Fridge magnet wooden gears

Ставки в новинах

 Посилити заходи профілактики

Посилити заходи профілактики


Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглядалося питання про посилення на території району заходів профілактики захворювання свиней на африканську чуму. У засіданні брали участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько, сільські голови, працівники державної... читати далі ...»

 Африканська чума поруч: зареєстровано спалах у Саврані

Африканська чума поруч: зареєстровано спалах у Саврані


Держпродспоживслужба в Бершадському районі інформує: щойно спалахнула африканська чума свиней в селищі міського типу Саврані Одеської області, яке розміщене за 25 кілометрів від сіл Голдашівки і Кидрасівки Бершадського району. Отже, існує пряма загроза для поголів’я свиней нашого району. Створюються умови, коли неможливо буде відправляти будькуди свині – на забій або продаж. Терміновим рішенням... читати далі ...»


 Таємниця купальської ночі

Таємниця купальської ночі

9 Липня 2016, 09:00 / Цікаво / Ставки

ЕСЕ З ДИТИНСТВА На зеленому аркуші долин і лісів, на голубому – спокійнім свічаді річок, ставків, озер, на брунатних – щойно скошеного жита кожен з нас у цей день повертається в дитинство, отроцтво і пише подумки есе, пригадуючи, як на запашнім вербовім рогачі цвіли мрійливо волошки і косарики, прикрашені коралами вишні і маками, як пускали плисти на річку віночки на Купала на милого вроду, на... читати далі ...»

 Ставки: як справи?

Ставки: як справи?

1 Липня 2016, 09:00 / В громадах / Ставки

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали територіальну громаду села Ставки. У ході робочого візиту побували у піщаному кар’єрі, відвідали загальноосвітню школу, дошкільний навчальний заклад, сільський ФАП і здійснили особистий прийом громадян. Сільський голова Микола Запорощук інформував про основні напрямки роботи та найближчі перспективи для... читати далі ...»

На знімку: одним із перших привітав лауреата Катерину Андроник сільський священик Василь Коченко. Вручено премію імені Василя Думанського

Вручено премію імені Василя Думанського

18 Червня 2016, 09:00 / Заходи / Серединка / Ставки

Уже в сімнадцяте вручено премію імені Василя Думанського. Її присуджують товариство «Прогрес» села Серединки і редакція районної газети «Бершадський край» щорічно у День журналіста найактивнішому громадському кореспондентові районки. Цьогоріч лауреатом стала журналіст і поетеса, багаторічний автор часопису Катерина Андроник. А вручення премії відбулося минулого тижня у Ставківському будинку... читати далі ...»

 Військова служба за контрактом чекає на тебе

Військова служба за контрактом чекає на тебе


Протягом березня 2016 року Бершадським районним військовим комісаріатом на військову службу за контрактом у навчальні центри Сухопутних військ направлено вісім громадян України, жителів – м. Бершадь: Павло П.; с. Ставки: Олександра Т. (учасник АТО); с. Шляхова: Ніна Н., Іван Ч., Віталій П.; с. Флорине: Євгеній Р.; с. Сумівка: Віталій К.; с. Баланівка: Михайло Р. Після підписання контракту та... читати далі ...»

На концерті в Баланівці. Фестиваль крокує по району

Фестиваль крокує по району

5 Квітня 2016, 09:00 / Заходи / Бирлівка / Війтівка / Джулинка / Ставки

У цьому році наша благословенна Богом, прославлена працьовитими людьми, оспівана в піснях та легендах Україна, відзначатиме 25-у річницю своєї Незалежності. Цикл заходів, приурочених цій події, відділ культури і туризму райдержадміністрації розпочав із проведення районного фестивалю-огляду мистецьких колективів та майстрів народної творчості «Рідна Україно, в піснях до тебе лину», який... читати далі ...»

 Аби вони не потрапляли у складні обставини

Аби вони не потрапляли у складні обставини

2 Квітня 2016, 09:00 / В громадах / Ставки

Згідно з обліками, що ведуться службою у справах дітей РДА, за останній період збільшилась кількість дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вагомими чинниками цього є складне економічне становище сім’ї та безробіття батьків. Діти залишають професійні навчальні заклади у зв’язку із браком коштів. Є випадки, коли неповнолітні залишають навчання та їдуть на роботу, або вдаються до... читати далі ...»

 Знову дзвони звучать...

Знову дзвони звучать...

27 Березня 2016, 09:00 / Персоналії / Ставки

Василь Коченко: штрихи до портрета крізь призму релігійно-філософських роздумів У дощ і заметіль, у спеку і тріскучий мороз червоні «жигулі» долають сірі сувої асфальту – вже чверть століття поспішає до своїх парафіян священик Василій (в миру Василь Семенович Коченко), настоятель православної церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Скільки служб відправлено, скільки треб виконано! Скільки... читати далі ...»

 Графік виїзних прийомів

Графік виїзних прийомів


головою Бершадської районної ради Голова районної ради Михайло Бурлака видав розпорядження від 23 грудня 2015 року №52, яким затверджено графік виїзних прийомів у територіальних громадах в 2016 році. Прийоми пройдуть:  4 січня, понеділок, – Баланівка, Бирлівка; 11 січня, понеділок, – В.Киріївка, Війтівка; 14 січня, четвер, – Голдашівка, Кидрасівка, Лісниче, Михайлівка;... читати далі ...»

 28 юнаків цієї осені призвано на строкову військову службу

28 юнаків цієї осені призвано на строкову військову службу


У період з 9 до 25 листопада 2015 року Бершадським райвійськкоматом згідно з плановим завданням, наданим Вінницьким обласним військовим комісаріатом, призвано на строкову військову службу 28 громадян України, з них: 17 чоловік – до Збройних сил України, 11 – до Національної гвардії України. Під час осіннього призову були призвані на військову службу юнаки з Бершаді: Ярослав Олександрович Менюк,... читати далі ...»

 Не тільки звіт, а й перспективи

Не тільки звіт, а й перспективи


У пресі вже повідомлялося про те, що в Бершаді відбулася районна звітно-виборна конференція ветеранів війни, праці та Збройних сил України за період із жовтня 2011-го до жовтня 2015-го. Із звітною доповіддю про діяльність організації за цих чотири роки виступив її голова Володимир Крамар. Сьогодні подаємо короткий виклад його звіту. Найперше він проінформував про те, що за цей період 600... читати далі ...»

 Ставківська сільська виборча комісія інформує

Ставківська сільська виборча комісія інформує

7 Листопада 2015, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / Ставки

Сільським головою обраний ЗАПОРОЩУК Микола Анатолійович Народився 30 серпня 1967 року. Здобув середню спеціальну освіту, закінчивши Одеський механіко-технологічний технікум у 1986 році. З 1986 до 1988 року проходив армійську службу в Афганістані. Працював енергетиком. У 2010 році обраний Ставківським сільським головою, де і працює по цей час. Безпартійний. НОВООБРАНІ ДЕПУТАТИ СТАВКІВСЬКОЇ... читати далі ...»

 ... А тут ловити не можна

... А тут ловити не можна

30 Жовтня 2015, 09:00 / Оголошення / Бершадь / Красносілка / Ставки

15 жовтня 2015 року видано наказ управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та врегулювання рибальства у Вінницькій області за №38-О. Відповідно до цього наказу, з 1 листопада 2015 року і до початку нерестового періоду 2016 року заборонено промисловий та любительський вилов риби на зимувальних ямах рибогосподарських водних об’єктів. У переліку таких місць по Бершадському... читати далі ...»

 Випробування стихією

Випробування стихією


Минулої суботи у другій половині дня деякі села і районний центр потрапили у зону несподіваної і небаченої досі в цих місцях стихії. Раптово зірвався сильний вітер, пішов стіною густий дощ, точніше, страшенна злива. Видимість була нульовою. Шквалом зривало з дахів листки шиферу, що літали в повітрі, як аркуші паперу. Більше того, на землю поклало навіть цілі дахи. Ламало дерева, які падали на... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення