На прийомі в голови обласної ради

 • Подобається10Не подобається
 • 1 Вересня 2010 р

На знімку: на прийомі у голови облради А.Г. Загоруйко з Великої Киріївки.

Минулої п’ятниці Григорій Заболотний провів черговий особистий прийом громадян. Такі прийоми давно стали традиційними, і до голови обласної ради постійно йдуть люди з проханням, аби допоміг вирішити ту чи іншу проблему.
Такі виїзні прийоми, згідно з рішенням облдерж - адміністрації та облради, проводяться зараз не менше одного разу на два місяці, або й частіше.

Проблеми, з якими йдуть люди до очільника обласної ради, практично однакові для всіх районів.
Найчастіше – з проханням про допомогу на лікування. Дуже багато звернень щодо працевлаштування і навчання молоді. Окремим блоком можна виділити й земельні питання.
Жодна людина, яка звернулася по допомогу на лікування, не залишилася поза увагою Григорія Михайловича.
Більше того, проблеми деяких відвідувачів були розв’язані прямо в черзі на прийом, вони написали відповідні заяви про допомогу, яка їм буде надана.
Так скоротилася черга, проте й за цієї умови кількість бажаючих потрапити на особистий прийом перевищила тридцять осіб. До речі, при - йшли і приїхали цього дня на прийом не тільки жителі Бершадського, а й Чечельницького, Тульчинського районів.
Були навіть відвідувачі з Гайворона.
Йшло багато освітян – відчувалося наближення нового навчального року. Та до цього часу на місці не були розв’я - зані проблеми праце влаш - тування багатьох педагогів… А молодий учитель історії з Великої Киріївки Анатолій Кобзін взагалі після двох років праці залишився без роботи, бо, бачите, закінчився контракт. А тепер – знову шукай собі роботу. Цей факт дуже обурив Григорія Михайловича, який сказав, що для таких людей, навпаки, потрібно створити якнайкращі умови, дати можливість працювати, розкривати свої здібності і, звичайно ж, добре заробляти. Бо ж хто при такому ставленні захоче залишатися в селі? Так само нормальним є те, що мамавчителька Галина Заказнова з Лугової хоче передати своє робоче місце доньці – випускниці педагогічного інституту.
Такі ініціативи потрібно тільки вітати, а не ставити палиці в колеса. Бо неувага до молодих фахівців породжує відтік молоді із сіл, зменшення народжуваності. А кому ж тоді ходити в дитсадок, школу?
Представники старшого покоління не повинні заважати молодим, навіть якщо вони спочатку й недостатньо кваліфіковані. Все це прийде з досвідом.
– Я глибоко переконаний, – сказав в інтерв’ю після прийому Григорій Заболотний, – що сьогодні молоді потрібно допомагати і давати їм можливість займати відповідні посади, щоб вони могли заявити про себе і рости. Бо ж звідки взятися майбутнім керівникам, якщо не приходитиме молодь?
Голова обласної ради не залишає поза увагою жодного звернення. Сприяє Григорій Михайлович і переведенню студентів із контрактної форми навчання на бюджетну (якщо на те є вагомі підстави на кшталт хвороби батьків чи якоїсь серйозної проблеми).
Значну частину звернень склали земельні питання. Як правило, це межові спори, в яких ніхто не хоче поступитися. Навіть коли є рішення суду, дехто не погоджується з ним. Тому у таких випадках варто звертатися в інший суд.
Звичайно, перелік проблем, з якими йшли на прийом люди, не обмежується згаданими вище. Так, Анастасія Бадьорко з Яланця прийшла з проханням посприяти встановити трансформатор на своїй вулиці, Анатолій Токар з Бершаді – влаштувати зятя в будинок інваліда, багатодітна матір Тетяна Кокович з Флорино – допомогти отримати пільговий кредит… Колишній голова колгоспу з Великої Киріївки, Герой Соціалістичної Праці Анатолій Григорович Загоруйко прийшов попросити за молодого земляка-інваліда Олександра Філіпченка, якому потрібен комп’ютер. Голова облради пообіцяв, що зовсім скоро хлопець отримає сучасний ноутбук.
Зворушливим став епізод прийому, коли до кабінету за - йшов священик із рідного села очільника обласної ради Кидрасівки. Подарувавши Григорію Михайловичу невелику ікону, ієрей Тарасій розповів про те, що храм у селі (до речі, споруджений з допомогою братів Заболотних) потребує заміни вікон. Це питання також буде вирішене найближчим часом, причому, половину коштів виділить голова обл - ради, іншу половину – керівник місцевого фермерського господарства Віктор Гумен.
Після прийому Григорій Заболотний дав коротке інтерв’ю представникам засобів масової інформації, в якому, зокрема, сказав: – Виїзні прийоми проводяться з тим, щоб допомагати громадянам розв’язувати свої проблеми на місцях. Адже не всі мають можливість доїхати до обласного центру. До кожної людини треба ставитися з повагою і шаною, розуміючи, що нема нічого ціннішого в світі за людське життя. Свою роботу я прагну будувати на взаєморозумінні, максимальній допомозі людям. Якщо цього не робитимемо, то владу ніколи не будуть поважати, вона залишиться номінальною і тимчасовою.
Особливість нинішнього прийому – майже повна відсутність господарських питань. Та це не означає, що ці питання поза увагою влади.
Соціальним проблемам громад повинні більше уваги приділяти й інвестори. Вони повинні підписувати інвестиційні угоди, згідно з якими мають надавати допомогу закладам медицини, освіти, культури.
Формула успіху дуже проста – підняти рівень вітчизняного виробництва, залучення інвестицій та новацій. І сумлінна робота кожного на своєму робочому місці.
На прийомі були присутні голова райдержадміністрації Олександр Снігур та голова райради Михайло Бурлака.
Після завершення особистого прийому Григорій Заболотний відвідав вдома Героя Соціалістичної Праці Василя Івановича Хрипливого і вручив йому відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» та грошову премію.
Федір ШЕВЧУК.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
8 фото   
<b>День Незалежності 2007</b><br />
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
8 фото   
<b>Осінь</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Романівка
Мазур Григорій Іванович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.10.44.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

На прийомі в голови обласної ради - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення