Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 8 Квітня 2013 р

З нагоди гарного ювілею шлемо сердечні, теплі слова вітань директору Голдашівської ЗОШ І-II ступенів, шановній Тетяні Василівні ВОЛОШИНІЙ (8.04).
Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви та, за ким легко йти, За те, що готові всім допомогти.
Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям і радістю, й миром.
Добра Вам, здоров'я – від серця і щиро!
З повагою колектив Голдашівської ЗОШ І-II ступенів.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народжень листонош – Ларису Іванівну ЗВІРЕНКО (5.04) з Баланівки, Галину Василівну ЧЕРКЕС (7.04) з Михайлівки, Марію Іванівну ЛАВРЕНЮК (8.04) з Війтівки, Ларису Іванівну ТКАЧУК (8.04) з Поташні.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється та удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми вам бажаємо.
Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 55-річчя нашому дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, зятю, шановному свату Василю Петровичу ТКАЧУ (6.04) з Шумилова.
Ді ду сю, бать ку, лю бий чо ло вік, Для нас ти най до рож чий у сві ті.
Хай зав жди бу де твій без хмар ний вік Яс ним і щед рим, на че сон це в лі ті.
Хай пов нять ся дні твої ра діс тю й ми ром, Зо ря сві тан ко ва не раз ще зій де.
Ві та є мо, рід ний, ві та є мо, ми лий, Ві та є мо щи ро й сер деч но те бе!
З любов'ю та повагою дружина Юля, син Олег, дочка Альона з чоловіком Володимиром, онуки Аня, Вася, теща Анна, брат В’ячеслав, свати Толя і Маруся.
Щиро вітаємо з 90-річним ювілеєм нашу дорогу, любу, добру маму, бабусю, прабабусю, прапрабабусю Євдокію Юхимівну ЄВИЧ (6.04) з Баланівки.
Чи є у світі відлік часу, щоб рахувати материн вік? Нема й не буде! Бо кожен день, прожитий з нею, – свято. Бо слово, матір’ю мовлене, – то казка, хліб у хаті, як сонце на столі.
Нас бережуть від горя материнські молитва і ласка, і найніжніші руки – це її. Тож просимо з глибин сердець, щоб милосердний Бог дав Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, надії та довгих років життя! Ми всі Вас любимо!
З повагою вся велика родина.
Дорогу, добру, лагідну, турботливу, найкращу у світі дочку, дружину, маму, бабусю Марію Павлівну САВЧУК (4.04) із Флорино сердечно вітаємо з днем народження.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває!
З любов’ю, повагою і вдячністю мама, чоловік, діти, онуки Гліб, Назар, Вікторія, Валерія.
6 квітня святкує своє 55-річчя наша дорога, добра, лагідна дружина, дочка, невістка, мама, бабуся, шановна сваха Мотрона Дмитрівна ШАРПАК із Війтівки.
Щиро вітаємо її.
З роси, з води на добру сотню літ, Людського щастя, благ земних по вінця, Здоров'я шлем міцного, мов граніт, Щоб теплих весен сонячні промінця Будили в серці ніжні почуття, Щоб не торкалась скронь зими пороша, Щоб ти пройшла через усе життя Така як є – кохана і хороша!
З любов'ю і повагою чоловік Віталій, мама Марія, мама Ліда, дочка і син з сім'ями, свати з Бирлівки та Бершаді, сім'я Ільніцьких з Джулинки.
Сердечно вітаємо з 30-річчям нашу лагідну, турботливу дружину, матусю, дорогу, любу дочку, невісточку, сестру, тітоньку, племінницю Світлану Іванівну ШВАЙДАК (6.04) із Усті.
У цей день святковий ми тебе вітаєм, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає, І квіти всі, які є на землі.
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго твої дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта.
Бажаєм сонця, миру, днів прекрасних, Хай успіх стежку вміє віднайти.
Любові рідних, радості від друзів, Усмішок, щастя, ласки й доброти.
Щоб ти завжди була щаслива, Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті.
Бажаєм, щоб люди цінили тебе, Щоб рідні тобою гордились, Життя щоб твоє, мов пелюстки троянд, Любов’ю і щастям світилось!
З любов'ю чоловік Олег, синочок Михайлик, мама Ганна, тато Іван, свекруха Ніна, свекор Василь, сестра Оксана з сім'єю, сестра Алла з сім'єю, сестра Світлана з сім'єю, тьотя Лєна, братик Андрійко.
Ніжну, милу, любу, найдорожчу у світі донечку, онучку Тетяну Анатоліївну ПЛІТКО з Флорино щиро вітаємо з днем народження – 7 квітня їй виповнюється 5 років.
Тебе ми всі вітаєм, наше пташенятко, Як добре, що з'явилась ти на світ в сім'ї у нас!
Весела і грайлива, буває, капризуєш, Ти любиш танцювати й виспівуєш пісні.
З тобою, нашим сонечком, ніколи не нудьгуєм, Теплом, любов'ю, ніжністю наповнюєш всі дні.
Рости, наша донечко, щаслива і здорова, Хай янголXохоронець оберіга тебе!
З любов'ю тато Толя, мама Маруся, бабуся Оля, бабуся Галя і всі рідні.
Сердечно вітаємо з 50-річчям нашого дорогого Анатолія Петровича ДУНАЄВСЬКОГО (7.04) з Лісничого.
Є ювілеї досить різні, Та є одна з найкращих дат – Коли вітає вся родина, Тобі сьогодні п’ятдесят!
Хай життя твоє квітує цвітом, І день народження приходить знов і знов.
А доля хай дарує з кожним роком Міцне здоров’я і любов!
З повагою сім’я Козаків-Сіриків із Бершаді.
6 квітня святкує своє 65-річчя наш найдорожчий у світі, добрий, турботливий чоловік, зять, батько, дідусь Микола Іванович БАБІЙ із Війтівки.
Сердечно вітаємо його.
Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров'я, щастя на багато літ.
Дорогий наш батьку, дідусю рідненький!
Ми Вам вклоняємось до землі низенько.
Дякуємо, рідний, Вам за пораду, І за те, що внуків зустрічаєте радо.
За любов і ласку, і за добре слово Будьте, наш рідненький, Ви завжди здорові!
Бажаєм століття ще прожити, Здоров'я доброго на всю ту сотню літ.
І внуків всіх ще одружити, Й благословити правнуків у світ.
З любов'ю, повагою та вдячністю дружина, батьки, діти та онуки.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
5 фото   
<b>ПАТ "Бершадьмолоко" - 40 років</b><br />Різне траплялося за сорокалітню історію нашого підприємства. Але більше все ж було, мабуть, добрих справ, які і...
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
3 фото   
<b>Діти – на канікулах, а школа – на ремонті</b><br />Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст. вже багато років займає лідируючі позиції серед освітніх установ району, насамперед завдяки...
4 фото   
<b>Проблеми інтегрованого управління природними ресурсами басейну р. Південний Буг</b><br />Південний Буг є найбільшою річкою, басейн якої повністю розташований в межах України і простягається більш ніж на 800...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Красносілка
Чехівський Григорій Семенович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення