Fridge magnet wooden gears

Хай праця приносить і радість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

 • Подобається0Не подобається
 • 13 Січня 2013, 21:42

Шановні жителі Шляхової, Теофилівки та Завітного!
Всі ми в очікуванні святкової пори – Новорічних і Різдвяних свят. Це особливий та магічний для кожного з нас час – спогади Різдва з дитинства, теплі зустрічі з рідними і близькими, коляда, Свят-вечір. Бажаю кожній родині Божого благословення і здоров’я, любові і радості. Хай 2013-й стане щасливим для кожного. Веселих вам свят! Від імені виконкому Микола МАКАРЧУК, Шляхівський сільський голова.

З нагоди Нового року та Різдва Христового шлемо найкращі вітання всім жителям Баланівської територіальної громади!
Новорічні і Різдвяні свята для людей завжди були джерелом світлої радості, очищення душ, зміцнення віри у себе, сподівань, що майбутнє принесе лише добро. Нехай 2013-й виправдає всі ваші найкращі надії та прагнення, хай у ваших домівках завжди панують мир, добробут і любов.
Виконком Баланівської сільської ради.
Виконавчий комітет Бирлівської сільської ради щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим всіх жителів села.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку і тепла. Нехай у ці дні у ваших оселях звучать щирі та величні слова колядок і щедрівок, сяє іскорка добра, запалена від світла Віфлеємської зорі. Хай Новий рік принесе вам удачу у справах, віру у свої можливості, стане добрим початком для вагомих здобутків, буде плідним на добро, багатим на щастя, щедрим на трудові звершення.
З нагоди Нового року та Різдвяних свят виконавчий комітет Михайлівської сільської ради шле найкращі слова вітань усім жителям Михайлівки та Романівки.
Новий рік – це не просто початок нового відліку часу, це нові надії, успіхи, перемоги, це здійснення всіх мрій, це нова сторінка у книзі життя, яку кожен пише своїми діяннями та думками. Вітаючи вас і ваших рідних зі святами, бажаємо здоров’я. Нехай не міліють ваші душі на добро, а працьовиті руки наповнюють достатком ваші оселі.
Міцного здоров’я, гарних здобутків у праці виконавчий комітет Великокиріївської сільської ради бажає всім жителям села та їхнім сім’ям.
Нехай Новий рік та Різдво принесуть вам добробут, благополуччя, родинне тепло, злагоду, щирих друзів. Років та років бажаєм прожити, хай вони будуть здоров’ям налиті. Уквітчані шаною, миром, любов’ю, працею, творчістю, успіхом новим. Достатком у хаті, жайворонком в житі, щоб серцю хотілося жити й любити!
Шановні жителі Голдашівки та керівники фермерських господарств!
Виконавчий комітет Голдашівської сільської ради сердечно вітає вас і ваших рідних з Новим роком і Різдвом Христовим!
Нехай 2013-й подарує вам 365 успішних днів та яскравих подій. Від душі бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя, гарного настрою, довголіття. Хай завжди з вами буде Господь, а світла Різдвяна зоря об’єднує всіх чистим сяйвом людських чеснот і цінностей.
Щасливого Нового року та Різдвяних свят сердечно зичимо всім жителям Лісничого та Вовчка.
Доброго здоров’я і світлої радості, наснаги й творчості, злагоди та достатку, душевної теплоти і щирості бажаємо вам і вашим сім’ям! Хай Новий рік дарує сил і гарту, щоби трудитися хотілося і було варто. Щоби щастя та здоров’я – в кожному домі, і шана – від рідних та знайомих!
Виконавчий комітет Лісниченської сільської ради.
Шановні жителі Тирлівки!
Прийміть сердечні вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!
Напередодні Новорічних свят бажаємо, щоб у ваші оселі завітав Дід Мороз і виконав найзаповітніші мрії. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя. Хай у вашому житті панують гармонія та вдача!
Виконком Тирлівської сільської ради.
Шановні жителі П’ятківки та Глинського!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені очікування дива й казки, душевного тепла й надії. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям.
Леонід СВИСТУН, П’ятківський сільський голова.
Рада сільгоспвиробників району щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим всіх жителів Бершадщини.
З наближенням улюблених зимових свят серця переповнюються приємним теплом, яким хочеться поділитися з друзями, зігріти ним тих, хто занепав духом. Щире слово, душевна зустріч, теплі обійми – найкращий подарунок у такі дні, найцінніше, що є у святі. Зичимо успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу, гармонії та добробуту вашим родинам, миру і добра нашій Україні.
Шановні трудівники, ветерани СТОВ «Лан», усі жителі Маньківської територіальної громади!
Дирекція товариства та виконком Маньківської сільської ради шлють вам вітання з нагоди Новорічних та Різдвяних свят!
Нехай у 2013-му примножується лік вашим радощам і добрим справам, щедрішають здобутки на життєвому шляху, збуваються всі ваші сподівання та мрії, а яскрава Віфлеємська зоря зміцнить любов, зігріє ваші серця та оселі.
Шановні працівники, ветерани ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Новий рік і Різдво Христове – свята, яких чекає кожен із нас.
Бо віримо, що, перегорнувши ще одну сторінку історії, чистий аркуш почнемо заповнювати лише найкращим: щастям, благополуччям, радістю.
Дирекція, профспілковий комітет товариства щиро вітають вас, ваші сім’ї та бажають, щоб кожен із вас не переставав вірити в чудодійну силу Новорічної ночі, завжди з трепетом чекав здійснення усіх бажань.
Дирекція ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець сердечно вітає працівників, пайовиків підприємства, усіх жителів села зі світлими святами, які об’єднують у собі і дитинство, і сьогодення, і мрії про майбутнє, – Новим роком і Різдвом Христовим!
Новоріччя – це свято добра, свято успіху, мрії, удачі. Бажаємо вам, вашим рідним доброго здоров’я, щастя, благополуччя, довголіття, родинного затишку, миру і достатку.
Нехай у 2013 році збудуться всі задуми і сподівання, а в душах панують доброта, радість і спокій.
Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Удич» с. М’якоходу!
З нагоди Нового 2013 року та Різдва Христового шлемо вам та вашим сім’ям найкращі вітання та побажання.
Ці свята завжди сповнюють душу хвилюванням, радістю, надією на гарні переміни, на Боже благословення. Бажаємо вам добра, тепла. Нехай щастя велике, здоров’я міцне, всілякі гаразди та трудові успіхи будуть постійними супутниками. Миру, злагоди вам і вашим родинам!
Дирекція, профком СТОВ «Удич».
Дирекція ТОВ «Устя» шле найкращі слова вітань з нагоди Нового року та Різдва Христового шановним працівникам товариства, усім жителям сіл Усті, Лугової та Великої Киріївки!
Бажаємо вам зустріти і провести свята у доброму здоров’ї і веселому настрої. Нехай Різдвяна зірка принесе до ваших домівок добро, осяє радістю серця і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають ваші родини, завжди панують у них мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!
Дирекція ПСП «Промінь» с. Дяківки щиро та від душі бажає працівникам підприємства, усім жителям с. Дяківки, щоб Новорічні і Різдвяні свята принесли у кожну сім’ю міцне здоров’я, щастя, добробут, дітям – щедрі гостинці, дорослим – святковий настрій і душевний спокій, любов і повагу друзів.
Нехай у 2013 році лише радістю наповнюються домівки.
Усім вам – багатої куті і Божого благословення!
Шановні жителі с. Голдашівки!
Щиро вітаємо вас з Новим 2013 роком та Різдвяними святами!
Хай ці чудові свята стануть відліком нового щасливого, заможного життя. Нехай Господь благословляє здоров’ям, радістю, теплом. Щоб кожен день, який він посилає, був ласкою зігрітий і теплом. Нехай благополуччя завжди буде, хай у роботі ладиться усе. За гарні справи хай шанують люди, хай доля тільки затишок несе!
Фермерське господарство «Каріна».
Шановні працівники та ветерани ПрАТ «Бершадський комбінат»!
Прийміть сердечні та щирі слова вітань у переддень Новорічних та Різдвяних свят!
Дай, Боже, вам любові і тепла, добра у сім’ях, затишку в оселях. Щоб щастя світла музика текла в Різдвяні свята, щедрі і веселі! Хай здійснює бажання рік Новий, хай наше підприємство процвітає. З чудовим святом радості і мрій ми щиро і сердечно вас вітаєм!
Адміністрація та профком ПрАТ «Бершадський комбінат».
Районна та міська ради ветеранів війни та праці, районна спілка інвалідів щиро вітають з Новим роком і Різдвом Христовим інвалідів війни і праці, учасників війни та бойових дій, вдів, дітей війни, ветеранів праці.
Бажаємо вам, вашим сім’ям миру, спокою. Нехай радістю і добробутом наповнюються ваші домівки, у щасті та впевненості у завтрашньому дні зростають онуки та правнуки. Зичимо, щоб 2013-й забрав із собою усі негаразди, а натомість прибудуть міцне здоров’я, достаток і злагода в родинах.
Бершадська районна рада та райдержадміністрація вітають з гарним ювілеєм секретаря Кошаринецької сільської ради Світлану Миколаївну ТОКАРЕНКО (1.01) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги – повагою. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Бершадська районна рада та райдержадміністрація вітають з 60-річним ювілеєм депутата районної ради, головного державного інспектора праці Анатолія Олексійовича НЕМИРОВСЬКОГО (3.01) У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають з днями народжень листонош Галину Миколаївну КАСІЯНЕНКО (1.01) з П’ятківки, Наталію Степанівну СКРИПНИК (2.01) з Шляхової, Євгенію Андріївну КУКУРУДЗУ (4.01) з Баланівки та Тетяну Григорівну КРАСИЛЕНКО (7.01) з Війтівки.
Щоб кожен рік був радісним і світлим, Щасливим, без турбот і без проблем.
Щоб успіхами ваші будні квітли, Добром, удачею і сонячним дощем.
Колектив відділення швидкої допомоги щиро вітає з 60річним ювілеєм фельдшера Володимира Васильовича УМАНСЬКОГО (1.01) Юнацьких мрій прекрасний сад Плоди дарує в шістдесят!
За працю всю, усе знання і вміння, За серця небайдуже стукотіння – Подяка щира від людей, Від друзів, рідних і дітей!
І хоч на скронях сивина, Нехай у серці гомонить весна.
Хай доля шле добро і щастя, Міцне здоров’я, море благ земних, А щедрі дні, мов рушники квітчасті, Нехай ще довго стеляться до ніг!
Колектив ДП Бершадь «Райагроліс» сердечно вітає з 60річним ювілеєм шановного Василя Григоровича АЛЬЧУКА (3.01) У колективі нашім Ви завжди в пошані За щире серце, руки золоті, Вітаєм Вас сьогодні і бажаєм, Щоб все гаразд було у Вас в житті.
Хай щастя поселиться у Вашій оселі, І ліку не буде прекрасним рокам.
Міцного здоров’я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам!
Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження, Новорічних та Різдвяних свят шановному Івану Івановичу АНДРУШКУ (1.01) Років та років бажаєм прожити, Хай вони будуть здоров’ям налиті.
Вквітчані шаною, миром, любов’ю, Працею, добробутом, успіхом новим.
Достатком у хаті, жайвором в житі, Щоб серцю хотілося жити й любити.
Хай щастям і радістю повниться дім, За щедрість душевну від нас Вам уклін!
З повагою та шаною сім’я Г.О. Погончика з Бершаді.
2 січня наш добрий, турботливий зять, чоловік, батько, найкращий у світі дідусь Анатолій Іванович ДУМАНСЬКИЙ із Серединки святкує 60-річний ювілей. Щиро та сердечно вітаємо його.
Наш рідний зять, дідусь, татусь і чоловік!
Із днем народження тебе вітаєм щиро.
Бажаємо, щоб довгим був твій вік, Прожив його у щасті, дружбі, мирі.
Щоб посмішкою радісно цвіла І дарувала ніжність кожна днина, Щоби здоровою, багатою була Твоя, наш імениннику, родина.
А ти завжди любов'ю, радістю світився, Спасибі Богові, що ти на світ родився!
З любов’ю і повагою тесть Володимир, дружина Тамара, діти Наташа, Володимир, Ярослав, Роман, Альбіна, онуки Крістіна, Аліна, Спарташка та сім’я Сухар.
Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 30-річчя коханій дружині, турботливій матусі, дорогій, любій дочці, сестрі, тітоньці, онучці Наталії Іванівні ПАЛАМАРЧУК (1.01) з Усті.
Нехай у тебе все прекрасним буде, Щоб квітло щастям все твоє життя, Щоб поважали завжди люди, Й кохання не згасало почуття.
Тобі найкращі в світі побажання – В достатку і здоров'ї вік прожить, Нехай здійсняться всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить.
З любов’ю і повагою чоловік, сини Вітя, Вадим, дочки Аліна, Юля, мама Маруся, сестра Віра з чоловіком Сергієм, брат Олександр, брат Василь з дружиною Ірою, племінники Лєна, Максим, дідусь Яким, тьотя Аня, сім’я Кондратюків.
1 січня наш дорогий, добрий, любий батько, дідусь, прадідусь Григорій Кифорович ОНІЩУК із Голдашівки святкує свій день народження.
А лагідній, турботливій, рідненькій матусі, бабусі, прабабусі Надії Іванівні ОНІЩУК 6 січня виповнюється 70 років. Сердечно вітаємо їх та бажаємо всього найкращого.
Всією родиною ми вас вітаємо, Довгого віку і щастя бажаємо.
Зичимо здоров'я від чистих джерел, Щоб довго й щасливо в достатку жили, Щоб горя не знали ніколи.
Хай щастя завжди в житті ллється, Хай хліб і до хліба в домі ведеться.
Наснага і щедрість у серці хай квітнуть, Щоб ще ювілеї зустрічати столітні!
З любов’ю, повагою та вдячністю син, дочка, зять, онуки, правнучка Танюша.
Від усього серця з гарним ювілеєм – 45-річчям – вітаємо нашого дорогого, турботливого чоловіка, татуся, дідуся Леоніда Сергійовича СЕНОЛУПА (1.01) з В. Киріївки.
Спасибі Вам, тату, за щедре тепло, За людяність Вашу, безмежне добро, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі, рідненький, й уклін до землі.
Вам ми вклоняємось низенько За те, що нас добра навчили, За все, що Ви для нас зробили.
У Бога, що живе над нами, Ми просимо, благаємо в цей час: Благослови нам тата і збережи його для нас!
З повагою любляча дружина Валентина, дочка Іра, зять Вася, онук Максимко, син Ігор, невістка Оля, онук Іванко.
З нагоди 45-річчя шлемо сердечні, теплі слова вітань і побажань нашому дорогому, любому зятю, брату, дядьку Леоніду Сергійовичу СЕНОЛУПУ з В. Киріївки.
Нехай у твоєму домі щастя буде І сил приплив, немов потоки рік, Нехай життя цвіте і поважають люди, І довгим, як століття, буде вік.
Нехай добро щоднини прибуває, Як струмінь чистої води.
Хай зло далекими стежками обминає, А радість поруч буде назавжди!
З любов’ю і повагою мама Марина, тато Сашко, сестра Люба з чоловіком Ігорем, племінники Марина, Костя.
Дорогого, турботливого чоловіка, батька, доброго, любого брата, дядька Сергія Павловича СОЛОМЧЕНКА (3.01) з Тирлівки щиро і сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм.
У цей світлий і радісний день, в це ювілейне свято Хай доля намітить тобі років багато, Відпустить здоров’я, щастя й добра, Багато в ній буде людського тепла.
Хай несуть тільки радість з собою роки, І збудуться мрії, бажання, думки.
Щоб радісний настрій у серці не гас, А щедра доля всміхалась не раз!
З любов’ю та повагою дружина, діти, сім’ї Кирилюків, Долайчуків, Полуніних, Кажмєтьєвих, Журавкових.
З нагоди 45-річчя шлемо щирі слова вітань нашому дорогому другові Василю Михайловичу ПЕТРАШЕВСЬКОМУ (1.01) із Ставок.
Сьогодні ми прийдем в твій дім, Щоби тебе, наш друже, привітати І щирих побажань слова сказати: Ти вже вступив у зрілий вік, І днів твоїх, немов морський нестриманий потік, Нехай несе тобі удачу і натхнення, Грошима хай наповняться кишені.
Нехай біда не стане на поріг, Щоб ти усе в житті здійснити міг!
З шаною та повагою друзі.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
5 фото   
<b>20 грудня - День міліції</b><br />Слідче відділення – один із найважливіших підрозділів, який очолює перший заступник начальника райвідділу, начальник...
3 фото   
<b>З візитом до Польщі: вивчаємо досвід реформування галузей</b><br />З 18 по 21 травня делегація Бершадського району відвідала Єнджейовський повіт Свентокшиського воєводства Распубліки...
4 фото   
<b>Футбол</b><br />Футбольна команда району завершила участь в футбольних іграх першості області сезону 2011-2012 років. Завдяки тому,...
6 фото   
<b>СТАВКИ</b><br />Виникло, ймовірно ще в Х/ІІ столітті. Назва походить від великої кількості підгрунтових вод, які весною стають ставками.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лугова
Білодід Григорій Данилович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Хай праця приносить і радість, і гроші, з святами вас, люди хороші! - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення