Чернятка в новинах

 Бліц-інтерв'ю

Бліц-інтерв'ю


Чим запам’ятався рік 2010-й, який відійшов у минуле? Чого чекають від 2011-го? Своїми думками діляться Михайло Митрофанович ПЛАХОТНЮК, уродженець Осіївки, голова правління Східноказахстанського громадського об’єднання «Світанок»: – Звичайно ж, 2010 рік запам’ятався участю у третьому світовому конгресі українців, що проходив нинішнього літа у Львові. Наших співвітчизників представляв зі... читати далі ...»

 Відзнаки за працю

Відзнаки за працю


Напередодні Дня працівників сільського господарства у Вінниці відбулося зібрання, в якому взяла участь і делегація Бершадщини. Керівниками області було відзначено велику групу передовиків сільськогосподарського виробництва. З нашого району Почесною грамотою обласної державної адміністрацїі і обласної ради – оператора машинного доїння з Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» К.І. Сичову,... читати далі ...»


На знімку: хліб-сіль керівникам району від трудівників села. Фото Сергія КІСИКА. Одне з найголовніших свят

Одне з найголовніших свят


Трудівники полів і ферм відзначають своє професійне свято. Незаперечним є той факт, що воно одне з найголовніших не тільки для цієї категорії працюючих. Адже від результатів роботи саме працівників сільського господарства залежить добробут не тільки їх сімей, а й хід економічних та соціальних перетворень в державі, її нинішнє і майбутнє. Щороку у переддень цієї дати підбиваються підсумки... читати далі ...»

На обмолоті соняшнику розмову під час перерви вели головний інженер В.В. Пастух (на знімку зліва направо), комбайнер В.А. Приходченко, бригадир В.Н. Вакуляк та головний агроном господарства А.С. Джус. Фото Сергія КІСИКА. Головні справи вирішують механізатори

Головні справи вирішують механізатори

12 Листопада 2010 р / В громадах / Чернятка

В цьому ще раз переконалися, побувавши в чернятському господарстві "Надбужжя плюс" Ситуація у рільництві, як правило, значно залежить від того, який мікроклімат серед механізаторів, як саме вони сприймають переміни. В Чернятці, в цьому плані, здається, все гаразд. Валерію Несторовичу Вакуляку вдалося сформувати колектив однодумців. Ентузіазму їм вистачає не тільки на виконання... читати далі ...»

На знімку: начальник філії «Бершадський райавтодор» В.А. Головатюк (справа) разом зі своїми працівниками на «Гордіївській дорозі». Дорога - це візитка і для водіїв

Дорога - це візитка і для водіїв


Кожен з нас, відвідуючи той чи інший регіон, особливо перебуваючи за кермом автомобіля, обов’язково звертав увагу на стан доріг, які є не лише артеріями життя, але й своєрідною візиткою цієї місцини. Дороги Бершадщини, навіть попри певні недоліки, мають непогану репутацію і вигідно вирізняються від сусідніх районів. А все тому, що наша дорожна служба, яку очолює досвідчений фахівець і вмілий... читати далі ...»

 А який протипожежний стан?

А який протипожежний стан?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких 31 жовтня будуть проводитись чергові вибори? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає вимогам. Під час проведення виборів до місцевих органів влади приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною кількістю людей.... читати далі ...»

 Вітання тижня!

Вітання тижня!


Найщиріші вітання! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Галину Пилипівну ПАЛАУТУ (20.10) з с. Війтівки, Любов Йосипівну ПРОЗОРОВУ (20.10) з с. Чернятки, Тетяну Аврамівну ПАНЬКО (21.10) з с. Романівки. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя ви мали лиш удачі, Повагу й... читати далі ...»

 З турботою про людей

З турботою про людей


Минулого тижня голова обласної ради Григорій Михайлович Заболотний побував у нашому районі. Свою поїздку він розпочав із відвідання інваліда з Великої Киріївки Олександра Філіпченка. Кілька тижнів тому до голови обл - ради звернувся житель села, колишній керівник місцевого господарства, Герой Соціалістичної Праці Анатолій Загоруйко з проханням посприяти у придбанні комп’ютера для хлопця. І того... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»

 Турнір з футболу

Турнір з футболу


У Джулинці проведено традиційний турнір з футболу, приурочений до 19-ї річниці незалежності України. В ньому взяли участь шість команд: дві з Джулинки – «Крона Лайн» та молодіжна, а також з Шляхової, Берізок-Бершадських, Ставків і Чернятки. Чудового сонячного дня на прекрасному газоні стадіону, який підтримується в доброму стані завдяки зусиллям і місцевого жителя О.П. Чабана (Олександр... читати далі ...»

На знімку: головний агроном ТОВ «Удич» Оксана Дмитрівна Поліщук і комбайнер Василь Дмитрович Паламарчук після чергового погодження напрямку руху на ячмінному полі. Фото Григорія ЧЕРЕУШЕНКА. Будемо з хлібом — незважаючи на складні погоди умови у жнивну пору, такий висновок вже можна зробити з впевненістю.

Будемо з хлібом — незважаючи на складні погоди умови у жнивну пору, такий висновок вже можна зробити з впевненістю.

3 Серпня 2010 р / В громадах / М'якохід / Хмарівка / Чернятка

Кажуть, що жнив взагалі легких не буває. І все ж нинішні особливі. Директор ТОВ «Жорняки» М.Н. Рибак, наприклад, запевнив, що за свою 34-рирічну практику роботи у сільському господарстві таких не пригадує. Погода ніби навмисне випробовує хліборобів на витривалість. На додачу ще й держлісгосп, як тут висловлюються, «допомагає» жити цьому невеликому господарству. Дана організація, за словами... читати далі ...»

 Відкриваються нові горизонти

Відкриваються нові горизонти


Галузь тваринництва була і залишається стабільним резервом надходження коштів у сільськогосподарські підприємства. Якщо проаналізувати її ведення, то насамперед слід відзначити, що керівники та спеціалісти все-таки приділяють їй належну увагу. В результаті за перше півріччя господарствами району вироблено 7147 тонн м’яса, 3624 тонни молока. Вагомий внесок у виробництво тваринницької продукції... читати далі ...»

 25 липня - день працівників торгівлі

25 липня - день працівників торгівлі


25 липня – День працівників торгівлі Шановні працівники торгівлі району! Прийміть найщиріші вітання від райдержадміністрації та районної ради з професійним святом. Щодня ви задовольняєте повсякденні потреби громадян району. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей. Впевнені, що ви... читати далі ...»

 Справилися першими!

Справилися першими!


Негода-негодою, але виокремлюються вже і перші рекордсмени на жнивах. Одними з перших, як і у попередні роки, завершили обмолот ранніх зернових хлібороби ТОВ «Світанок-Агросвіт» села Шляхової – директор О.І. Ковбасюк. У стислі строки механізаторам цього господарства вдалося обмолотити їх на площі 1234 гектари. Озиму пшеницю, зокрема, зібрано на 850 гектарах, на 200 – озимий ячмінь, на 120... читати далі ...»

На знімку (справа наліво): голова РСТ М.П. Слісарчук, продавець Р.В. Жук та голова правління СТ „У Аліни” О.В. Третяк в кооперативному маркеті с. Серединки. Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування

Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування


На Бершадщині створено 38 споживчих товариств (СТ), до яких входять 869 пайовиків, успішно діють 64 кооперативні заклади торгівлі, 13 – ресторанного господарства, ковбасний цех, хлібозавод та інші підприємства кооперації. У вересні минулого року на Вінниччині, зокрема і в Бершадському районі, проходив Всеукраїнський семінар-нарада за участю голів Кримспоживспілки та облспоживспілок, на... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Чернятка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Чернятка. Новини села Чернятки, фото. Все про Чернятку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення