Віднині цей навчальний заклад носитиме ім’я Василя Кавуна.
Виступаючи на урочистостях з цієї нагоди, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук відзначив, що Василь Михайлович був легендарним керівником, і житомиряни з вдячністю його згадують. Так, за часів його керівництва активно велося будівництво житла, споруджувалися великі і потужні підприємства, об’єкти соціально-культурного призначення, прокладалися дороги. Міський голова Житомира Володимир Дебой сказав, що сьогодні кожна вулиця міста, підвісний пішохідний міст, кожен будинок пов’язаний із долею Кавуна. А ще ж за його керівництва було облаштовано міський парк культури і відпочинку імені Ю. Гагаріна.
На урочистостях були присутні рідні Василя Михайловича – вдова Ніна Юхимівна, онуки Михайло та Валентин, племінник Олександр Кавун, який зараз очолює ТОВ «Прогрес» села Серединки. Саме Олександр Федорович і розповів кореспонденту газети про відкриття меморіальної дошки, погруддя і презентацію книги спогадів про свого дядька «Живий у пам’яті людській», яка вийшла у серії «Славетні імена Житомирщини».
У 1993 році Василь Кавун повернувся в Шляхову, де вдруге очолив місцеве господарство. Саме від нашого краю він знову був обраний депутатом Верховної Ради, на цей раз уже незалежної держави. В останні роки перед остаточним виходом на пенсію працював в апараті Верховної Ради. Помер у 2009 році.