Вітання тижня

 • Подобається9Не подобається
 • 7 Травня 2010, 17:12

Щиро вітаємо!!!
Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шлють найтепліші слова вітань і побажань з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги ветеранам війни та праці, усім трудівникам підприємства, ветеранам праці та їхнім сім’ям.
Будьте щасливі та здорові, добра вам, радості й любові.
Достатку, втіхи в кожен дім, щоб затишно було у нім.
Хай в очі ваші та серця сміється сонце без кінця.
І будуть долі всіх ясні, як ці травневі, славні дні!

Адміністрація, профком ДП «Бершадський спиртовий завод» щиро вітають шановних ветеранів війни, праці, всіх працівників заводу, ветеранів виробництва та їхні родини з величним святом – Днем Перемоги.
Бажаємо доброго здоров’я, щасливого довголіття, світлих родинних радостей, уваги, поваги людей. Хай весна квітує всюди – і в природі, і в серцях. Хай щастить вам, добрі люди, на життєвий гарний шлях!

Шановні ветерани війни, праці, всі трудівники, ветерани ЗАТ «Бершадський пивокомбінат»!
Прийміть щирі вітання з нагоди світлого свята – Дня Перемоги!
Хай радістю квітнуть ваші серця, ніколи не підводить здоров’я, завжди в домі буде хліб і до хліба, а доля дарує кожному лише щасливе буття. Зичимо вам миру, добра та злагоди. Зі святом вас!
Адміністрація, профком ЗАТ «Бершадський пивокомбінат».

Партія «ВО «Батьківщина» щиро вітає ветеранів війни та праці, всіх жителів Бершадщини зі святом Перемоги.
В цей день бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, сил, життєвої енергії. Нехай нащадки будуть гідними вашого Подвигу. Ніхто і ніколи не здолає наш народ, поки в нашій країні буде жити історична пам’ять про ціну, заплачену нашою країною в боротьбі з загарбниками. Спасибі вам за кожен день поряд з нами. Спасибі за те, що, пройшовши через горнило найжорстокішої війни, ви залишились добрими, людяними та навчаєте нас бути такими.
Ніна ДОДА, голова районної п/о «ВО «Батьківщина».

Шановні ветерани війни та праці, дорогі жителі Бершадщини!
9 Травня для нас – це суміш печалі й радості. За чотири роки війни Україна заплатила за свою свободу, за право жити на своїй землі більш, ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок. Це надзвичайно висока ціна. Напередодні цього дня бажаємо вам і вашим рідним щастя, здоров’я, добробуту та злагоди. Нехай у ваших родинах завжди панують мир та спокій.
Олександр СНІГУР, Валентин ВІЗНЮК, депутати районної ради від Партії Регіонів.

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, працівники тилу, шановні бершадчани!
Прийміть сердечні вітання з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги! Ми високо цінуємо пам'ять героїв, які захистили і зберегли нашу Вітчизну, врятували світ від гітлерівського поневолення.
Дорогі ветерани, спасибі вам за мужність і героїзм, за ту весну, яка принесла радість, за безцінний дар свободи для нових поколінь.
Бажаю всім щасливого життя, міцного здоров'я, злагоди та благополуччя, любові, доброти сердець, миру у всьому світі.
Вадим ОРКУШ, голова Координаційної Ради Платформи громадянського порозуміння Бершадського району.

Рада сільськогосподарських виробників району сердечно вітає з вікопомним святом – 65-ю річницею Великої Перемоги – ветеранів війни та праці Бершадщини, усіх жителів району.
У цей день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, добра, радості та оптимізму.

Дирекція СТОВ «Лан» та виконком Маньківської сільської ради від усієї душі вітають зі святом усіх поколінь – 9 Травня – ветеранів війни, праці, учасників бойових дій, трудівників і ветеранів товариства, всіх жителів Маньківки, Крушинівки та Шумилова.
Спасибі вам за сонце ясне, за мир і небо голубе.
Ваш подвиг у віках не згасне, ви ним увічнили себе.
Здоров’я, щастя вам багато, добра, достатку, щедрих літ.
Хай в кожен дім заходить свято й приносить радість на землі!

Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» сердечно вітає з 65-ю річницею Великої Перемоги шановних ветеранів війни та праці, учасників бойових дій, солдатських вдів, усіх жителів Баланівки, Бирлівки, П’ятківки та Глинського.
9 Травня завжди викликає почуття світлої радості та безмежної гордості. Знаючи якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голову перед священною пам’яттю загиблим. Бажаємо вам здоров’я, добра, злагоди та мирного неба над головою.

Синівський уклін та найщиріші слова шани дирекція, профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка» шлють дорогим ветеранам війни, праці, учасникам бойових дій, всім працівникам і ветеранам товариства сіл Джулинки та Берізок-Бершадських з нагоди радісного та світлого свята – Дня Перемоги.
Хай цей день прийде до вас щедрим достатком, принесе мир, добро. Живіть у здоров’ї, щасті, радості. Успіхів вам врожайних, колосу щедрого, хай міцніє ваша любов до рідної землі, до рідної України.

Дорогі визволителі, шановні ветерани війни та праці, трудівники СТОВ «Удич», всі жителі М’якоходу, Чорної Греблі, Раківки!
Дирекція товариства щиро вітає вас із святом доблесті і героїзму – 9 Травня.
Нехай цей вікопомний день наповнить ваші серця добром і любов’ю, а злагода і мудрість високо піднесуть над вами зорю щастя та благополуччя. Хай на нашій землі довічно панують мир та спокій!

Доземний уклін і найсердечніше вітання з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги шлемо шановним ветеранам війни, праці, всім трудівникам ПСП «Промінь» та жителям Дяківки!
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Будьте здорові, бадьорі, щасливі.
Дирекція ПСП «Промінь».

Сердечно вітаю зі святом Великої Перемоги – 9 Травня – шановних ветеранів війни та праці, всіх трудівників і пайовиків ПСП «Відродження» с. Теофилівки!
Ми у вічному боргу перед визволителями за мужність, силу духу, самопожертву. Бажаю всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ та щасливого і мирного життя.
Михайло КІНАШ, директор ПСП «Відродження».

Дирекція ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець сердечно вітає з нагоди світлого свята – Дня Перемоги – ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці, трудівників підприємства та їхні сім’ї, всіх жителів села.
Хай цей теплий весняний день принесе вам сонце, щастя, а мир, що вибороли 65 років тому, завжди осяває вас лагідним світлом. Бажаємо добра, гараздів, щоб горе та біда обминали, а любов і злагода завжди панували.

9 травня весь український народ вшановує пам’ять тих, хто в роки Великої Вітчизняної війни врятував світ від фашистської навали.
Виконавчий комітет Флоринської сільської ради шле найкращі вітання ветеранам війни та праці, усім жителям села з нагоди свята справедливості та патріотизму. Бажаємо вам здоров’я, довгих літ життя, добра, достатку, успіхів та благополуччя, мирного і чистого неба над Україною.

Щиро вітаємо із вікопомним та світлим днем нашого народу – Днем Перемоги – шановних ветеранів війни, праці, всіх жителів сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Всім вам і вашим сім’ям сердечно зичимо міцного здоров’я, щастя, здійснення найзаповітніших мрій та задумів!
Шістдесят п’ята весна переможна дарує радість, розмай і тепло. Хай життя ваше буде заможне, в кожному серці не згасне добро!
Виконком Джулинської сільської ради.

Виконавчий комітет Баланівської сільської ради щиро вітає з 65-ю річницею Великої Перемоги шановних ветеранів, учасників бойових дій, солдатських вдів, всіх жителів села.
Хай вічним буде завойований мир, з кожною весною молодіє та квітне наша рідна країна. Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, добра і злагоди. Щастя та благополуччя вам і вашим родинам!

Шановні ветерани війни і праці, всі жителі с. Бирлівки!
Виконком Бирлівської сільської ради щиросердно вітає вас і ваші сім’ї зі святом справедливості та патріотизму – Днем Перемоги.
Хай вікопомне свято квітне у ваших домівках сяйвом усмішок, теплом і добротою, хай у ваших родинах завжди панують любов, злагода, здоров’я і ніколи не затьмариться голубе небо над нашою Україною.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, солдатські вдови, діти війни, всі жителі Великої Киріївки!
Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив мужність і незламність характеру.
Виконком Великокиріївської сільської ради щиро вітає усіх вас із святом героїзму та бажає здоров’я, довгих років життя, добробуту та благополуччя.

Виконавчий комітет М’якохідської сільської ради з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги сердечно вітає славних ветеранів війни та праці, вдів загиблих односельчан, шановних жителів М’якоходу, Чорної Греблі та Раківки!
Нехай це свято принесе у ваші домівки мир і злагоду.
Ясне сонце хай у ваші душі світить, І радістю освятиться життя.
Нехай ваша дорога буде ясна, Прекрасним і щасливим майбуття!

Мужніх захисників, ветеранів війни, праці, дітей війни, усіх жителів с. Дяківки сердечно та щиро вітаємо із славним Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Нехай завжди на нашій землі панує мир, щедро родить нива, а життя кожного з вас радує здоров’ям, благополуччям, добробутом, новими успіхами в усьому. Нехай на достаток вам квітне земля, й удача хай буде із вами усюди!
Виконавчий комітет Дяківської сільської ради.

Від імені виконкому Лісниченської сільської ради палко вітаємо з 65-ю річницею Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні шановних ветеранів війни і праці, всіх жителів сіл Лісничого та Вовчка!
Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба, злагоди й благополуччя усім вашим родинам. Хай разом з весною у ваш дім приходить щастя, надія, радість і достаток.

Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради сердечно вітає мужніх захисників Вітчизни, шановних ветеранів війни, праці, учасників бойових дій, всіх жителів територіальної громади зі світлим днем – 9 Травня!
Хай ніщо не затьмарює нам цвітіння весни, Хай врожаються ниви й щасливими родяться діти.
Шлях життєвий у кожного хай буде гарний, ясний, Щоб за долю свою й свого краю могли ми радіти.

Дорогі ветерани війни та праці, солдатські вдови, діти війни, всі жителі Михайлівки та Романівки!
Прийміть найкращі слова вітань з нагоди великого свята.
Скорботним мовчанням вшановуємо пам’ять героїв, Яким завдяки знов квітує весна на землі.
Хай нікому й ніколи не стане потрібною зброя, Хай у щасті живуть наші діти великі й малі.
Виконком Михайлівської сільської ради.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, вдови загиблих, дорогі жителі с. Поташні!
Виконком Поташнянської сільської ради, дирекція ВАТ «Явір-Агросервіс» щиро вітають з Днем Перемоги.
Зичимо вам всього найкращого у повсякденному житті – добра, злагоди, миру, достатку, спокою, радості. Хай земля квітує великим пахучим садом, і кров на Вкраїні щоб не лилась ніколи, хай розсипи щастя рясним зорепадом засівають кожне життєве поле.

Шановні визволителі, ветерани війни і праці, вдови загиблих, трудівники і жителі с. Ставків!
Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди всенародного свята – Дня Перемоги.
Бажаємо вам добра, достатку і любові, будьте щасливі та здорові. Хай заходить до вас в оселі свято урочисте і веселе, як щедрий подарунок Бога – світла Перемога!
Виконком Ставківської сільської ради.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень листонош Галину Сергіївну ЗАДОРОЖНУ (7.05) з с. Кидрасівки, Олександру Демидівну ГУК (11.05) з м. Бершаді, Майю Ростиславівну ЛУЦИШИНУ (12.05) з с. Лісничого, Ніну Іванівну АНТИПІНУ (12.05) з с. Поташні, Ганну Олександрівну ДЕСЯТНИК (13.05) з м. Бершаді.
Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.

Редакція газети «Бершадський край» щиро вітає з ювілеєм шановного Якова Оникійовича ЦИМБАЛЮКА (12.05) з с. Маньківки.
Бажаєм поваги і шани людської, Багатства, любові, добра і спокою.
Здоров’я міцного, козацького гарту, Юнацької сили, як в добрі часи, Веселої пісні, дотепного жарту І щастя земного з роси і з води.

Бершадська міська рада ветеранів війни та праці шле сердечні, теплі слова вітань з нагоди 85-річчя інваліду Великої Вітчизняної війни Василю Федоровичу ДУДНИКУ (10.05) Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя на довгі роки. Нехай ніколи не торкається Вас смуток, а радість і повага будуть поруч у житті.

10 травня виповнюється 85 років нашому дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, прадідусю Василю Федоровичу ДУДНИКУ з Бершаді – ветерану війни та праці, людині великої душі і щирого серця.
У ці весняні дні ми обігріваємо Вас теплом нашої ніжності і поваги. Нехай кожен ранок вмиває Вас водою здоров’я і сили, а світлий день приносить спокій і радість.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки, правнуки ростуть.
А серце молодим залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас у Вас біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров’я Вам, любий і рідний, Та щастя на довгі-предовгі роки!
З любов’ю і шаною дружина Марія Федорівна, дочки Олена, Галина, син Олександр, зяті Анатолій, Володимир, онуки і правнуки.

Педагогічний колектив, працівники та студенти Бершадського медичного коледжу сердечно вітають з 65-річчям викладача Геннадія Олександровича ПОСТЕЛЯ (10.05) і щиро бажають: здоров’я, щастя і достатку, ясного неба і тепла, В сім’ї – лиш злагоди й порядку, Щоб доля світлою була.
В роботі – успіху й терпіння, У справах – вічного горіння.
І мрії й бажання, й наснаги творити, Щоб серцю хотілося жити й любити!

Із срібним весіллям!
12 травня виповнюється 25 років спільного сімейного життя у подружжя Володимира Яковича та Галини Михайлівни ЛИСЕНКІВ із Поташні.
В день славного ювілею вам щирі сердечні вітання: Нехай в життєвім небокраї Всміхається Вам сонце для добра, І солов’ї витьохкують у гаю Пісні про незабутні почуття.
Нехай здоров’я джерелом іскриться, Достатком нива зеленіє у житті, Хай все задумане здійсниться, І Бог благословляє день при дні.
Ми перед Вами голови схиляєм Із вдячністю за все, що Ви дали, Всевишньому подяку ми складаєм, Що Ви в нас є і що із Вами ми.
Накуй, зозуленько, для них років багато, Стелися килимом шовкових трав весна.
Спасибі Вам, любі мамо й тату, За приклад і взірець свого життя!
З повагою і шаною, з щирими синівськими почуттями вдячності і любові Сергій і Микола Лисенки, м. Київ.

Щиро та сердечно вітаємо з 55-річним ювілеєм нашу дорогу, милу, ніжну дружину, маму, бабусю Тетяну Якимівну КУЗЬМИК (12.05) з Теофилівки.
У нас сьогодні свято є велике – Матусин ми святкуєм ювілей.
Життя не птах, не прилетить назад, Ви не сумуйте, мамо рідненька, Бо Ви чудова навіть в п’ятдесят п’ять.
Краса хова Вашого життя дорогу, На себе взяли Ви болі і тривоги, Зростили нас, тепер ростите онуків, І головне, подяки не чекаєте від нас.
То як, скажіть, не дякувати Вам?
Без нас Ви ще цукерки не вкусили, І не надпили з чашки молока, Ви дійсно себе дітям присвятили, Завжди з поклоном, а не з висока.
Ми хочем, щоб Ви жили сто років, люба мамо, Вклоняємось Вам низько до землі.
Ваші натомлені цілуєм, мамо, руки, Для нас Ви наче сонце у житті.
Хай стелиться довга життєва дорога, Хай буде вічно молода душа.
Ми дякуємо Богу, що Ви у нас є, Хай силу й здоров’я Вам він дає.
Тож хочемо всі ми Вам побажати На ювілеї столітнім гуляти!
З повагою, любов’ю та вдячністю чоловік Леонід, дочки Людмила, Альона, зять Сергій, онуки Ярослав, Саша.

Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм нашого дорогого, любого, доброго чоловіка, батька, дідуся, шановного свата Григорія Микитовича РИБАКА (6.05) з Бирлівки.
В цей день святковий ми тебе вітаємо, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає І квіти всі, які є на землі.
Нехай живуть у твоєму домі Любов і злагода, й весна, Щоб вся рідня і всі знайомі Завжди казали: гарна ця сім'я!
З любов’ю і повагою дружина, діти, онуки,
свати.

З нагоди 70-річного ювілею шлемо найкращі слова вітань і побажань нашій турботливій, добрій матусі, бабусі Ларисі Іванівні КЛІТЧЕНКО (5.05) з Дяківки.
Летять роки, мов чайки над водою, А разом з ними й доля непроста.
Лишайтесь й далі добра, мудра, славна, Живіть у радості і щасті літ до ста!
Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням!
З повагою, любов’ю та вдячністю син, донька, онуки.

Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження нашому дорогому, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, зятю Івану Якимовичу ЯНОВСЬКОМУ (10.05) з Бершаді.
Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти гарний господар, батько і дідусь чудовий, Даруєш турботу і море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно і щиро.
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог посилає здоров’я і сили, У дружній родині усі ми щасливі.
З любов’ю та повагою дружина Онися, дочка Наташа, зять Валентин, онучки Ірочка, Машенька, син Руслан, невістка Валя, теща Ірина.

10 квітня святкує свій день народження наша дорога, лагідна, турботлива дружина, матуся, бабуся Марія Антонівна СОТНІЧЕНКО з Бершаді.
Ти для нас найкрасивіша в світі, Ти найкраща з тисячі жінок, Ти єдина наша, рідна мамо, Ти троянда посеред квіток.
Хай молодість поволі віддаляється, Та доброта і золото душі не забуваються.
Нехай всі побажання наші збудуться, Щасливі дні і роки не забудуться.
З повагою і любов’ю чоловік Петро, дочка Людмила, син Валентин, невістка Наташа, внучки Яна, Іра, Маша.

Сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм нашого доброго, любого, турботливого чоловіка, батька, дідуся Дмитра Миколайовича КОНОВАЛА (10.05) з с. Глинського.
Ми тебе, рідненький, раді привітати У ці чудові весняні дні, Бо ти для нас найкращий чоловік, дідусь і тато, Й ріднішого немає на землі.
Бажаємо усмішок, довгого віку, Світлої радості, свята великого, Здійснення мрій, добрих задумів, планів, На друзів, роботу хай завжди таланить.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов’ю, повагою і вдячністю дружина, сини Віктор, В’ячеслав, Микола, Сергій, невістки Людмила, Оксана, Людмила, Олена, онуки Віталіна, Віка, Діма.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження дорогій, любій, милій дружині, сестрі, тітоньці, бабусі Людмилі Володимирівні ТЕЛЕЗІ (10.05) з Бершаді.
Нехай в житті все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Любов, здоров'я, щастя, дружба Та вічно юна, нестаріюча душа.
Хай б'ється джерело добра бурхливо, Хай буде рівним твій життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях.
З любов’ю чоловік Юра, сестра Валентина, племінник Олег з дружиною, онучка Наташка.

Ніжну, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю, дорогу, любу дочку, невісточку, сестру, тітоньку, племінницю, хрещену маму, онучку Юлію Анатоліївну ХАЛІНУ (6.05) з Поташні щиро вітаємо з 25-річчям.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається, Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого тобі ми бажаєм.
З любов’ю і повагою чоловік Вова, синочок Ромочка, мами Онися, Лєна, батьки Толя, Сергій, сестра Люда з чоловіком Олександром, племінники Сергійко і Алінка, тьотя Надя, дядько Філя, брат Валера, сестра Віка з чоловіком Сергієм і похресником Єгорчиком, бабусі Маруся, Оля, тьотя Ганна Ковалишина.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Паньковецький Сергій – призер чемпіонату України</b><br />Учень Бершадської школи №1 Паньковецький Сергій в черговий раз показавши відмінні результати на республіканських...
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
3 фото   
<b>На півдорозі до мрії</b><br />Питання газифікації правобережної частини району, по річці Південий Буг, за останні роки настільки набило оскомину...
18 фото   
<b>БЕРІЗКИ-БЕРШАДСЬКІ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Тікер Лейб Мордкович (1916) 1916 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 27.05.44. Похов. с. Скуляни, Молдова.

З історії Бершаді
Характерною є історія заводу металовиробів, у якій немов відбито шлях розвитку економіки міста. Перед революцією в заштатному містечку існувало понад двісті дрібних майстерень, продукція яких реалізовувалась через подібні ж дрібні крамнички. В радянський час ремісники об'єдналися в артілі, які в роки семирічки переросли в сучасний завод металовиробів. У 1971 році асортимент підприємства... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення