Fridge magnet wooden gears

Заробляє сам і дає можливість заробити іншим

  • Подобається0Не подобається
  • 3 Вересня 2010 р

На знімку: підприємець А.О. Куценко (зліва) та його працівники.

Підприємець із Баланівки Анатолій Олександрович Куценко – один із тих, хто у складних умовах економічної нестабільності та затяжної кризи зумів налагодити власне деревообробне виробництво. Заробляючи собі на хліб, він дає можливість заробити іншим.
Шлях до становлення підприємця був складним. Спочатку він працював трактористом у місцевому колгоспі.

Робота ладилась, але після розпаду Радянського Союзу сільськогосподарські підприємства занепадають. Низька зарплата й нестабільність її виплати змусили шукати інші шляхи для заробітку.
Анатолій Олександрович спробував займатися торгівлею, бюджет сім’ї покращився, але морального задоволення підприємець не отримав. Після чого ризикнув розпочати зовсім нову справу – розпилювання деревини.
Отримавши кредит у банку, придбав пилораму, а потім деревообробні верстати.
Нині він забезпечує роботу двох цехів. Налагоджено виробництво паркету, ділової дошки, виконує столярні роботи. Продукція його виробництва користується великим попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Але найголовніше, що тут створені нові робочі місця для трактористів, водіїв, столярів, паркетників тощо. Анатолій Олександрович не цурається фізичної праці, разом з ним працюють дружина Наталія та син Олександр. Радість заповнює душу підприємця від роботи та виробленої продукції. Успіхи свого виробництва Куценко пов’язує із стабільною та високопрофесійною роботою колективу працівників.
Особливо слова вдячності він висловлює Н.П. Бровченку, О.П. Гуртовому, Л.Ф. Грищук, О.А. Куценку, М.М. Підлубному, В.П. Поворозному.
Підприємець створив необхідні умови для праці та відпочинку, своєчасно видає зарплату. Підприємство оснащено сучасними верстатами та запроваджуються сучасні технології обробітку деревини. Анатолій Куценко не чекає допомоги від когось, сам шукає шляхи для розширення виробництва та випуску конкурентоспроможної продукції. Підприємець заробляє сам і дає можливість заробити іншим.
Григорій ПОГОНЧИК, громадський кореспондент.


Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
8 фото   
<b>Осінь</b><br />
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Майструк Іван Сергійович Українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Своєрідне містечко виникло на колишньому пустирі, де на кошти колгоспів у 1967 році збудовано кількаповерхові навчальні корпуси медучилища з сучасними лабораторіями, гуртожитком та їдальнею. Тут навчаються понад 400 майбутніх фельдшерів те акушерок, які працюватимуть у лікарнях, колгоспних пологових будинках, на медпунктах. Майбутні медики заклали новий парк, посадили тисячі кущів та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Заробляє сам і дає можливість заробити іншим - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники