Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 30 Жовтня 2009 р


Адміністрація та профспілкова організація Бершадського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян сердечно вітають з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери – всіх працівників і ветеранів центру.
Досвід, життєва мудрість, велике терпіння і розуміння свого високого призначення – працювати для людей, допомагати їм у вирішенні різних проблем, підтримувати у важку хвилину, порадити, відродити віру в себе і прагнення перемогти обставини – необхідні у вашій роботі.
У переддень свята прийміть щиру подяку за вашу сумлінну і благородну щоденну працю. Бажаємо вам здоров’я, щастя, добробуту та удачі.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання і побажання з нагоди днів народжень – начальнику відділення зв’язку с. Голдашівки Тамарі Михайлівні СЛОБОДЯНИК (30.10), листоношам Валентині Матвіївні ЗАМОРСЬКІЙ (30.10) з с. Голдашівки, Любові Анатоліївні СТУПАК (1.11) з с. Чернятки, Марії Миколаївні ЧЕРЕУШЕНКО (3.11) з с. Красносілки та листоноші по супроводу пошти Анатолію Борисовичу ХАРИТОНОВИЧУ (2.11) з Бершаді.
Бажаєм здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку жилось, Щоб горя не знали ніколи.


Сьогодні святкує свій ювілей наша дорога, турботлива, лагідна, найкраща у світі мама, бабуся, прабабуся, шановна сваха Ніна Тарасівна ГРОДЗЕНКО з Великої Киріївки.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Як сонцем весняним тобою зігріті, Даруєм тобі, люба, море квітів, Всі ніжні й найкращі слова, Всю ласку й любов, яка лиш бува.
Прийми, наша рідна, низенький уклін За те, що в житті – наш надійний заслін, За те, що ти – наша сімейна опора, За те, що з тобою не знаємо горя, За усмішку лагідну, душу просту, За щиру й сердечну твою доброту.
З любов’ю, повагою та вдячністю дочки Марія, Галя, зяті Юра, Вася, свати з Бершаді і В.Киріївки, онуки Руслан, Інна, Саша, правнук Романчик.


Найніжніші і найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 10-річчя любому, дорогому синочку, онучку Владиславу Івановичу ФАРТУШНЯКУ (31.10) з Джулинки.
Щоб в школі, вдома, серед друзів Ти відчував і ласку, і тепло, Щоб на життєвім виднокрузі Похмурих днів ніколи не було.
Тобі найкращі в світі побажання – В достатку і здоров'ї вік прожить.
Хай Бог тебе оберігає, А Матір Божа опікає.
Здоров’я, радості, добра на довгі і щасливі літа.
З любов’ю мама Валя, бабуся Люба, дідусь Саша та вся родина.


Дорогу, лагідну, турботливу матусю Надію Павлівну ЖИТНЯК (31.10) з Бершаді сердечно вітаємо з ювілеєм.
Допоки сонце світить в висоті, Співають птахи і сміються діти, Вам бажаєм молодо цвісти І тільки в щасті жити і радіти.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай доля посилає зорепад Здоров'я, миру, успіхів, надії.
З любов’ю і повагою син Віктор і невістка Інна.


Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм нашу дорогу, лагідну, турботливу матусю, бабусю Марію Анатоліївну ЛЕЩЕНКО (31.10) з Флорино.
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця і мудрість буття, Без тебе, рідненька, не було б ні сонця, Ні радості, щастя, не було б життя.
Ми завжди пишаємось, рідна, тобою, Спасибі за руки твої золоті, За серце, що зовсім не знає спокою, Хай хороше буде тобі у житті.
За руки невтомні і серце ласкаве Низький від усіх уклін до землі.
З любов’ю, повагою та вдячністю чоловік Марко, твої рідненькі діти та онуки: Люда, Ігор, Руслан, Світлана, Льоня, Алла, Богдан, Альоша і Галя з дітьми, Аня, Володя, Віка, Богдан, Ярослав, Альона, Владик, Алла, Юра, Максим, Владислав, Наташа, Саша.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно вітають із золотим ювілеєм слюсаря з механоскладальних робіт Надію Гаврилівну КОВБАСЮК (3.11) Ба жа є мо Вам, ша нов на іме нин ни це, здо - ров'я від чис тої по діль ської кри ни ці і лас ка - вої до лі, щас тя і ра дос ті – від криш та ле вих світанків, багатства і благополуччя – від землі рід ної. Хай у Ва шій осе лі зав жди па нують світ ло і зла го да, у сер ці – лю бов і доб ро, всі не га раз ди за ли шать ся у ми ну ло му, а по пе - ре ду бу дуть прек рас ний світ, мир не не бо і тіль ки со няч ні дні.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків</b><br />25 червня 2011 року відбувся кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків присвячений Дню молоді. Змагання...
7 фото   
<b>Є така річка в Бершадському районі</b><br />Для тих, хто ще&nbsp;не знає, нам до Ялти рукою подати. В&nbsp;селі М'якохід тече на перший погляд непримітний...
19 фото   
<b>ТЕРНІВКА</b><br />Існує з кінця Х/І століття. У ХІХ столітті була містечком, більшість населення якого складали євреї. У 20-х роках...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кошаринці
Танасієнко Клим Андрійович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Славною традицією став зв'язок з трудівниками соціалістичних ланів - вже багато років шефствує комбінат над колгоспом «Перемога» села Поташні. Серед інших бершадських підприємств, що нещодавно утворились, - райоб'єднання «Сільгосптехніки», якому на честь 50-річчя Комуністичної партії України було присвоєно звання колективу комуністичної праці. Самовіддана праця здруженого колективу об'єднання... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення