Fridge magnet wooden gears

«ПІСЕННИЙ ЗОРЕПАД ВЛАДИСЛАВА ГОЛОВАТОГО»

  • Подобається9Не подобається
  • 26 Березня 2008, 19:18

Під такою назвою відбувся концерт в бирлівському будинку культури. Ведучі Інна Підлубна та Лілія Білозір змістом програми, майстерністю спілкування з присутніми можуть змагатися зі столичними ведучими подібних заходів. Голова села Іван Дмитрович Прудченко звернувся до всіх присутніх з теплими словами привітань.
"Нехай лине наша пісня
Від хати до хати!
Прославляймо Україну –
Нашу неньку-матір!"
На ці слова ведучої відповів Владислав Головатий піснею "Україно моя". Гарно одягнений, в білому костюмі, цей дванадцятирічний шестикласник своїм співом зачарував всіх присутніх в залі. А я, дивлячись на нього, пригадала хлопчика з Італії – Робертіно Лоретті. Тепер маємо свого Владислава, з української Бирлівки. Приєднався до виступу на цьому святі ще зовсім маленький красень-морячок, а потім козачок молоденький Володимир Недбайло. Чудово прозвучали в його виконанні пісні "Бескозырка" та "Казак молоденький". Сподіваюсь, що згодом і село Велика Киріївка, де проживає хлопчик, гордитиметься його талантом.
Владислав Головатий виконав 12 пісень. Це був його "Крок до зірок". І не перший. Хлопчик учасник багатьох конкурсів талановитих дітей: "Музична парасолька", "Пісні над Бугом", "Пісенний розмай", "Подільська весна", "Подільський первоцвіт". В цих яскравих феєрверках він був лауреатом вищих премій. Музичний супровід в залі забезпечував Петро Клапатюк.
Нещодавно дивилась документальний фільм про Михайла Поплавського. Його шлях до слави був тернистим. Владислав Головатий в майбутньому мріє стати студентом Київського університету культури. Змістом та виконанням пісень нагадує він Михайла Михайловича, тож хай йому щастить на цьому шляху.
На святі була вся родина Владислава: мати Олена Олексіївна, батько Юрій Васильович та дідусь Олексій Трохимович Чеботар. Вони – організатори цього пісенного зорепаду – дуже хвилювались.
Урізноманітнили цей концерт своїми виступами також учителі Бершадської музичної школи. Це – тріо "Горлиця". Співали молоді, красиві, талановиті Н.С. Сторожук, Л.Г. Баранова, Л.Ф. Безуб, танцював хореографічний колектив "Натхнення", дівчатка Аліна Підлубна та Лілія Четвертинівська виконали веселий танець "Карнавал". Дмитро Безуб і Владислав Головатий дуетом проспівали пісню "А ми удвох". Аматорський хоровий колектив села, який має звання народного, теж порадував присутніх чудовим співом. Керівник хору – Галина Четвертинівська, баяніст – Борис Слободяник.
Хай краса й таланти процвітають! На них тримається світ!
Юлія ПЕНЗЮР,
громадський кореспондент.

Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
4 фото   
<b>Птахокомбінату «Бершадський» – 35!</b><br />Матеріали з ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», у тому числі і з нагоди пам’ятних дат, доводилося готувати не раз. І...
7 фото   
<b>Випуск медсестер Бершадського медколеджу</b><br />Здається, ще зовсім недавно, вони прийшли вперше до цього коледжу. Обравши саме його, для того, щоб відкрити для себе...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Дзюбенко Дмитро Андрійович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 11.06.44. Похов. с. Кирпіци, Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«ПІСЕННИЙ ЗОРЕПАД ВЛАДИСЛАВА ГОЛОВАТОГО» - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники