Fridge magnet wooden gears

Чернятка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України щиро та сердечно вітають з ювілеєм колишнього відповідального секретаря райгазети, шановну Марію Христофорівну СОКОВУ (2.02) Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, всього доброго і світлого. Хай Вас обминають болі й тривоги, хай довгою буде життєва дорога. Чистого неба... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Вітаємо з днем народження нашого дорогого батька, дідуся і прадідуся Пилипа Харитоновича ТАТУСЯКА! Ваші життєві роки – це шлях випробувань, через які пройшло Ваше покоління. Це гарт серця і душі, який навчив людяності і любові – вони Вам досі додають життєвих сил. Спасибі за добро, за Вашу мудрість, яка нам так потрібна. Бажаємо здоров’я, бадьорості і енергії. Будьте щасливі й не старійте... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Виконком Флоринської сільської ради та депутатський корпус шлють найкращі слова вітань з нагоди ювілею заступнику голови сільської ради з питань роботи виконавчого комітету Галині Іванівні ПІДЛУБНІЙ (13.01) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги –... читати далі ...»

На знімку: керівник фотогуртка А.Ф. Куценко зі своїми вихованцями (зліва направо) Ярославом Байдалюком та Євгеном Візнюком Фотомайстер плекає таланти

Фотомайстер плекає таланти

13 Січня 2013, 21:39 / Цікаво / Чернятка

Понад три десятиліття не розлучається з фотоапаратом житель Чернятки А.Ф. Куценко. Фотосправу він полюбив ще у дитинстві. Згодом захоплення переросло у справу життя. Після закінчення школи Андрій навчався у Вінницькому професійно-технічному училищі, де й опанував професію фотографа. У далекому вже 1985 році Андрій Куценко, відслуживши в армії, організував фотогурток у своєму селі при будинку... читати далі ...»

На знімку: шляхи вирішення чергової із проблем обговорюють диспетчер Олександр Васильович Чернега (зліва направо), майстер по заміні приладів обліку електроенергії Олег Андрійович Токар, директор Бершадських електромереж Василь Трохимович Власюк і електромонтер Сергій Сергійович Бугеренко. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Ми – на передньому краї

Ми – на передньому краї

24 Грудня 2012, 09:00 / В громадах / Війтівка / Лугова / Устя / Флорино / Чернятка

Хоч Василь Трохимович ВЛАСЮК працює директором такої структурної одиниці ВАТ АК «Вінницяобленерго», як Бершадські електромережі, порівняно недавно, саме йому, людині зі свіжими поглядами на проблеми бершадських енергетиків, ми вирішили надати слово напередодні їхнього професійного свята. – Коли в оселях нормальне електропостачання, про нас, енергетиків, мабуть, ніхто і не згадує. Коли ж світло... читати далі ...»

 Чи буде кінець світу?

Чи буде кінець світу?

18 Грудня 2012, 23:29 / Цікаво / Устя / Флорино / Чернятка

Останнім часом не раз можна почути, як хтось когось жартома про це запитує. Не береться давати відповідь і начальник інспекції Держтехнагляду у нашому районі В.Г. Чорнобай. А от щодо перспективи у сільськогосподарському виробництві, то вона, за його словами, у районі не в усьому приваблива. Наприклад, хто бачить майбутнє, той ним і займається. У багатьох селах давно вже зрозуміли: для того, щоб... читати далі ...»

Фото автора Освячення храму – свято громади

Освячення храму – свято громади

18 Грудня 2012, 23:04 / В громадах / Дяківка / М'якохід / Чернятка

Хоч минулого понеділка з ранку не переставав йти дощ, це аж ніяк не стало на заваді жителям М’якоходу, віруючим сусідніх сіл прийти цього дня до церкви. Адже така подія, як освячення новозбудованого храму, буває один раз на одне, а то і декілька століть, і не всім щастить бути її учасником. Прийшли люди не тільки працездатного віку, а і похилого, діти. На вулиці поблизу церкви ніде було... читати далі ...»

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

 У районі завершується підготовка до Всеукраїнського перепису населення

У районі завершується підготовка до Всеукраїнського перепису населення


Відповідно до календарного плану робіт на 2012 р. з підготовки до Всеукраїнського перепису населення, затвердженого наказом Держ стату від 30.12.2011 р. №20, та листа Держстату від 2.03.2012 р. № 10/1-19/133, упродовж 2012 року на районному рівні завершуються підготовчі роботи до Всеукраїнського перепису населення з перевірки адресного господарства, аналізу повноти та правильності обліку... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

 Пам’яті товариша

Пам’яті товариша

19 Вересня 2012, 22:00 / Спогади / Бершадь / Чернятка

На 77-му році після важкої тривалої хвороби помер Євген Петрович Паламарчук. Відійшла за межу буття авторитетна і неординарна особистість, людина, яка зробила великий внесок у розвиток освіти та краєзнавства, виховання підростаючого покоління. Народився Євген Петрович 15 липня 1936 року у селі Чернятці, закінчив Тирлівську неповну середню школу, далі – Немирівське педучилище, працював... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив молочно-товарної ферми №1 ТОВ «Агрофірма «Джулинка» шле найкращі слова вітань з нагоди 50-річного ювілею завідуючій МТФ №1 Ніні Анатоліївні ШУМИГОРІ (19.09) Журавлиним ключем відлітають літа, Сивина засріблила вже скроні. Тільки в серці у Вашім та струна золота, Те ж тепло незгасиме в долонях. Хай калиною кущ зацвіте у дворі, Солов'ї защебечуть грайливо, Хай ще довго Вам сяє сонце... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 40-річним ювілеєм депутата районної ради, керуючого П’ятківським відділком Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Михайла Михайловича ПАЛИСЮКА(17.09) Бажаємо Вам, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку щастя, добробут, впевненість і віру в краще майбутнє. Хай Ваше серце завжди буде зігріте добром, ласкою і... читати далі ...»

На знімку: Л.І. Дзюбенко (в центрі) разом з директором М’якохідської ЗОШ Ю.А. Грициком та заступником директора Джулинської ЗОШ С.І. Чабан обговорюють освітянські справи. Освітянська галузь – на підйомі

Освітянська галузь – на підйомі


Так складається освітянський календар, що приходу нового навчального року передує завершення попереднього. Щоб гідно розпочати роботу, проаналізуємо стан готовності навчальних закладів, результати минулого року та визначимо основні завдання на 2012-2013 навчальний рік. Сьогодні увага суспільства спрямована на дошкільну освіту, тому що вона передує початковій ланці, яка в цьому році переходить... читати далі ...»

 Турнікмени за здоровий спосіб життя

Турнікмени за здоровий спосіб життя

15 Серпня 2012, 09:00 / Спорт / Бершадь / Джулинка / Маньківка / Флорино / Чернятка

Нещодавно в Бершаді біля школи №1 було проведено змагання зі Stгееt Wоrкоut. Ініціаторами і організаторами були учні цього навчального закладу Владислав Дунаєв та Андрій Швець. У змаганнях взяли участь близько 25 турнікменів з Бершаді, Джулинки, Чернятки, Маньківки, Флорино та інших сіл. Перше місце зайняв учасник з Джулинки Владислав Ткачук, він набрав найбільшу кількість балів зробивши 82... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Чернятка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Чернятка. Новини села Чернятки, фото. Все про Чернятку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення