– Тема нашого семінару точно відображає співпрацю органів місцевого самоврядування, громадськості, школи в питаннях охорони природного навколишнього середовища, – висловила свою думку директор станції юних натуралістів З.П. Панченко. – У
Флорино це втілено на практиці. Цьому, звісно, передувала дослідницька, просвітницька робота.
До речі, учасники семінару отримали методичні, довідкові, інформаційні матеріали, які допоможуть учителям в екологічному вихованні школярів. Усі вони висловили щиру вдячність господарям, організаторам цікавого заходу і набутий досвід поширюватимуть у своїх територіальних громадах.
® ® ®
Чи багатьом із нас щастить бачити прозору воду в річці, чистий пісок, насолоджуватися тишею без реву моторів, дихати чистим повітрям? Наше майбутнє може стати жахливим, якщо негайно не почати лікувати природу. Сьогодні людині необхідно змінити погляд на саму себе, на природу, на все, що вона робить. Цей шлях повинен бути гармонійним, і всі дії на ньому мають відбуватися в дусі добра і краси. Екологічна культура має стати необхідною складовою виховання і мірилом практичних дій кожного у сфері природокористування. Жителі кожного села і міста, усієї планети повинні пам’ятати: Земля – наш дім, і нам жити в ньому.