Fridge magnet wooden gears

БЕЗ ШКОЛИ – НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО СЕЛА

  • Подобається2Не подобається
  • 25 Березня 2009 р

Сподіваюся, що свою життєву ниву я засівала добірним зерном, яке дало чудові сходи. Як колишня вчителька української мови та літератури Берізкобершадської ЗОШ І-ІІ ступенів, горджуся тим, що більше десятка моїх колишніх учнів вибрали теж фах вчителя-мовника.
Час пливе невпинно, вже майже 10 років як я на заслуженому відпочинку, та ніколи не забуваю роки, проведені в класах з вихованцями.
Особливо кожен рік радію весняним святам, бо не забувають мене вихованці, кожен раз отримую від них щирі вітання.
Ось і нині мою оселю, крім гвоздик і котиків, прикрашає яскраво розквітла герань. Подарували цей вазон мені Петрик і Наталочка – діти теперішньої вчительки української мови та літератури у нашій школі Ганни Валентинівни Трачук.
Я ніби зараз бачу карооку дівчину, яка сиділа за першою партою, уважно вслухалася в кожне моє слово, гарно писала твори, чудово малювала. І ось уже вона продовжує мою справу, навчає в рідній школі дітей своїх односельців.
Ганна Валентинівна – талановитий педагог, прагне прищепити учням інтерес до вивчення рідної мови, показує її красоту і глибину, прилучає до кращих творів національних класиків. Вона працює над інтерактивними технологіями, впроваджуючи інноваційні методи навчання.
У навчання та виховання дітей вкладає душу, а учні відповідають їй любов’ю і шаною.
Березень щедрий на свята.
Школа відзначила Шевченківські дні. Під керівництвом вчительки Валентини Іванівни Луговацької проведені конкурси на краще читання поезії, на кращий твір на Шевченківську тематику, інсценування уривків з творів поета, малюнків до творів Т.Г.
Шевченка.
Гарно відзначила школа 65річчя визволення БерізокБершадських від німецькофашистських загарбників.
Учні відвідали учасників бойових дій, захисників Вітчизни, вдів.
Ніби вчора ми святкували відкриття нового приміщення сільської школи, а вже незабаром святкуватимемо його 35-річчя. Багато зроблено за цей час, влітку шкільне подвір’я потопає в зелені і квітах. Приміщення завжди відремонтоване, доглянуте, справжня світлиця. Це заслуга директора, депутата районної ради Миколи Петровича Дяченка.
Протягом всіх років Берізкобершадська ЗОШ була і є методичним центром навчально-виховної роботи в районі. Це заслуга всього колективу. Багато для цього докладає заступник директора Галина Василівна Сасюк. Нещодавно тут відбувся районний семінар учителів історії, який підготувала вчителька Надія Афанасівна Чере - ушенко.
Ми, вчителі-пенсіонери, навідуємося у сільський храм науки, і радіємо, що школа у надійних руках. Тут бережуть і примножують традиції, закладені старшим поколінням педагогів.
Школа є окрасою села, і її педагогічний та учнівський колективи докладають багато зусиль, аби вона завжди була такою. Без школи немає надії на майбутнє в селі. Тож сподіваємося, що Берізкобершадська школа і надалі плекатиме, навчатиме і виховуватиме молоде покоління сільських трудівників.
Олександра КОВАЛЬ, учителька-пенсіонерка.
с. Берізки-Бершадські.

Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Народні гуляння з нагоди 20-ї річниці незалежності України</b><br />23 серпня&nbsp; о 15 годині&nbsp;&nbsp; з нагоди 20-ї річниці незалежності України&nbsp; на центральній площі міста...
6 фото   
<b>Історія села</b><br />
2 фото   
<b>Олексієві Степовому дали 10 років за карикатуру на Сталіна</b><br />&rdquo;Ви якою мовою говорітє? &mdash; 81-річний Олексій Степовий стоїть на східцях Будинку культури в селі Джулинка...
2 фото   
<b>На вістрі уваги - боротьба з корупцією</b><br />Чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації відкрив і вів її очільник Антон Андрейцов. Перше...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Зарицький Гордій Якович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 26.04.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

БЕЗ ШКОЛИ – НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО СЕЛА - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники