Нова якість відносин

 • Подобається0Не подобається
 • 21 Липня 2010 р

Розпад Радянського Союзу та утворення нових незалежних держав на теренах колишньої «Червоної імперії» не могли означати, що зв’язки між колишніми республіками припинені. Зв’язок продовжувався увесь час.
Потенціал братніх відносин досить потужний.
Тому взаємодія України з її найближчими сусідами позитивно відобразиться не лише на іміджі нашої держави, а й на економічних відносинах, які складають стратегічний інтерес у сучасному світі. З приходом до влади Віктора Януковича, українська зовнішня політика починає ставати все більш ефективною. В захисті національних інтересів України Президент керується економічним прагматизмом. Він бачить наявні перспективи і намагається використовувати їх.
Як результат політики Президента України, до нашої держави почали виявляти інтерес. П’ять років, що втратила Україна з помаранчевими керівниками – досить довгий термін для молодої, незалежної країни. Спровокована недолугим правлінням економічна ізоляція, в якій перебувала наша держава увесь цей час, негативно вплинула, в першу чергу, на вітчизняну економіку. Застій в промисловості, погіршення інвестиційного клімату, засилля корупції – складна спадщина, що дісталася Президенту Януковичу. Він, засукавши рукави, взявся виправляти ситуацію. І одним із вагоміших факторів успіху реформ в Україні є саме відновлення відносин між нашою країною в рамках країн Співдружності Незалежних Держав.
Нещодавня неформальна зустріч шести глав держав СНД підтвердила, що співпраця можлива. Потрібні тільки бажання і готовність до конструктивного діалогу.
За ініціативи Президента України в Криму, в Лівадійському палаці, зібралися президенти Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Росії, України. Ці країни мають шанс на відродження. Потрібно тільки досягнути взаєморозуміння.
Під час зустрічі, зокрема, обговорювались механізми активізації економічної співпраці у рамках СНД, плани із реалізації спільних проектів розвитку транспортної, туристичної інфра - структур. Було порушено питання лібералізації торгівлі між країнами.
Крім того, такі країни, як Азербайджан та Казахстан, можуть бути дуже корисні для України в енергетичній сфері. Спільні проекти з використання української ГТС цими державами може вивести нашу країну на рівень відповідального партнера.
Разом з тим Президент України розуміє, що конфронтація ні до чого не приведе. Тому відновлення нормальних відносин з Росією теж якісно змінить статус України.
Україна має тісні культурні, історичні та інші зв’язки з пострадянськими республіками. І завдання влади не рвати їх, а зміцнювати реальними справами. Наша держава має для цього потужний потенціал та політичну волю. Це стосується і авіабудування, і важкої промисловості, і торгівлі. Економічний прагматизм Президента дає свої результати.
Нечувана ще рік назад увага іноземних лідерів до України – яскраве цьому підтвердження.
Офіційний візит Державного секретаря США Гіларі Клінтон став визначною подією. Вперше, мабуть, за всі роки незалежності України, США офіційно визнали, що не будуть вирішувати свої проблеми з Росією за рахунок нашої країни. Голова Державного Департаменту підтримала ту політику, яку проводить Президент України. Гіларі Клінтон назвала її збалансованою, адже Янукович намагається встояти по обидві сторони нашої країни. Сепаратизм та розпалювання ворожнечі між різними регіонами України залишились в минулому.
Тепер світ бачить відповідальну владу, з якою можна мати справу. Саме таким гравцем на міжнародній арені і має бути Україна.
Ще були візит до України Президента Європейської Ради Германа ван Ромпея, поїздка Віктора Януковича до Казахстану, де він обговорював з Назарбаєвим перспективи співпраці в енергетичні сфері.
Президент Янукович обрав свою стратегію. Її основна мета – залучення інвестицій та взаємовигідна співпраця. Тільки за рахунок її реалізації нас знатимуть і поважатимуть в світі.
Петро СОКОЛОВСЬКИЙ, експерт з міжнародних відносин.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
11 фото   
<b>Літо</b><br />
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
2 фото   
<b>ПАТ "Вінницяобленерго" повідомляє</b><br />що згідно з Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кидрасівка
Мацибора Михайло Кирилович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1945 р.

З історії Бершаді
Активно діяли й молодіжні підпільні групи. Ватажок однієї з комсомольсько-молодіжних груп Борис Нижник (підпільна кличка Роман Бурий) разом з товаришами здійснив кілька нападів на румунських жандармів. Підпільники знищили ворогів та забрали їх зброю. Гестапівці натрапили на слід групи. Вже отримавши смертний вирок, вихованець ленінського комсомолу в листах до рідних жалкував, що не зможе далі... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Нова якість відносин - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення