Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 14 Грудня 2013, 19:03

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди гарного ювілею Варвару Дмитрівну ОСТРОВЕРХ (8.12).
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта.
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім.
Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим.
Хай повсякчас і радість, і достаток Спадають до Вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свято, А Господь дарує довгих-довгих літ!

Педагогічний колектив П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів сердечно вітає голову П’ятківської громади Леоніда Андрійовича СВИСТУНА – людину ініціативну і творчу, енергійну і цілеспрямовану, зацікавлену в соціальному і духовному розвитку села, а особливо небайдужу до проблем школи, як осередку культурного розвитку громади, з Днем місцевого самоврядування.
Зичимо багато творчих злетів, втілення мрій і задумів. Хай Ваш душевний неспокій і турбота про благо людей села залишаться основою Вашого життя. Довгих Вам літ і доброго здоров'я.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань з нагоди днів народжень листоношам – Катерині Василівні ЧОРНОМОРЕЦЬ (6.12) із Красносілки, Катерині Іванівні ШАРГОРОДСЬКІЙ (6.12) із Тирлівки, Катерині Михайлівні ТОДОРЕНКО (7.12) з Осіївки, Світлані Миколаївні САГІЄНКО (10.12) з Баланівки.
Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо нашій дорогій, лагідній, турботливій дочці, матусі, бабусі, шановній свасі Світлані Климентіївні ЗАДОРОЖНІЙ із Флориного, яка 10 грудня святкує своє 55-річчя, та зичимо їй всього найкращого.
Всією сім'єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм.
Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов'ю і повагою – мама Надя, син Петя, дочка Наташа, зять Саша, онуки Маша, Андрій, свати Федя і Ганна.
Любого, милого, дорогого, єдиного, найкращого у світі сина та онука Олега Дмитровича НАНОВСЬКОГО (7.12) з Флориного-Бирлівки щиро вітаємо з 30-річчям.
Любий наш імениннику, вітаючи із твоїм особливим днем народження, ми дякуємо Богу, що нагородив тебе добрим, чуйним серденьком, відповідальністю, працьовитістю і чесністю. Ми завжди будемо гордитися тобою, ти наш помічник, щастя і радість у житті. Бажаємо тобі добра, щастя, кохання, впевненості у власних силах, а також – багато удачі.
Тобі, рідненький, прихилили б небо, якби Господь таку нам силу дав. І нам у світі цім нічого більш не треба, лиш би тебе Він скрізь оберігав. Хай Мати Божа дасть тобі здоров'я, і радість у житті, і спокій, і любов, бо ти для нас є золота дитина, душа і серце, і гаряча кров. Тож хай тобі у долі – море світла, добра на довгі роки у житті, любов і шана хай у нім розквітнуть, і вірні друзі стануть на путі. Хай гріє доля світла і ласкава, хай щастя буде справжнім і рясним. Життя щоби удачі посилало, а небо було мирним і ясним!
З любов'ю та повагою – папа Мітя, мама Лєна, бабуся Варвара.
Сердечні, теплі слова вітань шлемо нашому дорогому, доб - рому, найкращому у світі чоловіку, батьку, зятю Олегу Дмитровичу НАНОВСЬКОМУ з Флориного, який 7 грудня зустрічає своє 30-річчя.
Коханий наш, милий, найкращий у світі, Зичимо щастя, даруємо квіти.
Хай сонце і зорі тобі шлють тепло, І все, як ти хочеш, щоб у тебе було.
Здоров'я й добра тобі просимо в долі, Удачі – в усьому, достатку – доволі.
Бажаємо друзів надійних, здійснення мрії, Для нас ти – відрада, любов і надія.
Тобі, як могли б, прихилили б і небо, Щасливим будь – нам більше нічого не треба!
З любов'ю і повагою – дружина Світлана, синочок Вова, теща Валя і всі рідні.
6 грудня нашому милому, любому, найдорожчому у світі синочку, братику, онучку, похреснику Андрію Віталійовичу ГОНЧАРУ з Бирлівки виповнюється річок. Сердечно та щиро вітаємо його.
Ніжне, миле й дороге, сонечко-малятко, З першим рочком тебе, наше янголятко.
Торти, бантики, квітки, радість, море сміху, Квітни щастячко, рости всім нам на потіху.
Ми так довго тебе чекали, Дні і місяці рахували!
Нехай сонячний промінь тебе піднімає, А зіронька спати тебе укладає.
Щоб ти всім на радість ріс-виростав, Щоб був здоровеньким і горя не знав!
З любов'ю – мама Люда, папа Віталій, братик Сашуня, бабуся Муся, дідусь Петя, бабуся Ніна, хрещені батьки та всі рідні.
Президія районної ради ветеранів України, спілка офіцерів запасу та у відставці щиро вітають із днем народження голову районної організації ветеранів України, пол - ковника у відставці Володимира Максимовича КРАМАРА (10.12).
Ми дякуємо Вам, шановний Володимире Максимовичу, за керівництво ветеранською організацією, за небайдужість до проблем ветеранів, за підтримку авторитету офіцерів запасу та у відставці.
Зичимо Вам міцного здоров’я, довголіття, шани та поваги від сім’ї, онуків, ветеранів.
Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 65-річчя нашій дорогій людині – добрій, турботливій мамі і бабусі, шановній свасі Валентині Миколаївні ЧЕРНЯВСЬКІЙ (6.12) із Усті.
Всією родиною щиро вітаємо, Хай літ тобі й весен зозуля кує.
Спасибі, рідненька, за те, що ми маємо, Бо кожен наш крок через серце твоє.
Твій смуток і біль розведемо руками, А небо прихилим – лишень позови, А ти, наша мамо, не гнись під роками, На радість нам всім на землі цій живи!
З любов'ю, повагою та шаною – діти, онуки, свати.
З нагоди 30-річчя шлемо найкращі та найтепліші слова вітань і побажань коханій дружині, люблячій, турботливій мамі, найкращій і дорогій донечці, невісточці, сестрі та тьоті Мирославі Анатоліївні СКАКУН (8.12) із Баланівки.
Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знала – ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба!
З любов’ю і повагою – чоловік Віталій, донечки Танюшка і Катюшка, мами Таня і Катя, тато Толя, брат Тарас, бабуся Оля, брат Шура з сім’єю та всі рідні.
10 грудня виповнюється 60 років нашій найдорожчій у світі людині – доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю Віталію Сергійовичу МАЛАХОВСЬКОМУ з Флориного.
Щиро вітаємо та зичимо йому всього найкращого.
Прожито немало на білому світі, Та з нами, рідненький, надалі живіть!
Хай сонечко у Ваше віконечко світить, І радує серце висока блакить.
Нехай Господь завжди у поміч буде, А Мати Божа береже від зла.
Бажаєм Вам здоров’я, щастя й сили, Радості земної і тепла.
Бо всі Вас шануємо й любимо ми.
До Вас не забудем ніколи дороги, А нині сімейством вітаємо ми!
З любов'ю і повагою – дружина, дочка Таня, зять Володимир, дочка Альона, зять Петро, онуки Сергій, Юля, Вадимчик.
Дорогого, рідного, милого, найкращого у світі синочка, брата, онука В’ячеслава Олексійовича ТВЕРДОХЛІБА (7.12) з Чернятки щиро та сердечно вітаємо з 25-річчям.
Ми піднімаєм келихи свої За щастя твоє сонцекриле, За здійснення бажань і мрій усіх, За усмішку твою щиру і милу.
Хай доля дарує тобі безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб ти прожив ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням!
З любов'ю – мама Свєта, дядько Вадим, сестра Таня, брат Ярослав, дідусі, бабусі і вся родина.
З нагоди 50-річного ювілею шлемо найкращі, найтепліші слова вітань люблячому чоловікові, турботливому, доброму батькові, найкращому у світі дідусю, найдорожчому сину Анатолію Андрійовичу МАКСИМЧУКУ (7.12) з Красносілки.
Тобі сьогодні, рідний, п’ятдесят, Із вдячністю ми хочемо вітати За мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати.
Хай завжди тебе обминають тривоги, Щасливими будуть життєві дороги.
Хай тебе щастя, як дощ, обливає, А біда стороною минає.
А Матінка Божа, цариця свята, Дарує щасливі і довгі літа.
З любов'ю і повагою – дружина Катя, дочки Наташа і Оля, зяті Володимир і Мирослав, внуки Андрійко і Катруся, батьки.
8 грудня наш любий, дорогий син, брат, онук Олександр Григорович КУСТРИЧ із В. Киріївки святкує своє 25-річчя. Щиро вітаємо його та зичимо всього найкращого.
В цей день святковий і прекрасний Хай небо сміється тобі голубе, А щастя дорогу трояндами встелить, І промені сонця цілують тебе.
Нехай тобі, Олександре, життя буде світлим, І роки любистком пахучим цвітуть, Земних тобі радощів, щастя довіку, Хай тебе люблять, шанують і ждуть!
З любов'ю та повагою – батько Григорій, мама Світлана, брат Вадим із дружиною Аліною, дідусь Іван, бабуся Марія, сім'я Ковтунів.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Побратими по слову і духу</b><br />Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці...
3 фото   
<b>"Яндекс.Пробки" у Бершаді</b><br />На мапі району з'явились мітки сервісу "Яндекс. Пробки". Сервіс дає можливість спостерігати за завантаженістю доріг в...
2 фото   
<b>ПАТ "Вінницяобленерго" повідомляє</b><br />що згідно з Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за...
3 фото   
<b>Сергій РУДЧЕНКО: «Коровай буде вагомим»</b><br />ці липневі дні лани Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» особливо привабливі, дихають щедрістю тепла і...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Дяк Демид Кузьмич (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.03.44.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення