Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається-1Не подобається
 • 14 Січня 2013, 09:00

Виконком Флоринської сільської ради та депутатський корпус шлють найкращі слова вітань з нагоди ювілею заступнику голови сільської ради з питань роботи виконавчого комітету Галині Іванівні ПІДЛУБНІЙ (13.01) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги – повагою. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

  Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Ставків Надію Анатоліївну ГЕРУН (13.01) та листонош Людмилу Анатоліївну ПРИТУЛЯК (12.01) із Шляхової, Ларису Вікторівну МАЗУР (13.01) із Лісничого, Надію Анатоліївну СКЕПСЬКУ (14.01) з Джулинки, Надію Іванівну ЛАБУЩАК (20.01) із Ставків.
Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
  Колектив ФОП Візнюк В.М. сердечно вітає з 25-річчям Світлану Василівну ТРЕТЯК (14.01) У цей святковий день вітаєм, Поле життя успішно пройти бажаєм.
Квіти щастя від серця даруєм, Бо всі тебе любим і дуже шануєм.
Світи, як зірка, довго і яскраво, Щоб усім було з тобою цікаво.
Нехай життя наснаги тобі додає, Хай доля шанує і Бог береже.
  Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм дорогу, шановну Олену Феодосіївну БІЛОГРИВУ (5.01) Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров’я пошле і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа.
Хай радість поселиться в Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам.
Міцного здоров'я, удачі в усьому Щиро бажаємо Вам.
З шаною і повагою колеги Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  8 січня красиву ювілейну дату – славне 30-річчя – відзначила моя дорога, найрідніша матуся Ганна Миколаївна ЗАМКОВА з Війтівки.
Сердечно її вітаю.
Усміхається сонце ласкаво, Білим снігом сипле зима.
Різдвяного дня у нас свято – День народження мама стріча.
У цей день, моя рідна матусю, Хочу бачити радість твою, Хочу душу тобі я віддати, Як віддала мені ти свою.
Ти до мене вставала ночами І носила мене на руках, Мабуть, я зрозумію з роками, Чому сльози були на очах.
Я дякую Богу, що ти в мене є, Хай силу й здоров'я тобі Він дає.
З любов'ю і вдячністю донечка Юлечка.
  Ніжну, кохану дружину, лагідну, турботливу, найкращу у світі матусю, дорогу, любу сестру, тітоньку, донечку, невісточку, похресницю Наталію Михайлівну ТАРАНЕНКО (11.01) з Шляхової сердечно вітаємо з 35-річчям.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє, І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ.
З любов'ю та повагою чоловік Міша, донечки Аліна, Аміна; Дячуки: Альона, Андрій, Даша; Комаровські: Саша, Таня, Юля; Петренки: Іра, Олег, Максим; батьки, хрещена мама.
  Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 50річчя нашій дорогій, любій дружині, турботливій, лагідній, найкращій у світі матусі Марії Пилипівні ТАНАСІЙЧУК (12.01) з Чернятки.
Щиро вітаємо тебе з святом урочистим, Дякуємо Богу, що ти є на землі, Хай над тобою небо буде чисте, Радісно на серці, повно на столі.
Хай стелиться життя розмаєм І хилить щастя повен цвіт, Ми від душі тобі бажаєм Здоров'я міцного і многая літ!
З любов'ю, повагою та безмежною вдячністю чоловік В'ячеслав, сини Андрій і Борис.
  14 січня святкує свій перший ювілей – 10-річчя – наш рідний, милий, добрий син, онук, брат, похресник Василь Дмитрович ГРІЩЕНКО з В. Киріївки.
Щиро вітаємо його.
Щоб в шко лі, вдо ма, се ред дру зів Ти від чу вав і лас ку, і теп ло, Щоб на жит тє вім вид нок ру зі Пох му рих днів ні ко ли не бу ло.
Ро би доб ро, а зла ні де, ні ко му, І ку ди б не про ля га ла твоя путь, Не за бу вай бать ків, сво го до му, Ад же те бе так люб лять тут і зав жди ждуть!
З любов'ю тато Діма, мама Ліда, братик Сергій, сестричка Стелла, дідусь Коля, бабусі Ніла, Текля, хрещена мама Наташа.
Найдорожчу, найріднішу, найкращу у світі донечку, сестричку, хрещену маму, племінницю, тітоньку Тетяну Анатоліївну ДОЛАЙЧУК (8.01) з Бершаді щиро та сердечно вітаємо з ювілеєм.
Бажаємо, щоб люди любили тебе, Щоб рідні тобою гордились.
Життя щоб твоє, як пелюстки троянд, Любов'ю і щастям світилось.
Літа твої хай квітнуть, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай доля посилає зорепад Здоров'я, щастя, успіхів, надії!
З любов'ю та повагою батьки, родини Журавкових, Кирилюків, Герасимчуків, Кажмєтьєвих і всі рідні.
  Від усього серця з гарним ювілеєм – 70-річчям – вітаємо нашого дорогого, турботливого татуся, дідуся, чоловіка Павла Васильовича БОНДАРЯ (13.01) з Крушинівки.
Літа цвіли не просто цвітом, А проростали у труді, Дорослими вже стали діти, А Ви душею молоді.
Пливуть літа, мов тихі води, І вже минає 70, Хоч як прожитих років шкода, Та не вернути їх назад.
Хай щастя панує у Вашому домі, І радість у ньому живе, Здоров’я міцного і щирої долі Хай Бог посилає і Вас береже.
Бажаєм Вам століття ще прожити, Здоров’я доброго на всю ту сотню літ, І внуків всіх ще одружити, І благословити правнуків у світ!
З любов'ю та повагою дружина, діти, онуки, свати з Ямполя та Красносілки.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
3 фото   
<b>Семінар – практикум класних керівників</b><br />20 січня 2011 року о 9 годині на базі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів методистом РМК відділу освіти...
3 фото   
<b>Побратими по слову і духу</b><br />Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Кучер Роман Денисович (1913) 1913 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 14.05.44. Похов. с. Форсулени, Румунія.

З історії Бершаді
І знову трудящі бралися до мирної праці. В червні 1920 року в Бершаді був створений районний партійний комітет. Під керівництвом партійної організації налагоджувалося трудове творче життя. Приступили до відбудови цукрового заводу, ремонту школи. Селяни успішно провели осінню посівну кампанію, У вересні 1920 року в житті трудящих Бершаді сталася визначна подія — 120 незаможників... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення