Тож працівники Державної автомобільної інспекції звертаються до батьків, учителів і дітей, всіх дорослих з проханням бути уважнішими, чітко дотримуватися правил дорожнього руху. У школах, старших групах дошкільних навчальних закладів повинні бути проведені уроки з вивчення цих правил.
Першокласників у перші тижні, місяці навчання бажано супроводжувати в школу, вивчити з ними безпечні маршрути руху, розповісти про найбільш небезпечні місця. При переході вулиць навчити бути уважними, переходити їх тільки на пішохідних переходах. А якщо їх немає, то тільки після того, як дитина впевниться, що по дорозі не рухаються транспортні засоби.
Водіям у пору, коли діти починають ходити в школу, повертаються із занять додому, теж треба бути особливо уважними. Ні в якому разі не порушувати правил вуличного руху. Особливо пильними треба бути при проїздах тих ділянок дороги, де поряд знаходяться навчальні заклади.
Пам'ятаймо! Кожне наше упущення, тим більше порушення правил вуличного руху, таїть небезпеку виникнення дорожньо-транспортної пригоди, у якій можуть постраждати діти. У наших можливостях зробити все, щоб цього не сталося.
Володимир ДРОГОБЕЦЬКИЙ,
начальник МРВ №1 ДАІ, майор міліції.