Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 22 Червня 2011, 09:00

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олену Андріївну ЗАРЕЦЬКУ Бажаємо, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку добробут, впевненість і віру в краще майбутнє.
Нехай золота криниця щастя, добра й любові наповнюється до краю день за днем, а життєрадісна посмішка ніколи не сходить з Вашого обличчя.
Доброго Вам здоров’я, гарного настрою. Залишайтесь такою ж чарівною і прекрасною ще багато років.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальника Бершадського міського відділення зв’язку Ольгу Петрівну ГОНЧАРУК (21.06), начальника відділення зв’язку с. Джулинки Ірину Петрівну КОГУТ (30.06), листонош Олену Григорівну ЗАТВОРНЮК (22.06) з с. Чернятки, Ольгу Вікторівну КОВАЛЬ (24.06) з с. Берізок-Бершадських, Оксану Олександрівну СКАЛІЙ (27.06) з с. Серебрії.
Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день.
Щоб від життя ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей.

Виконавчий комітет Тернівської сільської ради сердечно вітає з ювілеєм депутата багатьох скликань, колишнього сільського голову Людмилу Леонтіївну ПУГАЧ (22.06) Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров’я пошле і добра.
Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа.
Хай радість поселиться в Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам.
Міцного здоров'я, удачі в усьому Щиро бажаємо Вам.

Любу, милу, найдорожчу у світі донечку, онучку, племінничку Іринку Олексіївну ЛУГОВАЦЬКУ (21.06) з Бершаді сердечно вітаємо з 10-річчям.
Десять свічечок яскраво в торті мерехтять, З днем народження тебе раді ми вітать.
Сонечка тобі бажати і веселощів, й пригод, Найцікавіших уроків і великих нагород.
В житті – радісних усмішок, вогнику – в очах, Завзяття і вміння – в усіх заняттях.
Здійснення бажань та мрій, і щастя багато, Хай для тебе кожен день буде наче свято!
З любов’ю мама Олеся, папа Гріша, бабусі Ліда, Маруся, дідусі Коля, Толя, дядечко Вова.

Ніжну, милу, дорогу донечку, сестричку, онучку, племінницю Ярославу Володимирівну МОРОЗ (21.06) з Яланця щиро та сердечно вітаємо з 18-річчям.
Не хай во лош ка ми цві туть лі та прек рас ні, Не хай здій снять ся ти сячі ба жань, Щоб до ля да ру ва ла тіль ки щас тя, Ні гра ма бід, ні кра пель ки страж дань.
Жит тя хай квіт не, мов виш не вий сад, І ко жен день ус міх не но ра діє, Хай до ля по си лає зо ре пад Здо ров'я, ми ру, ус пі хів на дії.
З любов’ю тато, мама, братик Вадим, дідусь Петя, бабуся Оля, дядько Вітя і вся рідня.

23 червня нашій дорогій, любій, милій дочці, сестрі, тітоньці, онучці Бориславі Борисівні НЕБЕЛЮК з Шляхової виповнюється 30 років. Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Хай те бе лас кає до ля жу рав ли на, По ля нав ко ло ма ка ми цві туть, Не хай чер во ні ке тя ги ка ли ни Щас ли ву об рам ля ють путь!
Хай ус міш ка в тво їх очах іск рить ся, Пі сень ве се лих грає во дог рай, Не хай вес на зав жди у цві ті снить ся, І щас тя пе рел лєть ся че рез край!
З любов’ю мама, сестра Маша, племінники Саша, Ігорьочок, бабка Маруся, дід Саша.

Добру, турботливу, лагідну дружину, матусю, бабусю, шановну сваху Любов Вікторівну МОВЧАН (21.06) з Бирлівки щиро вітаємо з 50-річним ювілеєм.
Побажати хочем щастя і здоров'я Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.
Хай рушник до щастя доля простеляє І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, Будь же нам щаслива добру сотню літ.
З любов’ю, вдячністю та повагою чоловік Володимир, дочка Олеся, зять Олег, онуки Іринка, Ярослав, свати Зіна та Микола.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 60-річчя доброму, любому, турботливому батьку та дідусю Миколі Сидоровичу ХАХАЛИНІ (23.06) з Шляхової.
Спасибі Вам, тату, за щедре тепло, За людяність Вашу, безмежне добро, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі, рідненький, й уклін до землі.
Дякуєм, рідний, Вам за пораду, За те, що онуків зустрічаєте радо.
У Бога, що живе над нами, ми просимо в цей час: Благослови нам батька і збережи його для нас!
З любов’ю, повагою та вдячністю син Мирослав, невістка Іра, онуки Денис і Артем.

Сьогодні нашій дорогій, лагідній, турботливій матусі та бабусі Галині Павлівні ХЛИЩЕНКО з Тернівки виповнюється 70 років. Щиро вітаємо її.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки зросли, А серце таке ж молоде залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас у Вас біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки, Здоров'я Вам, дорогенька і люба, І щастя на довгі роки.
З любов’ю і вдячністю сини Олег, Саша, невістки Галя, Люда, онуки Оксана і Костя, Альона і Саша, Віка.

Дорогу, любу сестру, тітоньку, бабусю Галину Павлівну ХЛИЩЕНКО (22.06) з Тернівки сердечно вітаємо з 70-річчям.
Летять роки, мов чайки над водою, А разом з ними й доля непроста, Лишайтесь й далі доброю, мудрою, славною, Живіть у радості і щасті літ до ста!
Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням.
З любов’ю та повагою сім’я Дудників з Тернівки, сім’ї Загородніх і Боршківських з Умані.

18 червня відсвяткувала свій день народження люба донечка, кохана дружина, найдобріша матуся, найніжніша бабуся Олена Дмитрівна ВДОВИЧЕНКО з Вовчка.
Цей день має чарівне походження, Бо у тебе день народження.
Бажаєм, щоб сонце тебе зігрівало, Люди – усмішку тобі дарували, Природа здоров'я тобі піднесла, А ластівка щастя мішок принесла!
Бажаємо пісень, що лиш весна співає, І музики, що награють ліси.
І квітів тих, що раз лиш розквітають, І повні пригорщі любові та краси!
З любов’ю мама Ніна, чоловік Олексій, дочки Інна та Свєта, зять Саша, онучки Олеся та Улянка.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Відкриття пам’ятного знаку Родіону Скалецькому</b><br />22 листопада о 10 годині з нагоди 112 &ndash; річниці з дня народження одного із відомих самодіяльних композиторів...
3 фото   
<b>Свята вода очищує і виганяє нечисть</b><br />Його ще називають Йордан та Богоявлення. З ним пов'язують хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Традиційно в цей день...
4 фото   
<b>У світі можна жить без еталонів</b><br />Головною темою на пленарному засіданні сесії Бершадської районної ради, що відбулась 25 травня, було питання...
3 фото   
<b>Освячення храму Іоана Богослова в Красносілці</b><br />Протягом останніх років на Бершадщині спостерігається значне духовне відродження. Так, 21 травня православна церква...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Мордух Анатолій Кузьмич (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 26.12.44.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення