А дві Надії – Овчиннікова і Клебанська, які вже не один рік тут за прилавком, допоможуть кожному зорієнтуватися з покупками. При цьому обов’язково ласкаво усміхнуться кожному і, будьте певні, без покупки ви вже не вийдете. Причому, так само обслутовують у кожній з торговельних точок цього підприємства.
Обидва продавці доводяться одна одній ще й кумами, тож при покупці можна ще й бажання загадати, як те рекомендується за народним повір’ям. Не сумнівайтеся, вони збудуться.
Ми ж, щоб не порушувати цей звичай, теж загадали, щоб не одне ще тридцятиріччя процвітало у нашому районі дане підприємство, і його здобутки тільки примножувалися. До цього побажання, сподіваємося, приєднається кожний, хто хоч раз скуштував продукції, яка тут виробляється, або мав нагоду ознайомитися з культурою виробництва птахокомбінату "Бершадський".