Реформи з людським обличчям

 • Подобається0Не подобається
 • 11 Червня 2010 р

Світова економічна криза, ускладнена бездіяльністю попередньої влади, стала причиною того, що сьогодні головними проблемами в Україні є бідність та злидні.

Вітчизняна економіка знаходиться в руїні. Соціальна і демографічна кризи призвели до кризи суспільної довіри в нашій державі. Тому обраний Президентом України курс на глибокі й всеосяжні реформи та системну модернізацію країни виглядає досить розумно.
Приступаючи до виконання президентських обов’язків, Віктор Янукович обіцяв презентувати громадянам і світовій спільноті масштабну програму політичних і економічних реформ. Свою обіцянку глава держави виконав за 100 днів перебування на посаді, і головні пріоритети його діяльності були окреслені у щорічному Посланні глави держави до українського народу.
Тим часом Верховна Рада ухвалила в першому читанні Закон України «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики», який було подано Президентом. Цей документ зможе ліквідувати політичну нестабільність в нашій державі, кардинальним чином змінить її правовий простір.
Внутрішня і зовнішня політика після остаточного ухвалення Закону будуть спиратись не на «політичну доцільність», особисті уподобання і орієнтації окремих політиків, як це було протягом останніх років, а на букву Закону. Україна стане державою зрозумілою і прогнозованою як для своїх громадян, так і для світової спільноти.
Серед пріоритетних цілей внутрішньої політики – забезпечення соціального консенсусу, широкого внутрішнього діалогу та громадськополітичної стабільності. Також у законі чітко визначається найвища пріоритетність європейського стратегічного курсу України. Це – основний вектор українського розвитку, що визначає зміст суспільних перетворень і основну спрямованість зовнішньої та внутрішньої політики нашої держави.
Наступна позиція у зовнішньополітичному блоці – стратегічне партнерство з Росією.
Стратегічні відносини з США були і залишаються важливим напрямом нашої зовнішньої політики. Крім цього, на думку Президента України, принципово важливо поглиблювати розвиток відносин з країнами, що стверджуються як нові світові центри зростання – Китаєм, Індією, Бразилією.
Не менш суттєвим кроком Президента Віктора Януковича є судова реформа. Підготовлений робочою групою з судової реформи закон про судоустрій, нарешті дасть змогу очистити судову владу від корупції та забезпечити верховенство права в Україні.
Зокрема, передбачається спрощення процедур розгляду справ, зменшення судових інстанцій, які може пройти рішення. Віднині люди не чекатимуть роками на виконання судових рішень. Крім того, планується подальший розвиток участі народу в здійсненні правосуддя через інститут народних засідателів і присяжних.
Під час засідання Комітету економічних реформ Президент України оголосив про початок першого етапу реформ в нашій країні. Також було презентовано Програму економічних реформ, яка отримала високу оцінку як вітчизняних, так і міжнародних експертів.
Дана Програма має три основні цілі: заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава. Метою реформ є створення дієвої системи управління державними фінансами, спрямованої на забезпечення стійкого економічного зростання й гарантованого виконання державою своїх соціальних зобов’язань перед громадянами України.
Головна ознака запропонованої Віктором Януковичем Програми економічних реформ – наявність чіткої та зрозумілої методології її виконання та впровадження в життя. За чітко визначеними цілями і пріоритетними напрямками слідують конкретні інструменти досягнення та індикатори успіху, виходячи з яких можна буде оцінювати результат. І, по-друге, вона передбачає взаємоузгодженість реформ в різних секторах економіки.
За 100 днів Президенту Януковичу вдалось більше, ніж його попереднику за всі 5 років. Найголовніше – глава держави розпочав реформи, що мають людське обличчя і спрямовані виключно на підвищення життєвого рівня простих громадян.
Андрій КОТЛЯРЕНКО.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Фестиваль «На Гозері»</b><br />Перший етнофестиваль «На Гозері» відбувся 9 вересня в селі Бондурівці Чечельницького району. Було...
10 фото   
<b>Сергій Іванченко - фіналіст конкурсу "Крок до зірок"</b><br />ІІ тур Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально - хореографічного конкурсу "Крок до зірок" глядачі мали змогу...
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Приходько Михайло Іванович (1920) 1920 р., українець, селянин. З 02.1942 р. підпільник. Страчений ворогами 02.1944 р. Похов. с. Яланець.

З історії Бершаді
І в наступні роки не вщухала на цих землях боротьба проти поневолювачів. Жителі Бершаді були учасниками повстання під проводом С, Палія. Тут було сформовано сотню на чолі з сотником Лук'яном, яка у жовтні 1702 року визволяла від польських військ Немирів. 1734 року надвірні козаки Бершаді підтримали селянсько-гайдамацьке антифеодальне повстання. В 50-х роках, коли знову пожвавився гайдамацький... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Реформи з людським обличчям - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення