Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 22 Листопада 2011 р

Бершадська районна рада та райдержадміністрація шлють найщиріші вітання з нагоди гарного ювілею секретарю Михайлівської сільської ради Інні Павлівні ВОВК (21.11) Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Районна рада ветеранів війни та праці, спілка інвалідів війни щиро вітають з 85-річчям шановну Марію Степанівну ГОЛОТІНУ (19.11) з Поташні.
Ветерани району та Поташні дякують Вам за багаторічну плідну працю в ім'я розвитку територіальної громади. Ви завжди були готові прийти на допомогу ветеранам, інвалідам війни і праці, незахищеним верствам населення.
Тож прийміть вдячність і щирі зичення здоров'я, довголіття, любові і теплоти рідних, шани людської.
Колектив Поташнянської сільської ради та сім'я М.Г. Рудя шлють найкращі слова вітань з нагоди 85-річчя Марії Степанівні ГОЛОТІНІЙ.
Ваша простота, чуйність до людей, працелюбство, життєвий досвід здобули Вам, шановна Маріє Степанівно, високий авторитет і глибоку повагу.
Нехай Ваш шлях завжди буде благословенний Богом, миром, щастям на довгі роки. Хай серце ніколи не відчуває втоми, а кожен день приносить міцне здоров'я, радість і гарне самопочуття.
Любу нашу матусю, бабусю, прабабусю та дорогу шановну першу вчительку Марію Степанівну ГОЛОТІНУ з Поташні сердечно вітаємо з ювілеєм.
Ми Вас, рідненька, раді привітати У ці чудові осінні дні, Бо Ви для нас єдина, рідна, І кращої немає на землі.
Люба наша, мила, дорога, Вклоняємось Вам до ніг низенько.
Хай Бог здоров'я Вам посилає, А Матір Божа завжди оберігає.
З любов'ю та повагою діти, онуки, правнуки, рідня та колишні учні.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) з с. Маньківки, Євдокію Дмитрівну ШЕВЧУК (18.11) з с. Тернівки, листонош Галину Павлівну БАРАНОВУ (19.11) з с. Флорино, Галину Миколаївну ТАТКОВУ (29.11) з с. Війтівки.
Від щирого серця вам щастя бажаємо, Хай Бог вам здоров’я пошле і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа.
Із сапфіровим весіллям!
20 листопада виповнюється 45 років, як стали на весільний рушник, наші добрі, лагідні, найкращі у світі батьки, дідусь і бабуся Микола Степанович і Надія Григорівна ЦІПЕНКИ з Усті.
Щиро вітаємо їх та бажаємо всього найкращого.
Ви завжди були взірцем для нас. Ви виховали і зростили двох дітей, в наші душі посіяли добре, розумне і корисне. Низький уклін вам за це. Спасибі вам, рідненькі наші, за лагідність сердець, за мудрість, за те, що в щасливу і скрутну годину ми можемо серцем схилитись до вас. Бажаємо, щоб ви прожили нам під Божим і людським благословенням ще багато-багато літ.
З повагою, любов'ю і вдячністю дочка Інна, зять Діма з Одеси, син Юра, онуки Тарас, Люда.
Доброго, дорогого чоловіка, найкращого у світі батька, любого дідуся Михайла Даниловича КІПЧАРСЬКОГО (19.11) з Бершаді вітаємо з 60-річчям.
З ювілеєм і з роками, що прожив ти щедро й плідно!
Ти усім ділився з нами, не жалів нічого, рідний.
Ти працюєш без утоми, у турботах день при дні, Щоб достаток був удома, тепло й затишно в сім'ї.
Дітям – поміч і надія, люблячий дідусь онукам, І робити все уміють працьовиті твої руки.
Те, що маємо сьогодні – ми завдячуєм тобі.
Найдорожчий, найрідніший – доземний від нас уклін!
З любов'ю і повагою дружина, дочки Інна, Ліна, зяті Сергій, Володимир, онук Арсен.
Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 70-річного ювілею нашому доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю Михайлу Івановичу ПЕРЕВЕРТНЮКУ (21.11) з Бершаді.
В твоїх очах, рідненький, увесь світ!
Стільки в них добра, любові й ласки, І в безкінечнім плині довгих літ Ти завжди поряд: і в біді, і в щасті.
Дай, Боже, тобі многа-многа літ, Родиною й здоров’ям будь багатий.
За все добро й любов низький уклін Тобі, рідненький, в цю знаменну дату.
З любов'ю та повагою дружина Зінаїда Фадеївна, дочки Олена, Оксана, зять Віктор, онуки Юра і Ліля.
Сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм нашого дорогого, любого Михайла Івановича ПЕРЕВЕРТНЮКА з Бершаді.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує тобі усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа.
З повагою та шаною сім'ї Вербецьких, Бондаренків, Пустовітів, Полінічуків, Федоришиних.
20 листопада святкує своє 55-річчя наша дорога людина – лагідна, добра, турботлива дружина, матуся, бабуся, сестра, тьотя Катерина Павлівна КОМАРУК з Тернівки.
Щиро вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З повагою та любов'ю чоловік Микола, дочка Людмила, зять Олександр, син Микола, невістка Діана, онучки Вікторія і Владка, сестра Галя з сім'єю.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
17 фото   
<b>ЛІСНИЧЕ</b><br />&#160;
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Загарій Іван Ониськович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 20.01.45. Похов. м. Конецьк, Польща.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення