Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається9Не подобається
 • 21 Лютого 2009 р

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Марію Іванівну ВЕРХОЛЮК (19.02) з с. Війтівки, Олену Іванівну ЛИТВИНЮК (24.02) з с. Бирлівки, Наталію Володимирівну ЛУКАШЕНКО (24.02) з с. Маньківки.
Нехай цей день дає вам і здоров'я, і силу, І стелить в майбутнє дорогу ясну, Щоб в праці, житті були ви щасливі, А в серці сто літ відчували весну.
Завтра виповнюється рік нашому милому, любому, найдорожчому у світі синочку, братику, племіннику, онучку Артему Олеговичу ЧОВГАНЮКУ з Джулинки.
Сердечно вітаємо його.
Жит тя хай квіт не, наче сад, І ко жен день ус міх не но ра діє, А до ля по си лає зо ре пад Здо ров'я, мрій, лю бо ві та на дії.
Нехай твоє мале серденько Не знає смутку і тривог, Хай твої мрії та бажання Благославляє з неба Бог.
З любов’ю мама, тато, братики Богданчик, Степан, Максим, сестричка Маринка, тьоті Яся, Світлана, Люда, дядьки Сергій, Вася, дідусь Коля, бабусі Надя, Оля.


Сердечно вітаємо з 75-річчям дорогу, любу дружину, лагідну, турботливу матусю, бабусю, прабабусю Ганну Іванівну БИТЮК (17.02) із Сумівки.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки зросли, А серце таке ж молоде залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас у Вас біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров'я Вам, дорогенька і люба, І щастя на довгі роки.
З любов’ю, повагою і вдячністю чоловік Іван Степанович, діти, онуки, правнучки.


У нашій великій родині гарна подія – 80 років виповнилося дорогому, любому батьку, дідусю, шановному свату Івану Сидоровичу ШЕРЕМЕТІ, а 70-річчя святкуватиме лагідна, турботлива матуся, бабуся, шановна сваха Анастасія Іванівна ШЕРЕМЕТА з Бершаді.
Щиро вітаємо їх.
Любі, дорогі наші! Все своє життя ви сумлінно працювали, ділили навпіл і радість, і горе, і вдачу.
Доля не раз випробовувала вас, але ви зуміли зберегти добре серце, заслужили шану та повагу від людей.
Дякуємо, рідненькі, за все, чого нас навчили, за ваші золоті руки, за турботу і ласку, за любов і тепло, яке щедро даруєте всім нам. Бажаємо міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, родинного затишку, добра і достатку.
З любов’ю, повагою та вдячністю дочки Таня, Лєна, Оксана, зяті Вася, Саша, Володя, онуки Марина, Оксана, Юля, Настя, Андрій, Машенька, свати Дунаєвські.


Районна рада ветеранів війни та праці, спілка інвалідів війни та Збройних Сил України шлють найкращі вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни всім учасникам війни, ветеранам Збройних Сил України, інвалідам, вдовам загиблих.
Зичимо в цей день міцного здоров’я, добра, злагоди, мирного життя на довгі роки.


Міська рада ветеранів війни та праці щиро вітає інвалідів війни, учасників бойових дій, дітей війни з Днем захисника Вітчизни.
Бажаємо вам, шановні ветерани, довголіття, родинного затишку, мирного неба та міцного здоров’я.


Районна рада ветеранів війни і праці та районна рада організації «Захист дітей війни» щиро вітають з 70-річчям шановного Івана Савовича СТРАТІЄНКА (22.02) з П’ятківки.
Бажаєм поваги і шани людської, Багатства, любові, добра і спокою.
Здоров’я міцного, козацького гарту, Юнацької сили, як в добрі часи, Веселої пісні, дотепного жарту І щастя земного з роси і з води.


З нагоди 70-річного ювілею шлемо сердечні вітання та побажання нашому дорогому Івану Савовичу СТРАТІЄНКУ з П’ятківки.
Ювілей – це не просто свято, Хай же серце працює завзято.
Ювілей – це роки Ваші зрілі, Мудрий досвід в потрібному ділі.
Ювілей – це як зустріч з зорею, Тож завжди молодійте душею.
Нехай приносять радість Вам щодня Знайомі, друзі, діти, вся рідня!
Нехай над Вашим домом літ до 100 Дух Благодаті Божої вита!
З повагою дочка Оксана, зять Геннадій, онуки Сергійко, Анжеліка, свати Сергій і Олена з Бершаді.


Педагогічний колектив і технічний персонал Лісничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітають із славним ювілеєм директора школи, шановну Галину Іванівну КОЛІСНИЧЕНКО (19.02) Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням.
Зичим здоров’я, радості мати без ліку, Сонечка теплого, друзів у хату, А суму і горя ніколи не знати.
Бажаємо щастя земного, людського добра, Щоб радість на серці і хліб на столі Завжди осявали Ваш шлях у житті!
Дирекції ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець і СТОВ «Нива» с. Сумівки щиро вітають з ювілеєм виконавчого директора ФГ «Новосулківське» Івана Станіславовича ЗУБЛЕВИЧА (20.02) На килимі життя, немов чарівна м’ята, Розквітла Ваша ювілейна дата.
Хай Вам живеться в щасті і любові, Щоб завжди були Ви багаті і здорові.
Хай труд Ваш, як завжди, плоди свої дасть, А многії літа хай доля додасть.
Зичимо всі разом тепла і добра, Щоб множилися достаток і добрі діла.


Колектив ТОВ «Хлібороб» с. Вовчка щиро вітає з 50-річчям директора товариства Василя Івановича КОНОВАЛА (20.02) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною, Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.


З нагоди 18-річчя шлемо найкращі, найтепліші слова вітань і побажань дорогому, любому, доброму синові, братові, онукові Роману Дмитровичу КУЩИНСЬКОМУ (20.02) з Флорино.
В цей день свят ко вий і прек рас ний Хай не бо смі єть ся то бі го лу бе, Хай щас тя до ро гу тро ян да ми всте лить, І про ме ні сонця ці лу ють те бе.
Хай то бі, лю бий, жит тя бу де світ лим, Хай ро ки лю бис тком па ху чим цві туть, Зем них то бі ра до щів, щас тя до ві ку, Хай те бе люб лять, ша ну ють і ждуть!
З любов’ю мама, сестричка з чоловіком, бабуся Настася.


Дорогого, лагідного, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся Олександра Володимировича САВЕНКА (23.02) з Флорино сердечно вітаємо з 65-річчям.
Хай ро ки ідуть, а ду ша мо ло діє, Ону ки рос туть, сер це ра діє.
Щоб Ви не заз на ли пе ча лі й роз лу ки, Хай ра ду ють ду шу Вам ді ти й ону ки.
Ба жа єм про жи ти у щас ті й лю бо ві Ще мно гії, мно гії, мно гії лі та І зичим щас ли вої до лі.
З повагою, любов’ю та вдячністю дружина, дочки Таня, Оксана, Наташа, зяті Юра, Вася, Руслан, онуки Марина, Руслан, Андрій, Ванюшка, Іллюша, сім’я Кузєвих та всі рідні.


Колектив АЗС «Лео» м. Бершаді, с. Джулинки, с. Ілляшівки Тростянецького району сердечно вітають з днем народження керуючого Олега Олександровича РЕМЕНЮКА (23.02) з Бершаді.
Від душі здоровим з святом урочистим, Хай над Вами небо буде завжди чистим, Радісно на серці, і хліб на столі, Буде завжди лад на роботі, в сім’ї.
Хай сонце світить, і зорі сіяють, Хай друзі і рідні завжди поважають, Хай крокують поруч успіхи й кохання, Збудуться всі мрії, задуми, бажання.


Із золотим весіллям!
22 лютого виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, любі батьки, дідусь і бабуся, шановні свати Борис Кирилович і Євгенія Іванівна СУХОПАРИ з Красносілки.
Сьогодні у нас в хаті радісне свято – Золоте весілля у мами й тата.
Ми дружно зібралися вас привітати, Здоров’я і щастя обом побажати.
Спасибі за ласку, за мудру пораду, За ночі безсонні, коли ми хворіли, За те, що ви працю нас вчили любити, Трудитись весь час і в злагоді жити.
Ми все життя пишаємося вами І просимо здоров’я у Бога для вас – У парі прожити ще довго для нас!
З любов’ю, повагою та вдячністю сини, невістки, онуки, свати, всі рідні.


Із срібним весіллям!
З нагоди 25-річчя подружнього життя шлемо сердечні вітання нашим дорогим Борису Васильовичу та Наталі Василівні ДАБІЖАМ (19.02) з Шумилова.
Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров'я ви мали без ліку, Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті.
Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає.
Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро.
З повагою друзі Паша і Наташа.


Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 55-річчя нашій дорогій, турботливій, найкращій у світі дочці, мамі, бабусі, сестрі, тітоньці Валентині Микитівні РУДЕНКО (23.02) з Джулинки.
З гарною датою щиро вітаємо, Міцного здоров'я на сто літ бажаємо.
А також людського тепла і добра, Щоб щедрість завжди у Вашім домі жила, Щоб очі світились як яснеє сонце, Щоб серце не знало ні лиха, ні зла, Щоб радість і щастя, любов і повага, І доля прекрасна із Вами була.
З любов’ю та повагою мама, діти, онуки Сергій, Саша, Іллюша, Дімка, сестра з сім’єю з Києва.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Реферат «Історія міста Бершадь»</b><br />Бершадь &ndash; район, повіт. Населення - 24400 Надра містять каолін, високоякісну глину, кварц, пісок. Загальна...
13 фото   
<b>ФЛОРИНО</b><br />Засноване італійським інжинером Флорингом у&nbsp;XV столітті, від імені якого і походить назва села.
2 фото   
<b>Герой України народився у Серебрії, навчався у Серединці</b><br />За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини,...
2 фото   
<b>Нарада з питань газифікації району</b><br />Голова районної державної адміністрації Олександр Снігур 28 серпня 2012 року провів чергову робочу нараду щодо...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Куценко Іван Никифорович (1925) 1925 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 27.04.44. Похов. с. Ізвори, Молдова.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення