Вітаємо із святом працівників сільського господарства

 • Подобається1Не подобається
 • 13 Листопада 2009 р

Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства.
Ви обробляєте землю, трудитеся на полях і фермах, робите все для того, щоб наші ниви віддячували за працю добрим урожаєм, щоб був хліб у кожному домі. Незважаючи на суспільно-політичні негаразди і суперечки, ви невтомно працюєте, бережете рідну землю, думаєте про її родючість.
Бажаємо вам і вашим рідним напередодні професійного свята здоров’я, щастя, тепла, терпіння і злагоди.

Шановні трудівники, ветерани праці сіл Маньківки, Шумилова, Крушинівки!
Дирекція СТОВ «Лан» сердечно вітає вас з нагоди професійного свята.
Снаги та радості багато бажаєм всім у кожну хату.
Достатку, злагоди, любові, веселі будьте та здорові.
Багаті, мов свята земля, хай вас надія окриля.
Хай рід квітує ваш завжди, з роси вам зичим та з води!

Дорогі працівники СТОВ «Нива» с. Сумівки, ветерани господарства!
Відщирого серця поздоровляємо вас з професійним святом.
Зичимо вамщедрої тащасливої долі,щоб вона завжди посміхалась до вас, мов весняне сонце, щоб ваша життєва нива була налита вагомим золотим колоссям радості. Міцного здоров’я, добробуту, щастя і наснаги.
Дирекція СТОВ «Нива».

Шановні трудівники ТОВ «Чарівна нива», всіжителі сіл Тернівки та Березівки!
Дирекція товариства сердечно вітає вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
Кожен день нехай дарує вам здоров’я тащастя, і всі задумані мрії хай здійснити вдасться! Хай радіють діти та внуки, й домашні новини будуть тільки приємними у ваших родинах!

Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шлють найкращі вітання та побажання з нагоди Дня працівників сільського господарства всім трудівникам і ветеранам праці підприємства.
Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, щедрої, наче виплекана нива, долі, чистого, мов джерельна вода,щастя, миру та спокою вашим оселям, щирих і дружніх стосунків.
Довголіття вам і наснаги у всіх ваших добрих справах.

Славних трудівників, ветеранів ТОВ «Осіївське» дирекція товариства сердечно вітає з Днем працівників сільського господарства.
Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя, затишку і добробуту в оселях, щедрих засівів і добрих врожаїв, високих надоїв і приростів. Хай завжди буде достаток і злагода у ваших родинах, мрії стають реальністю, а у житті супроводжують успіх та удача.

Дирекція, профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка» з нагоди професійного святашлють сердечні, теплі слова вітань всім трудівникам агрофірми сіл Джулинки та БерізокБершадських, ветеранам праці.
Щиро дякуємо за ваш почесний, благородний і нелегкий труд, за ваші руки, які творять достаток – в хлібному ж колосі і міць держави, і життя людини. Зичимо, щоб у кожній вашій родині панували мир і затишок, радість і міцне здоров’я, благополуччя і безмежне щастя.

Щиро та сердечно вітаємо всіх трудівників ТОВ «Світанок-Агросвіт» с.Шляхової, ветеранів товариства з Днем працівників сільського господарства!
Міцного здоров’я вам,щастя, благополуччя в родинах, успіхів у праці й радості в щоденних буднях. Вам по праці і шана, і слава, і доземний уклін, односельці! Хай оцінить належно й держава щедрість рук ваших й кожного серця!
Дирекція ТОВ «Світанок-Агросвіт».

Самовідданих трудівників і шановних ветеранів ПСП «Промінь» с. Дяківки, усіх жителів села дирекція підприємства щиро вітає з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Все на землі виростає з рук людських. Хай же не болять у вас руки ростити хліб і дітей, творити достаток. Бажаємо здоров’яміцного, доліщедрої, радості,щастя, благополуччя.
Дякуємо вам за важку, благородну працю, відданість і любов до землі рідної.

Дирекція та профспілковий комітет СТОВ «Удич» с. М’якоходушлють найкращі вітання з нагоди професійного свята всімпрацівникамтовариства, ветеранампраці та їхнім сім’ям!
Це свято дбайливих господарів, усіх тих, хто розумом і руками, серцем та душею творить хліб і добро на нашій благодатній землі. Нехай же щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть тільки добро та злагода!

Дирекція Бершадськоїфілії ЗАТ «ЗернопродуктМХП» щиро вітає усіх трудівників, ветеранів праці сіл Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського та с. Демидівки Тростянецького району з професійним святом –Днем працівників сільського господарства.
Завдяки вашим золотим рукам, мудрості, досвідченості щедро колоситься наша нива. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, терпіння, витримку. Бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай вік ваш подовжиться, здоров’я подвоїться,шана і вдячність людські збережуться на все життя

Невтомних трудівників, ветеранів ТОВ «Надбужжяплюс» с. Чернятки сердечно вітаємо з Днем працівників сільського господарства!
Бажаємо вам добра, удачі. Нехай майбутнє входить у ваші сім’їщедрим достатком, миром і злагодою. За розум ваш, за чуйність, за турботу, за чесний труд, за відданість справам, за те, що не злякались хліборобської роботи в цей день ми дякуємо вам!
Дирекція ТОВ «Надбужжя-плюс».

Дирекція ТОВ «Явір-Агросервіс» с. Поташні та виконком Поташнянської сільської ради щиро вітають з професійним святом всіх працівників товариства та жителів села!
Бажаємо всього найкращого в житті: багатство щедрих осеней хай множиться та множиться, хай завжди успіх гарний у сім’ях ваших водиться. Нехай на радість,щастя ласкаве сонце сходить, і хай під сонцем миру врожайне поле родить!

Шановні трудівники, ветерани ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець!
Прийміть найкращі вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства від дирекції підприємства.
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та злагоди, душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні та гідного визнання вашої праці. Хай ваші життєві шляхи будуть широкими і ясними, поля – просторими й урожайними, а люди, задля яких працюєте, – щасливими і вдячними.

З нагоди професійного святащиро вітаювсіх трудівників і пайовиків ПСП «Відродження» с. Теофилівки!
Уклінно дякую за наполегливу самовіддану працю. Бажаю здійснення всіх заповітних задумів, здоров’я і радості. Золотими розсипами щастя повняться хай ваші будні й свята.
Все задумане здійснити вдасться, і з достатком буде кожна хата!
Михайло КІНАШ, директор ПСП «Відродження».


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Побратими по слову і духу</b><br />Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці...
4 фото   
<b>Відкриття пам’ятного знаку Родіону Скалецькому</b><br />22 листопада о 10 годині з нагоди 112 &ndash; річниці з дня народження одного із відомих самодіяльних композиторів...
2 фото   
<b>Хай буде успішним рік Дракона</b><br />В календарі чимало свят, але Новий рік &ndash; особливе з них, адже це не просто початок нового відліку часу, а й...
4 фото   
<b>На карті України з’явилася «Країна чеснот»</b><br />В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це –...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Коретнюк Гнат Лук'янович (1898) 1898 р., українець, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 26.03.45. Похов. Угорщина.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітаємо із святом працівників сільського господарства - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення