Fridge magnet wooden gears

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

  • Подобається1Не подобається
  • 25 Лютого 2007, 13:45

Державний центр зайнятості – виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття для використання в практичній роботі доводить до відома інформацію стосовно застосування деяких норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 22.02.2006 р. №3456-ІV, Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації інвалідами права на трудову зайнятість" від 23.02.2006 р. № 3483-ІV та Закону України від 19 грудня 2006 року № 489-V "Про Державний бюджет України на 2007 рік".
Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" внесено зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" стосовно взяття на облік та зняття з обліку юридичних та фізичних осіб – підприємців на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором робочим органам виконавчої дирекції фонду, які набули чинності 30.09.2006 р.
Відповідно до абзацу 6 пункту 3 ст. 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" у разі ліквідації або реорганізації роботодавець зобов'язаний провести повний розрахунок щодо сплати страхових внесків до Фонду на день ліквідації або реорганізації та звернутися до центру зайнятості за місцем взяття його на облік як платника страхових внесків для отримання довідки про відсутність заборгованості.
Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації інвалідами права на трудову зайнятість" були внесені зміни до статті 5 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" щодо визначення переліку осіб, які не є платниками страхових внесків до Фонду, а саме: працюючі особи, які отримують або мають право на призначення пенсії за віком, у тому числі на пільгових умовах, пенсії за вислугу років, а також особи, які досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, з першого січня 2007 р. працюючі інваліди, які не досягли пенсійного віку, набуватимуть статусу застрахованих осіб в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, якщо їм не призначено один із видів пенсії, вказаний в ст. 5. вищезазначеного Закону, тобто із заробітної плати зазначених категорій осіб, роботодавці повинні нараховувати та сплачувати страхові внески в розмірі 0,5 відсотків.
Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 1 Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" від обов'язку сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття в розмірі 1,3% звільнені:
повністю – роботодавці підприємств та організацій товариств УТОГ і УТОС; роботодавці підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, де кількість інвалідів становить не менше 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менше 25% суми витрат на оплату праці, звільнені від сплати страхових внесків у частині витрат на оплату праці найманих працівників-інвалідів.
Проте роботодавці повинні утримувати страхові внески із заробітної плати найманих працівників – інвалідів, які не досягли пенсійного віку (0,5%).
Законом України від 19 грудня 2006 року № 489-V "Про Державний бюджет України на 2007 рік" (далі – Закон), який набирає чинності з 1 січня 2007 року, зокрема, визначено наступне:
1. Відповідно до статті 93 Закону – у 2007 році розмір страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття відповідно до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" становить:
® для роботодавців – 1,3% суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, що включають витрати на виплату основної та додаткової заробітної плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Закону України "Про оплату праці", та підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб;
® для найманих працівників – 0,5% суми оплати праці, що включає основну та додаткову заробітну плату, а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, які підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб;
® для осіб, які беруть участь у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні на випадок безробіття на добровільних засадах – 1,8% суми оподатковуваного доходу (прибутку).
2. Відповідно до статті 76 Закону розмір мінімальної заробітної плати становить: з 1 січня 2007 р. – 400 грн. на місяць, з 1 липня 2007 р. – 420, з 1 грудня 2007 р. – 450 грн.
3. Статтею 62 Закону затверджено на 2007 р. прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб: з 1 січня – 525 грн., з 1 квітня – 535, з 1 жовтня – 548 гривень.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Освячення храму Іоана Богослова в Красносілці</b><br />Протягом останніх років на Бершадщині спостерігається значне духовне відродження. Так, 21 травня православна церква...
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
3 фото   
<b>Відкрито центр обслуговування платників податків</b><br />16 травня 2012 року при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції відкрито центр обслуговування...
18 фото   
<b>БЕРІЗКИ-БЕРШАДСЬКІ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Крушинівка
Перевезій Андрій Онуфрійович (1917) 1917 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 30.04.44. Похов. с. Скуляни, Молдова.

З історії Бершаді
Перемога Великої Жовтневої соціалістичної революції була радісно зустрінута бершадськими трудівниками. В січні 1918 року тут проголосили Радянську владу. Але незабаром до міста вдерлися німецькі окупанти. Окупація та хазяйнування буржуазно-націоналістичних банд важким тягарем лягли на плечі трудящих. Тільки з цукрового заводу було вивезено 50 тис. пудів цукру. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники