Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 29 Вересня 2010 р

Найщиріші побажання для Вас в цей день!
Районна і П’ятківська ради організацій ветеранів війни та праці щиро вітають з 80-річчям голову сільської організації ветеранів Мойсея Павловича ПОХИЛУ (30.09) Ми раді, що Ви і Ваші товариші зробили все для розбудови села. Воно є одним із кращих сіл району. Ветерани уважно читають Ваші статті в районній газеті. Ви – історія села. Завдячуючи Вам, організація ветеранів села веде активну роботу по патріотичному вихованню молоді.
Зичимо Вам, шановний ветеране, доброго здоров’я, довголіття, шани і поваги від рідних, близьких та знайомих. Хай не висихає горнило, і не втомлюється рука писати про наше ветеранське життя.

Завтра виповнюється 80 років нашому дорогому, любому чоловіку, батьку, дідусю Мойсею Павловичу ПОХИЛІ з П’ятківки.
Молитвами звертаємось до Бога, Хай благодаті чисте джерело Зійде у долю рідної людини Й прихилить небо янгольським крилом.
Нехай у день прекрасний, ювілейний, Збереться рід тісненько за столом І буде щиро, гарно величати За душу сонячну, душевну доброту, Хай світла радість воцариться в хаті І не минає щастя на віку!
З повагою та любов’ю дружина Поліна, син Анатолій, невістка Женя, дочка Галя, зять Володя, онуки Толик, Сергій, Вадим.

Сердечно вітаємо з 80-річним ювілеєм патріарха журналістики Вінниччини, шановного Мойсея Павловича ПОХИЛУ з П'ятківки.
Не будем підраховувать літа, Полічим краще добрі справи Ваші, Хай Вам сьогодні радість розквіта, Хай кожен добре слово скаже.
Нехай добро в родині множиться завжди, Злітають в світ нащадки міцнокрилі.
До сотні літ душею молодим Живіте при міцній козацькій силі!
З шаною і повагою сім'ї П. П. Похили та П. В. Маніленка.

Шлемо сердечні, теплі слова вітань з нагоди славного ювілею милій, гарній, щирій людині, директору Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів, шановній Галині Марківні ЯЦИШИНІЙ (30.09) Ми Вам да ру єм ці сло ва, А в них ме ло дія осіння, Щоб Ви бу ли щас ли ва і ко ха на, І до ля до Вас щед рою бу ла.
Дай, Бо же, ще не ма ло світ лих літ, Здо ров'я і нас на ги ми Вам зи чи мо, І хай сло ва Вас на ші воз ве ли чать.
Хай збу деть ся за га да не у Вас, Ду ша хай бу де юна, не ста ріє.
Да рує Вам всі ра до щі й на дії І юві леї гар ні ще не раз!
Хай бу дуть зав жди му зи ка і кві ти, Теп ло ро дин не, біль ше ніж них слів, Не хай го лу бить Вас і гріє Лю бов ко лег, ді тей і їх бать ків!
З шаною і повагою колектив Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів, учні та їхні батьки.

Щиро вітаємо з гарним ювілеєм нашу лагідну, турботливу, найкращу у світі дружину, маму, бабусю, дорогу, любу невістку, шановну сваху Галину Марківну ЯЦИШИНУ з Голдашівки.
Мамо і бабусю!
Ви у нас єдина – ніжна, тепла, лебедина.
Вас любить вся наша родина.
Ніхто любити так не вміє, Ніхто так словом не зігріє, Ніхто не може так чекати, Як Ви, наша бабусю й мати.
Тож сьогодні, у день цей святковий, Уклін Вам від серця низенький.
Хай щастя і доля всміхаються Вам, Хай буде здоров’я багато, І внучки щебечуть, немов солов’ята.
Хай зморшки не ляжуть на Ваше обличчя, Дай, Боже, зустріти і Ваше сторіччя.
Бабуся і мама – це сонце у домі, Це берег, що кличе з далеких доріг, Хай руки і серце не знають утоми, Уклін до землі Вам, Ви – наш оберіг!
З любов’ю та повагою чоловік Анатолій, зять Руслан, внучка Дашенька, син Віталій, невістка Оля, внучка Вікуся, свекруха Надія, свати.

Цьогорічний вересень усміхнувся славним 50-річним ювілеєм, який відзначила 25 вересня добра, щира сестричка і тітонька Євгенія Степанівна ГОНЧАР з Бершаді.
Від усієї душі бажаємо іменинниці міцного здоров’я, життєвої наснаги, щастя, радості, втіхи від дітей і онуків, людської поваги та шани.
За роком рік життя невпинно лине, Дарує весен веселковий час, У цю прекрасну ювілейну днину Вітання щирі ти прийми від нас.
Нехай душа ніколи не старіє, На білій скатертині будуть хліб і сіль.
Своїм теплом хай завжди сонце гріє, Слова подяки линуть звідусіль.
В житті нехай все буде, що потрібно, Без цього не складається життя: Любов, здоров’я, щастя і повага, Та вічно юна нестаріюча душа!
З повагою сестра Анна з чоловіком та дітьми з с. Гнаткова.

26 вересня виповнилося 2 рочки нашому милому, любому, лагідному, найдорожчому у світі синочку, онучку, племіннику Євгенію Володимировичу МИКИТЮКУ з Джулинки.
Вітаємо його та шлемо найкращі побажання.
Рано-вранці до схід сонця Постукав янгол у віконце.
Він повідомив нам із неба, Що день народження у тебе!
Тож ми всі тебе вітаємо, Щастя й радості бажаємо.
Нехай Господь тебе оберігає Від зла, хвороби і журби, І ласку хай він посилає Сьогодні, завтра і завжди!
З любов’ю матуся Оля, дідусь Петро, бабуся Валя та дядечко Віталій з Берізок-Бершадських.
Бершадська районна та міська ради ветеранів війни і праці та хор ветеранів щиро вітають з 85-річним ювілеєм учасника бойових дій, військового розвідника, підполковника у відставці, соліста хору ветеранів Федора Антоновича ГАЛІЯ (27.09) Бажаєм поваги і шани людської, багатства, любові, добра і спокою. Здоров’я міцного, козацького гарту, юнацької сили, як в добрі часи, веселої пісні, дотепного жарту і щастя земного з роси і з води.

Сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм нашого дорогого, любого чоловіка, сина, брата, дядька, зятя Володимира Івановича ГУМЕНЮКА (30.09) з Бершаді.
Нехай життя твоє цвіте і поважають люди, І довгим, як століття, буде вік.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров’я міцного, щастя без краю, Всього найкращого тобі ми бажаємо.
З любов’ю і повагою дружина, мама, сестра Надя, Юля, Олексій, племінники Оля і Женя, Олексій, похресник Богдан, тесть і теща.

Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди ювілею шановній Любові Іванівні ЦИМБАЛ (29.09) з Флорино.
Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За щоб Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай доля дарує Вам довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта.
З повагою та шаною сім’ї Цибуліщенків, Шелестів.

З нагоди ювілею шлемо найкращі слова вітань і побажань добрій, лагідній, турботливій матусі, бабусі, дорогій, любій сестрі, тітоньці Галині Кузьмівні ТУЗЕНКО (29.09) з Бирлівки.
Хай радість поселиться у Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам, Міцного здоров'я, удачі в усьому Ми щиро сьогодні бажаємо Вам.
Хай доля здоров'я пошле Вам і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Вас рідні та друзі на довгі літа.
З повагою та любов’ю син Василь, невістка Люда, внучка Вікторія, брат Василь з дружиною Вірою, племінники Андрій, Таня з сім’ями, сестра Соня, племінниці Валя, Інна з сім’ями.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
28 фото   
<b>Фестиваль родинної пісні "Мамина піч 2012"</b><br />Щойно закінчився черговий фестиваль родинної пісні &quot;Мамина піч&quot; в с. Канава Тиврівського р-ну. Дуже...
2 фото   
<b>Юні таланти зі Сходу на Бершадщині</b><br />Інна Маршук – переселенка з міста Ясинуватої Донецької області – стала ученицею Баланівської ЗОШ з другого семестру,...
5 фото   
<b>Сімейна медицина: сьогодення і перспективи</b><br />2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району....
7 фото   
<b>Є така річка в Бершадському районі</b><br />Для тих, хто ще&nbsp;не знає, нам до Ялти рукою подати. В&nbsp;селі М'якохід тече на перший погляд непримітний...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Кордаковський Кирило Іванович (1907) 1907 р., українець, робітник. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 05.06.44. Похов. с. Поприкень, Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення