Фіш-арт вироби з риб'ячих кісток, шкіри тварин, соломи та пір'я. Творча уява – одна із головних якостей, що мають бути присутні митцеві. У будь-якому природному матеріалі він бачить шедевр, який просто потрібно перенести на полотно, тканину чи дерево. Те, що не помітять інші, для нього є великою знахідкою.
Василь Оникійович Рябоконь каже, що зайнявся цим видом декоративно-прикладного мистецтва недавно, але вже має декілька картин. Кістки залишаються після споживання риби. Та й сам спеціально купує її, щоб потім займатись улюбленим хобі. Але це доволі довгий процес.
«Для цього рибу потрібно зварити, розібрати, висушити і посортувати кісточки, - розповідає автор, - Іноді доводиться довго варити, щоб увесь жир вийшов. А от кістки товстолобика переварювати не можна, тому що розшаровуються».
Щоб зробити картину, то потрібно для початку викласти кісточки на тканину, потім можна їх покрити або ж не покривати лаком. Інколи це буває звичайний лак для нігтів. При цьому свої роботи художник поки що не продає, а віддає їх на виставки або просто дарує друзям.
Своє мистецтво поробок із природніх матеріалів Василь Рябоконь передає учням Красносільської школи, де і працює вчителем трудового навчання.
Річка Південий Буг, що протікає попід село, надає велику кількість необхідного матеріалу. Головне, вчасно розгледіти у кожній кісточці щось схоже на квітку, стебло, листок чи ще якусь цікаву річ.
Недарма кажуть, що, дивлячись у калюжу, одні бачать болото та бруд, а інші – зорі, що в них відображаються.