Війтівки.
Наша рідна, добра, мила, Тебе щиро вітає вся наша родина.
Прекрасну дочку, дружину, маму, бабусю дав Бог світу пізнати, Гарну вроду і квітам можна позичати, І в серці доброти не треба додавати.
А душа настільки щира, що теплом зігріє, Аби здійснились заповітні мрії.
Для нас усіх ти небо прихилила б, Від бід усіх ти нас би захистила б.
Ти нам потрібна, будь завжди такою, Живи нам довго, не лічивши літ!
Щоб ти не зналася із втратою, бідою...
А ми для тебе є надійний щит!
З любов'ю, вдячністю та повагою тато Іван Іванович, мама Ганна Савівна, чоловік Іван, дочка Людмила, зять Ігор, онуки Інночка і Сашуня, сестра Надя з чоловіком Василем, племінник Віталій, свати.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» щиро вітають із золотим ювілеєм контролера електромонтажних робіт Валентину Петрівну БАЛАБАЙ (25.09) Бажаємо Вам, шановна імениннице, здоров'я від чистої поділь ської кри ни ці і лас ка вої до лі, щас тя і ра дос ті, ба гатс тва і бла го по луч чя від рід ної зем лі. Хай у Ва шій осе лі зав жди па - ну ють світ ло і зла го да, у сер ці – лю бов і доб ро, всі не га раз - ди за ли шать ся у ми ну ло му, а по пе ре ду бу дуть прек рас ний світ, мир не не бо і тіль ки со няч ні дні.

Дирекція та колектив педагогів-початківців Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 вітають зі славним ювілеєм Ніну Юхимівну КРАМАР (24.09) Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго Ваші дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта.
Бажаєм щастя, сонця у зеніті, Поваги, доброти і друзів повен дім.
Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим.

Любу дружину, дорогу маму, лагідну бабусю Ніну Юхимівну КРАМАР з Бершаді щиро вітаємо з ювілеєм.
Ми дякуємо тобі, рідненька, що у важких кліматичних умовах Забайкалля та Західного Сибіру ти завжди була поруч з нами, все своє молоде життя вчила дітей різних національностей добру, культурі, поваги до старших, і головне – пам’ятала та палко любила нашу Україну.
Хай Бог посилає тобі міцне здоров’я, довгих років життя, шани і поваги від рідних, близьких та знайомих.
Любимо, цінуємо та поважаємо: чоловік Володимир, син Сергій, дочка Таня, зять Девід, онук Марк з Англії, внучка Майя із Миргорода.

Сьогодні святкує свій гарний ювілей наш дорогий, любий брат, дядечко, дідусь Федір Ілліч ВЕРБЕЦЬКИЙ з Вовчка.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно тебе з ювілеєм.
Бажаємо добра і довголіття, У кожній справі хай завжди щастить, Вік щедрий, як калинове суцвіття, У злагоді і радості прожить.
Нехай наша ніжність і любов тебе гріють, І здійсняться усі твої мрії.
З повагою та любов’ю сім’ї Рудів, Вербецьких, Петриків, Романчуків із Бершаді, Красюкових з Феодосії, Вербецьких та Шевчуків з Крушинівки.

Дорогу мою похресницю Ольгу Григорівну СЕМЕНДУ (25.09) з Бершаді сердечно вітаю з днем народження і шлю найкращі побажання.
Щоб ти завжди була щаслива, Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті.
Щоб гріло сонечко ласкаве, Щоб Бог тебе в опіці мав, І янгол, твій охоронитель, З плеча твого щоб не злітав!
З любов’ю і шаною хрещена мати Діна Дмитрівна.

Сердечно та щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм добру, лагідну, турботливу, найкращу у світі маму Надію Андріївну МАРШУК (26.09) з Сумівки.
В день жовтої осені й зоряних ночей, Святкуємо дружно мамин ювілей!
За столом банкетним, що зібрав гостей, Всіх найкраща мама – не звести очей!
Як рожевий ранок, усмішка сія, Полуничкою пахнуть ніжнії вуста.
Хай припорошили голову сніги – Та нема тепліше маминої руки.
Джерельцем живильним голосок бринить, Тугу він розвіє, серце звеселить.
Ми щасливі, рідна, що у нас ти є.
Не рахуй, рідненька, ти свої літа, Бо для нас ти завжди гарна й молода.
Богу свічку в церкві ставимо за те, Щоб здоров'ям міцним одарив тебе Та життям, мов річка чистої води, Щоб могла пишатись нами ти завжди!
З любов’ю, вдячністю і повагою дочка Алла, зять Анатолій, син Ігор, невістка Галя.

З нагоди 60-річчя шлемо найкращі слова вітань і побажань дорогій, любій сестрі, тьоті, шановній свасі Надії Андріївні МАРШУК з Сумівки.
Бажаємо погожих Вам днів, Щасливої долі, радості стільки, як квітів у полі.
Усмішок глибоких, як дно океану, Великого щастя без зла та обману.
Хай Матір Божа Вас охороняє, А Господь щастя і сили посилає.
Хай завжди ведеться з легкої руки На добрі і довгі безхмарні роки.
З любов’ю, шаною та повагою сестра Таня з сім’єю, брат Володимир з сім’єю, сваха Марія, сваха Лєна і сват Володимир.

Адміністрація та профком ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають з 40-річчям електрозварювальника Михайла Олексійовича КОРИЦЬКОГО (28.09) Побажань багато, привітань багато, Бо хороших друзів маєте в житті, І тому веселе й радісне це свято, І тому хвилини ці – щирозолоті.
Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Хай Вас удача всюди зустрічає, І всього найкращого ще на сотню літ.

Любу, ніжну дружину, лагідну, турботливу матусю, дорогу дочку, сестру, онучку, племінницю, тьотю Віру Петрівну ПАТЛАТЕНКО (28.09) з В.Киріївки сердечно вітаємо з 35-річчям.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє, І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ.
З любов’ю та повагою чоловік Сергій, дочка Лєна, мама Марія, брати Василь, Петро, Олександр, Микола, сестри Наталя, Іра, Олена, дідусь Яким, тьотя Аня, племінники Віктор, Аліна, Вадим, Юля, Денис, Максим.

Найніжніші, найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди гарного ювілею – 80-річчя – нашій дорогій матусі, бабусі, прабабусі Вірі Омелянівні СУРЖАК (27.09) з Сумівки.
Вас, рідненька, раді ми вітати, Ваш славний ювілей прийшов.
Бо Ви для нас одна-єдина, І зігріває нас Ваша любов.
Спасибі Вам, матусю, за щире тепло, За людяність Вашу, безмежне добро, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі, рідненька, й уклін до землі.
У Бога, що живе над нами, Ми просимо, благаємо в цей час: Благослови нам матусю і збережи її для нас!
З любов’ю і шаною вся Ваша велика родина: дочки, сини, зяті, невістки, онуки та правнуки.

Завтра виповнюється 30 років нашому доброму, турботливому чоловіку, татусю, дорогому, любому сину, брату, дядечку, зятю Олегу Миколайовичу ЧОВГАНЮКУ з Джулинки.
Щиро вітаємо його та бажаємо всього найкращого.
Нехай у домі щастя буде І сил приплив, немов потоки рік, Нехай життя цвіте, і поважають люди, I довгим, як століття, буде вік.
Нехай добро щоднини прибуває, Як струмінь чистої води, Хай зло далекими стежками обминає, А радість поруч йде завжди!
З любов’ю дружина Оксана, син Артемчик, мама Надя, тато Коля, сестра Яся з чоловіком Володею, племінник Богданчик, мама Оля, Люда і Свєта з сім’ями.

Дорогого, любого чоловіка, доброго, турботливого, найкращого у світі батька і дідуся Костянтина Петровича БАТРАКА (27.09) з М’якоходу щиро вітаємо з 70-річним ювілеєм.
Ді ду сю, бать ку, лю бий чо ло вік, Для нас ти най до рож чий в сві ті.
Хай зав жди бу де твій без хмар ний вік Яс ним і щед рим, на че сон це в лі ті.
Хай пов нять ся дні твої ра діс тю й ми ром, Зо ря сві тан ко ва не раз ще зій де.
Ві та є мо, рід ний, ві та є мо, ми лий, Ві та є мо щи ро й сер деч но те бе.
З любов’ю, повагою і вдячністю дружина Зінаїда, дочка Наташа, онук Віктор.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею дорогій, любій дружині, лагідній, турботливій матусі та бабусі Євгенії Степанівні ГОНЧАР (25.09) з Бершаді.
Наша славна і рідна, найкраща у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти гарна дружина, бабуся і мати чудова, Даруєш турботу та море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно та щиро, Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба.
А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа!
З любов’ю та повагою чоловік Паша, син Юрій з дружиною Інною, дочка Олена з чоловіком Володимиром, онуки Максимко і Вадимчик.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Семінар з питань ведення галузі тваринництва</b><br />На базі ТОВ &quot;Устя&quot;, що знаходиться в с. Устя Бершадського району 3 лютого ц.р. відбувся семінар з питань...
5 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Літинщина</b><br />Цього разу керівники комунальних газет усіх районів області відвідали Літинський район, який зацікавив багатьох не...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
3 фото   
<b>Що не громада – то інша рада</b><br />Такий висновок напрошувався після чергового візиту голови райдержадміністрації О.Ф Снігура і керівників структурних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лісниче
Скляр Петро Неофітович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення