Fridge magnet wooden gears

"Піснею звеличим перемогу"

  • Подобається0Не подобається
  • 7 Травня 2010, 17:22

Під такою назвою учні та вчителі Бершадської музичної школи провели фестиваль військово-патріотичної пісні, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. При вході до актової зали було організовано виставку художніх творів письменників, поетів та листів, фотознімків, які мож - на об’єднати змістом вірша про це найвеличніше свято: Грими, наша славо, над світом!
Прослав Перемоги розмай!
О, сонце!
Високим привітом Серця ветеранам осяй!

На сцені в актовій залі співали учні. Зміст цих пісень про війну, про полеглих визволителів залишився в серцях присутніх вічним вогнем.
На жаль, немає можливості назвати прізвища всіх виконавців (на знімку). Назву деякі пісні та рядочки з них, які викликали сльози у слухачів: «Балада про солдатських матерів», «Остання куля», «Альоша», «19 років», «Степом, степом», «Мати журавлика жде», «Катюша», «Мати-тополя», «Три танкісти» та багато інших. Запам’ятались сумні речення з пісень: «Мама! Меня уже три дня нет», «А мій син – журавлик вернутись не зміг», «В граніт закута слава». А пісню про Альошу знають всі!
Слова ведучих Лариси Баранової та Лесі Безуб про війну, про наших визволителів не можна було сприймати без сліз. Діти, вчителі славили визволителів, які ціною свого життя врятували всіх тих, хто народився і хто ще народиться в майбутньому. Богиня творчості Муза допомагає їм сіяти розумне, красиве, мудре, вічне, захищає від всяких криз та політичних чварів. А директор музичної школи Кристина Мураховська вручила всім виступаючим на фестивалі грамоти, подяки. До всіх присутніх вона звернулась зі щирим вітанням з нагоди великого свята – Дня Перемоги! Жаль, що ветеранів війни було дуже мало. Ряди їхні рідіють.
Та пам’ять про визволителів вічна!
Юлія ПЕНЗЮР.
Фото Сергія КІСИКА.


Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Як святкувала Бершадщина</b><br />Урочистості з нагоди 24-ої річниці Незалежності України відбулися 24 серпня біля районного будинку культури.
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
5 фото   
<b>Кавун Василь Михайлович</b><br />Василь Михайлович Кавун (14 серпня 1928, Кобринове &mdash; 8 серпня 2009, Київ) &mdash; державний та партійний діяч...
4 фото   
<b>Відкриття пам’ятного знаку Родіону Скалецькому</b><br />22 листопада о 10 годині з нагоди 112 &ndash; річниці з дня народження одного із відомих самодіяльних композиторів...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Крушинівка
Тарковський Дмитро Михайлович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
До складу підпільних груп, кількість яких зростала, вступали все нові члени. В березні 1943 року для координації розгалуженої сітки підпілля та керівництва двома партизанськими загонами підпільний райком КП(б)У створив Раду на чолі в О. Р. Пилипчуком та партійне бюро у складі Н. Ферштендікера, К. О. Пустовойтова, Я. Ш. Таліса, О. Р. Пилипчука та Н. Т. Друзя. Через 51 комуніста бюро здійснювало... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Піснею звеличим перемогу" - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники