Бершадчани пишаються своїми земляками

 • Подобається0Не подобається
 • 11 Січня 2016, 09:00

До Дня Незалежності України проводився обласною радою конкурс серед працівників різних галузей області і переможцем конкурсу на звання «Людина року» в номінації «Працівник охорони здоров’я» стала Надія Марківна Андрієвська – головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини, та була занесена на обласну Дошку пошани.

Надія Марківна уродженка Бершадського району, яка тривалий час жила і працювала у м. Бершаді.

Н.М. Андрієвська після закінчення медичного університету з 1982-го до 1986 року працювала дільничним педіатром Бершадської ЦРЛ, вона активно включилась у трудову діяльність і докладала максимум зусиль, знань, поєднувала теорію з практикою, переймала досвід роботи старших колег, була вперта і наполеглива в професійному зрості.

Через чотири роки роботи була призначена завідувачем дитячого відділення ЦРЛ, де формувався і її характер, і досвід керівника. Майже 20 років присвятила себе хворим дітям і прожила з ними безліч безсонних ночей, вихідних і святкових днів, віддаючи їм часточку себе і свого життя, жила по принципу: «Даючи світло іншим – згораю сам».

Вела активну громадську і санітарно-просвітницьку роботу серед населення – часто друкувалась у районних газетах, виступала по радіо, проводила бесіди. Брала активну участь в обласних конкурсах «Кращий педіатр року» три роки поспіль і займала призові місця. Щорічно, протягом 23 років, була відзначена та отримувала від керівництва УОЗ і ЦРЛ грамоти, подяки, премії. Користувалась шаною і великою вдячністю у дитячого та дорослого населення Бершадського району.

З 2004-го до 2007 року працювала у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні ординатором відділення для дітей раннього віку, маючи вищу кваліфікаційну категорію.

Зарекомендувала себе як фаховий, грамотний і досвідчений лікар та передавала свій досвід роботи молодим спеціалістам і протягом 25 років займається викладацькою діяльністю та навчає студентів Бершадського і Вінницького медичних коледжів.

З липня 2007 року до теперішнього часу – головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки. Прийшла цілеспрямовано, з новим меседжем – з поставленою перед собою метою максимально допомогти дітям-сиротам та дітям-інвалідам і створити їм належні умови проживання та виховання, внести нову струю любові і турботи про них, зробити їх щасливими незалежно від їхнього статусу, віддати часточку свого життя на розвиток закладу і заповітну мрію дітей: знайти свою родину – маму і тата – і це їй вдалося.

За вісім років очолювання закладу Н.М. Андрієвська проявила себе як здібний, самовідданий і наполегливий керівник. Одна із перших в Україні провела реформування закладу для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, і в 2009-2010 роках створила принципово нову модель будинку дитини.

Враховуючи, що держава інтегрується в європейське суспільство – діти повинні іти до сімейних форм виховання, Н.М. Андрієвська активно проводить цю роботу із службами у справах дітей. Діти повертаються в біологічні родини, ідуть на усиновлення і на виховання у сім’ї батьків-вихователів і опікунів. Проведено скорочення ліжок будинку дитини і створено Центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей з новонародженого віку до 12 років неврологічного, психіатричного, ортопедичного і соматичного профілю. Основним завданням Центру є профілактика дитячої інвалідності і соціального сирітства. Налагоджена тісна співпраця з волонтерами по навчанню і перейняттю досвіду роботи з європейськими клініками – Центр Росса Ротфілда, дитяча психіатрична клініка «Аккара» по реабілітації дітейаутистів м. Гронінген (Голландія).

Головним лікарем проведена реконструкція і капітальний ремонт будинку дитини: капітальний ремонт даху, повністю замінена вся системи опалення, водопостачання і каналізації, 100% проведена заміна всіх вікон і дверей на металопластикові з метою енергозбереження і тепла, зовнішнє утеплення стін і облицювання плиткою підмурку, закуплено достатньо м’якого і твердого інвентарю, побутової техніки, медичного устаткування та апаратури, придбано 6 сучасних масажних столів і 10 комп’ютерів, оснащений фізіотерапевтичний кабінет, створені ванне відділення та сенсорна кімната, масажні кабінети і зал ЛФК, басейни для реабілітації дітей; за благодійні кошти побудована власна свердловина для забору води та погріб для збереження овочів і фруктів, реконструйовані дитячі майданчики та упорядкована територія закладу.

Постійно проводить заходи по залучанню спонсорів і позабюджетних коштів щорічно майже до 1 мільйона гривень для покращення, зміцнення і модернізації матеріально-технічної бази закладу та створення належних умов проживання дітям, приближеним до домашніх.

Будинок дитини – це унікальний заклад, в якому працюють медичні і педагогічні працівники з вищими кваліфікаційними категоріями, високим рівнем культури, професіоналізмом, який досягається завдяки особистим якостям людей, не байдужим до долі дітей-сиріт.

За час роботи Надія Марківна зарекомендувала себе грамотним та висококваліфікованим спеціалістом, здібним керівником, з високою відповідальністю ставиться до виконання професійних обов’язків, які включають основну мету діяльності – забезпечення медико-соціального обслуговування дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів з вадами фізичного та розумового розвитку.

Особисто володіє почуттям високої відповідальності за доручену справу, наполеглива у досягненні поставленої мети, з відповідальністю ставиться до вирішення проблем, підвищення кваліфікації, підбору та розстановки медичних кадрів, створює здоровий психологічний настрій у колективі, в роботі послідовна, самокритична, вміє акумулювати необхідну інформацію, виділити головне, прийняти вірне рішення, займає активну життєву та громадську позицію.

У спілкуванні з громадянами, керівниками і співробітниками врівноважена, ввічлива, вміє вислухати співбесідника. Користується повагою і авторитетом у колег і працівників закладу, діти її люблять.

Маючи стаж роботи 33 роки і великий досвід, неодноразово брала участь у обласних та міжнародних конференціях (Польща – Лодзь, Кельце; Голландія – Гронінген; Росія – Москва, Італія – Венеція, Падуя), де виступала з доповідями і брала участь у обговоренні різних педіатричних тем.

За весь період роботи нагороджена грамотами Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України, обласної державної адміністрації та обласної ради, департаменту охорони здоров’я, обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я.

Нам приємно, що таких людей народжує славна Бершадська земля, і вони є вихідцями із Бершадського краю. Ми пишаємося Надією Марківною і бажаємо їй здоров’я, успіхів, натхнення працювати на благо українського народу і нашого майбутнього – дітей України.

Федір ШЕВЧУК.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Еко-музичний благодійний фестиваль «SKYLINE»</b><br />15 та 16 липня острів Анталька с. Флорино перетворився на зону стильної музики і відпочинку під відкритим небом. Адже...
5 фото   
<b>20 грудня - День міліції</b><br />Слідче відділення – один із найважливіших підрозділів, який очолює перший заступник начальника райвідділу, начальник...
3 фото   
<b>Голова Бершадської райдержадміністрації вивчає проблеми села</b><br />9 березня 2011 року голова райдержадміністрації Олександр Снігур відвідав одне з найвіддаленіших сіл району &ndash;...
2 фото   
<b>Крушинівська ЗОШ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Самопал Платон Артемович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Бершадчани пишаються своїми земляками - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення