Чернятка в новинах

 Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів

Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів


На виконання наказу Міністерства юстиції України наказом Головного управління юстиції у Вінницькій області затверджені графіки роботи виїзних громадських приймалень за участю державних та приватних нотаріусів області для надання юридичної допомоги, консультацій щодо вчинення нотаріальних дій. Згідно з графіком, виїзди нотаріусів відбудуться: Касевич Марія Василівна – 20 жовтня... читати далі ...»

На знімку: пам’ятний знак жертвам Голокосту Свіча пам'яті не згасне

Свіча пам'яті не згасне

17 Липня 2014, 23:24 / Спогади / Бершадь / Баланівка / Чернятка

Маловідомою й досі залишається трагічна сторінка історії Голокосту на території Трансністрії – від Дністра до Південного Бугу, яка в роки Великої Вітчизняної війни була під контролем румунської адміністрації. – Починаючи з осені 1941 року з території Бессарабії, Буковини здійснювалося насильницьке переселення людей єврейської національності, – розповідає краєзнавець, дослідник тих подій,... читати далі ...»


 Суспільний внесок кооператорів - вагомий

Суспільний внесок кооператорів - вагомий


Кооперація сьогодні посідає помітне місце у народногосподарському житті країни. Діяльність кооператорів безпосередньо пов’язана із задоволенням повсякденних потреб населення, і від неї значною мірою залежать добробут і життєвий рівень людей. Про це та інше мову ведемо з головою правління Бершадського районного споживчого товариства, заслуженим працівником сфери послуг України Миколою... читати далі ...»

 Як нам дається енергетика

Як нам дається енергетика


У районній газеті вже розповідалося про Чернятську і Чапаєвську гідроелектростанції, про фотогальванічну у Чернятці. За попередніми даними, восени нинішнього року буде введено в експлуатацію ще одну ГЕС у нашому районі – Великокиріївську (на тому ж місці, де вона колись і була). Хоч від середини минулого століття минуло не так уже і багато років, навіть представники старшого покоління не могли... читати далі ...»

 Інвестиційний ресурс - основа розвитку району

Інвестиційний ресурс - основа розвитку району


Успішний розвиток громад прямо залежить від активності Нові книги інвестиційних процесів. Про те, який стан справ із залученням інвестицій та які альтернативні напрями фінансування можна розвивати в сучасних умовах, детальніше розповідає начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Валентин РУСНАЧЕНКО. -Сьогодні багато говорять про інвестиції, їх роль в економічному розвитку.... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Ні - вандалізму і провокаціям!

Ні - вандалізму і провокаціям!


8 грудня в місті Києві вчинено акт вандалізму: групою агресивно налаштованих молодчиків із націоналістичного групування ВО «Свобода» знесено пам’ятник В.І. Леніну.  Ми, комуністи Бершадського району, голови громадських та політичних організацій, як і більшість громадян України, жителів району, засуджуємо такі дії та висловлюємо глибоку стурбованість кризою, яка реально загрожує не тільки... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди гарного ювілею Варвару Дмитрівну ОСТРОВЕРХ (8.12). Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай повсякчас і... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): біля турбіни гідроелектро станції у Воронах оператор цієї електростанції Олександр Володимирович Панченко, провідний інженер відділу комплексного використання водних ресурсів Тульчинсь кого міжрайонного управлін ня водного господарства Олександр Валентинович Салганік і оператор станції Михайло Валентинович Грінкевич. Фото автора Ще одна ГЕС

Ще одна ГЕС


Про обидві електростанції у Чернятці вже розповідалося у районній газеті. І ось новина – скоро буде введено в дію ще одну – на Воронах. Представники старшого покоління пам’ятають малі гідроелектростанції, які діяли на території нашого району. Одна з них давала струм протягом п’ятнадцяти років на Воронах, неподалік від районного центру. Розповідають, що коли її будували, жителі навколишніх сіл... читати далі ...»

 Дякуємо за допомогу!

Дякуємо за допомогу!

18 Листопада 2013, 19:42 / Нам пишуть / Джулинка / Хмарівка / Чернятка

Є на Бершадщині мальовниче село Чернятка, яке розкинулося на лівому березі річки Південний Буг. У селі розмістилося сільськогосподарське підприємство ТОВ «Надбужжя Плюс» інвестором якого є Анатолій Володимирович Пешко, що проживає в Києві. Хоча і далеко столиця від Чернятки, та доброта і теплота справ цієї людини досягає кордонів нашого села. За його сприяння заасфальтована дорога від Джулинки... читати далі ...»

 Допоможіть знайти людину!

Допоможіть знайти людину!

5 Вересня 2013, 13:34 / Гаряча лінія / Бершадь / Чернятка

Бершадським РВ УМВС України у Вінницькій області розшукується безвісти зниклий Баришніков Володимир Анатолійович, 23.03.1959 року народження, уродженець смт. Крижопіль, житель с. Чернятки Бершадського р-ну Вінницької області, який 11.08.2013 р. пішов із дому і до цього часу не повернувся. Місце його перебування невідоме. Прикмети розшукуваного: на вигляд 54-56 років, зріст – 170 см, середньої... читати далі ...»

 Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною

Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною


«Артеріальна гіпертензія», «гіпертонія» – ці слова вже неодноразово звучали на сторінках районної газети. В черговий раз хочемо нагадати про цю небезпечну хворобу, яка призводить до багатьох негативних наслідків. У червні минув рік від початку дії «пілотного» проекту, яким передбачено зниження цін на гіпотензивні лікарські засоби для хворих з гіпертонією, однак не всі усвідомили важливість... читати далі ...»

 Одних мама навчила, а інших...

Одних мама навчила, а інших...

8 Серпня 2013, 02:00 / Відгуки / Бершадь / Красносілка / Чернятка

Наша мальовнича Красносілка розділена залізницею на три житлові масиви – «Центральний», «Садиби хмарівські» і «Садиби красносільські». Рейсові автобуси, що проїжджають через село на Вінницю, Київ, Гайсин, при наявності пасажирів зупиняються на масиві «Садиби красносільські» біля ГРС. Винятком є автобус маршруту Бершадь-Чернятка. Вартість проїзду в ньому – 2 гривні. Та коли ви сідаєте на масиві... читати далі ...»

 Не тільки зібрати, а й надійно зберегти

Не тільки зібрати, а й надійно зберегти


Недавно працівниками відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Бершадського районного сектору та начальником відділення технічних випробувань дослідно-випробувальної лабораторії Управління ДСНС у Вінницькій області капітаном служби цивільного захисту В.М. Заморським спільно з представниками районної газети «Бершадський край» здійснювалися рейдові... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): бригадир Сергій Анатолійович Паламарчук, директор агрофірми «Джулинка» Віктор Олексійович Теплицький, головний агроном господарства Валерій Іванович Вдовиченко, головний спеціаліст із питань охорони праці управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолій Мойсейович Похила, комбайнер Юрій Михайлович Леочко та завсектором охорони праці та інженерно-технічного забезпечення управління АПР РДАГригорій Дем’яно вич Череушенко за обговоренням проблеми, як убез Щедрих вам ужинків!

Щедрих вам ужинків!

23 Липня 2013, 00:05 / В громадах / Джулинка / Чернятка

Як правило, у пору жнив у селах зусилля всіх направлені на те, щоб якнайшвидше і якісно велися роботи жнивного комплексу. Для координації роботи жниварів, надання їм практичної допомоги у районі діє оперативних штаб. Неабияка увага його спеціалістами приділяється й охороні праці. Днями рейдова бригада, до складу якої, крім автора цих рядків, увійшли головний спеціаліст з питань охорони праці... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Чернятка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Чернятка. Новини села Чернятки, фото. Все про Чернятку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення