Fridge magnet wooden gears

Люди світу, врятуймо мир!

  • Подобається0Не подобається
  • 15 Грудня 2014, 09:00

Проблема війни і миру стала актуальною сьогодні не тільки для українців, а й усього світу. Ми зрозуміли, як дорого він коштує та який безцінний для життя однієї людини і всього людства.

Нещодавно в Устянській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар педагогів-організаторів, присвячений темі боротьби за мир.

Одна справа дізнатися про війну з книг, кінофільмів, інша – почути з перших уст ветерана, а саме Дмитра Гуменного, який боровся за звільнення України від німецькофашистських загарбників.

Також своїми спогадами поділився з присутніми і Микола Чернега – «дитина війни». Він зазначив, що в ті роки жителі с. Усті віддавали солдатам усе, що мали, – продукти харчування, одяг і не тільки. За його словами, війна – це коли тобі холодно і голодно, а ти змушений ховатися від куль, щоб залишитися живим.

Не залишив нікого байдужим із присутніх виступ Валентини Ковтун, яка висловила тривогу і хвилювання від імені всіх присутніх матерів за своїх синів та всіх учасників АТО, які на сході України відстоюють цілісність нашої держави.

Сьогодні устяни – учасники антитерористичної операції Сергій та Олексій Ковтуни, Микола Коцан, Петро Самборський, Володимир Козленко, Вадим Зборовський, Олександр Охріменко.

Всі вони для нас герої, якими можуть гордитися батьки, дружини, діти. Про те, як підтримує їх громада, розповів сільський голова Володимир Фіщук. Він приніс прапор із підписами хлопців, які щиро вірять у своє повернення та дуже сумують за рідним селом. За словами сільського голови, прапор для них – це «батько та мати», «жінка та дитина», «рідне село».

По закінченню свята директор школи Тетяна Гончарук побажала присутнім мирного неба, щедрої хлібної ниви та достатку. Учні пригостили всіх запашним короваєм.

Останнім акордом заходу стали голуби, яких випустили в небо учні, як символ миру, найбільшого бажання, щоб усі діти, люди жили під мирним небом.

Підготували свято учні 9-11 класів під керівництвом педагога-організатора Тетяни Онуфрієць та заступника директора з виховної роботи Віри Сировець.

Ілона ГОЛУБЕНКО, учениця 11 класу Устянської ЗОШ І-ІП ступенів.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
9 фото   
<b>Підприємства району</b><br />
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Шихман Мотель Хунович (1920) 1920 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Партійні органи організували широку допомогу сім'ям фронтовиків. З цією метою проводились декадники, місячники допомоги, під час яких збирали гроші, продукти харчування, одяг. Виділені рішенням райкому партії підприємства та установи ремонтували квартири, забезпечували паливом родини військовослужбовців. Подбали й про дітей, батьки яких загинули. Майже 150 підлітків були прийняті до дитячого... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Люди світу, врятуймо мир! - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники