Fridge magnet wooden gears

Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"

 • Подобається3Не подобається
 • 17 Грудня 2010 р


МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Основною метою проекту є покращення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану району, забезпечення екологічної безпеки населення на основі впровадження інноваційних підходів у процесі виконання організаційних і технічних заходів.

Завдання проекту: 

 1. Налагодження системи збору, вивозу та утилізації твердих побутових відходів.
 2. Створення мережі приймальних пунктів вторинної сировини.
 3. Пошук та впровадження новітніх технологій у сфері поводження з промисловими та побутовими відходами.
 4. Розробка і виготовлення установки для очистки індивідуальних і громадських криниць району у відповідності до санітарних норм.
 5. Проектування та будівництво полігону твердих побутових відходів з частковим сортуванням та їх переробкою.
 6. Покращення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану територіальних громад і району в цілому.
 7. Здійснення постійного контролю за недопущенням забруднення прибережних смуг р. Південний Буг та її приток Дохни, Берладинки та Удича.
 8. Зменшення загрози здоров’ю та життю жителів району.


ТЕХНОЛОГІЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ (ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ПРОЕКТУ)

Методи реалізації проекту

Розпорядженням голови районної ради створено Координаційну раду та робочу групу. Проведено їх засідання із залученням експертів та фахівців із розробки проекту. Проведено засідання Координаційної ради та робочої групи за участю керівників організацій, установ та представників громадських організацій, де було детально розглянуто проблеми та шляхи їх вирішення.

Згідно з протокольним дорученням рекомендовано: Директору державного підприємства «Бершадський спиртовий завод» (А. Новінський) впровадити енерго - зберігаючу технологію утилізації післяспиртової барди, яка передбачала б: – анаеробне зброджування фільтрату з одержанням біогазу; – введення в експлуатацію взаємозв’язаного комплексу з двох установок метанового зброджування післяспиртової барди та стічних вод системою NAC (Японія); – заміщення мазуту, що використовується на біогаз; – зменшити викиди парникових газів, в першу чергу метану; – створити замкнену систему водопостачання.

Перевагою даної технології є заощадження 40 відсотків палива за рахунок використання біогазу; повна біологічна очистка стічних вод; по технології Marubeni Corporation (Японія).
Директору державного підприємства «Бершадський спиртовий завод» та начальнику комунального підприємства «Бершадське житловокомунального господарство», голові правління відкритого акціонерного товариства «Бершадський електротехнічний завод» забезпечити установку фільтрів ПГОУ на котельнях для зниження твердих викидів. Не допускати закупку вугілля високої зольності. З метою зниження енерговитрат на опалення житлового фонду, прилеглого до території державного підприємства «Бершадський спиртовий завод», комунальному підприємству «Житловокомунальне господарство» більш ефективно використовувати установку із використання тепла після спиртової барди. Керівникам транспортних підприємств провести рекультивацію місць розливів паливно-мастильних матеріалів; відкритому акціонерному товариству «Бершадське районне підприємство «Агромаш» організувати збір та вивіз відпрацьованих шин на Гніванський шиноремонтний комбінат Тиврівського району Вінницької області.

Бершадському міському (М.Кольченко), Флоринському сільському головам, начальнику комунального підприємства «Бершадське житлово-комунальне господарство» (Б.Трейгер), директору Флоринського комунального господарства «Обрій» (О.Сімоник) організувати сортування твердих побутових відходів та первинну переробку поліетиленової плівки, скла та картонної тари з подальшою відправкою їх заготівельним пунктам.

ПАТ «Бершадьмоло ко» (голова правління О.Пальчук) провести комплекс робіт, забезпечивши реконструкцію очисних споруд і очистку біоставів від намулу, провести заміну розподільчих систем, колектора.

Враховуючи те, що кошти місцевого бюджету в сумі 500 тис. грн. передбачаються на реконструкцію напірного каналізаційного колектора протяжністю 3550 м, Бершадському підрозділу водопровідно-каналізаційного господарства (начальник О. Горбенко) забезпечувати ліквідацію наслідків проривів та очистку і хлорування криниць у випадку потрапляння в них продуктів водовідведення.

Малому приватному підприємству «ДЕМІС» провести рекультивацію земельної ділянки та прилеглу до хімскладу територію.

Керівництву «Галнафта» провести обстеження резервуарів, ревізію запірної арматури з метою недопущення потрапляння світлих нафтопродуктів в грунт.

Опис заходів проекту Створення Робочої групи з реалізації проекту.

Функції Робочої групи виконуватиме Координаційна рада з питань екологічного розвитку району. Головною метою діяльності Робочої групи стане успішна реалізація даного проекту і його подальший розвиток. Актуальні питання реалізації проекту будуть постійно розглядатися на засіданнях Координаційної ради, яка матиме компетенцію вносити необхідні зміни і корективи.

«Круглий стіл» на тему: «Санітарно-епідеміологічний та екологічний стан сільських громад Бершадського району та шляхи його покращення».

На «круглому столі» презентується даний проект за участю представників районної ради і райдержадміністрації, сільських голів району, представників санітарно-епідеміологічної та екологічної служб області, фахівців з питань розвитку екологічної сфери та інших зацікавлених осіб.

Поширення позитивного досвіду розвитку екологічної освіти Сумівської та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів серед інших шкіл району з метою формування екологічно свідомої молоді та підвищення екологічної безпеки району.

Проводяться кущові навчальні семінари для вчителів шкіл району на базі Сумівської та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які мають великий науково-практичний досвід екологічного виховання майбутнього покоління.

Метою проведення навчальних семінарів є: поширення досвіду щодо формування екологічної культури та свідомості у школярів і юнацтва, створення екологічних класів, здійснення екологічних акцій з озеленення територій, очищення джерел, водойм, річок, розробки екологічних стежок, інформування жителів про необхідність підтримки чистоти їхніх домівок та інше. Ця робота є надзвичайно важливою та перспективною, матиме значний ефект для поліпшення екологічної сфери району.

Інформування населення сільських громад району про заходи, які будуть проводитися у контексті реалізації проекту з метою залучення громадян до вирішення санітарно-епідеміологічних і екологічних проблем.

Даний захід передбачає розробку, випуск і розповсюдження інформаційних пам’яток з екологічних питань, методичних рекомендацій та підготовку статей у місцеві ЗМІ.

Проведення для керівників комунальних господарств територіальних громад семінарів-практикумів.

Метою навчання є ознайомлення керівників комунальних підприємств із сучасними методиками ведення комунального господарства і підвищення їхньої спроможності успішно вирішувати проблеми комунальної сфери.

Здійснення капітального ремонту відповідних об’єктів комунальної власності та придбання необхідного обладнання.

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

Придбання екскаваторного обладнання для будівництва водогонів і каналізаційних мереж для КП «Обрій».

Придбання пресувальної машини твердих побутових відходів для КП «Обрій».

Придбання спеціального обладнання для автоматизованої роботи артсвердловин.

Оновлення схеми теплопостачання відповідно до моделі оптимальних технологічних режимів (капітальний ремонт Бершадської центральної котельні із заміною золопоглинача).

Реконструкція каналізаційного колектора.

Капітальний ремонт біоставків, водойм, післяочисних споруд.

Здійснення капітального будівництва.

Будівництво водогону в с. Флорино по вул. Комарова.

Будівництво артсвердловини на території с. Флорино.

Проведення науковопрактичної конференції за результатами проекту на тему: «Екологічна безпека як важлива складова якості життя громади та сталого розвитку території».

У результаті конференції будуть вироблені рекомендації щодо поліпшення екологічного стану територіальних громад районів і Вінницької області в цілому. Дані рекомендації будуть опубліковані у місцевих та регіональних ЗМІ.

На основі матеріалів конференції та одержаного в рамках реалізації досвіду будуть внесені якісні зміни та доповнення до Комплексної екологічної програми Бершадсь - кого району на 2004-2015 роки.


Сторінки:
5 4 3 2 1
Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Золоту Зірку Героя України отримала дружина Юрія Коваленка</b><br />У ході урочистостей до Дня незалежності України Міністр оборони України, генерал-полковник Степан Полторак вручив...
2 фото   
<b>Годованець Ганна Дмитрівна</b><br />Мандрик-Годованець Ганна Дмитрівна Народилася 21 травня 1926 року в сімї селянина в с. Романівці. Батьки займалися...
7 фото   
<b>«Млиноманія» кличе нових та старих друзів до берегів Південного Бугу!</b><br />4-5 серпня в селі Печера Тульчинського району Вінницької області традиційно відбудеться щорічний фолк-рок фестиваль...
3 фото   
<b>Журналісти працюють і в свято</b><br />У понеділок з нагоди професійного свята &ndash; Дня журналіста &ndash; в редакції районки зібралися працівники...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Мельник Павло Іванович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 24.10.42. Похов. м. Волгоград.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району" - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення