Fridge magnet wooden gears

Бирлівка в новинах

На знімку: Д. С. Янчук. Авторитет заслужений і непідробний

Авторитет заслужений і непідробний

12 Листопада 2014, 10:00 / Персоналії / Бершадь / Бирлівка

Його біографія звичайна, як і в багатьох людей, чиї дитинство і юність минали у післявоєнні роки. Школа – спочатку семирічка в рідній Бирлівці, далі – середня №2 – в Бершаді. Потім – технікум, де здобув фах техніка-механікаенергетика. Далі – армія. Кілька років роботи у Воронезькій області. Заочно закінчив політехнічний інститут. З кінця 1969 року почався бершадський період у біографії Дмитра... читати далі ...»

 Грані таланту Настасії Білюги

Грані таланту Настасії Білюги

12 Листопада 2014, 10:00 / Персоналії / Бирлівка

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Бирлівського сільського будинку культури – колектив самобутній. Кожна з його учасниць – творча особистість. Чи не найактивніша серед них, за словами директора будинку культури Любові Уманської, Настасія Білюга. – У них вся сім’я артистична, – розповідає Любов Борисівна. – Настасія Іванівна не лише задушевно співає, а й сама пише вірші, пісні,... читати далі ...»


 Дорога до храму

Дорога до храму

10 Листопада 2014, 10:00 / Нам пишуть / Бирлівка

Важкий час переживає наша країна. Війна на Сході, вибори. Яким правильним шляхом піти? Звичайно, перше – допомога нашій армії, воїнам-визволителям, які перебувають сьогодні у важкому становищі. Друге – молитва до Бога, за мир, благополуччя наших людей і країни. Кожного разу чуємо глухе відлуння дзвону, що зове людей до храму. Ініціював ідею придбання дзвонів для храму протоієрей Іоан,... читати далі ...»

На знімку: учні 9 класу Бирлівської ЗОШ І-ІІ ступенів та вчитель Анатолій Кобзін – учасники заходу «Європейський Союз – крок назустріч». Євросоюз: крок на зустріч

Євросоюз: крок на зустріч

6 Листопада 2014, 17:10 / Заходи / Бирлівка

У рамках відзначення Європейського тижня місцевої демократії днями в Бирлівській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 9 класу проведено інформаційний дайджест «Європейський Союз – крок назустріч». Завідуюча бібліотекою с. Бирлівки Неоніла Плетенчук та учитель історії і правознавства Анатолій Кобзін розповіли учням про принципи, надбання та досягнення функціонування місцевої демократії в Україні та... читати далі ...»

 Після АТО Олексій Порошенко повернувся до Бершаді

Після АТО Олексій Порошенко повернувся до Бершаді

9 Жовтня 2014, 11:00 / Нове в роботі / Бершадь / Бирлівка / Устя

Люди просили вплинути на панібратство у військкоматах та на ситуацію в «Самообороні». Олексій Порошенко, після проведеної ротації і повернення із зони АТО, приїхав до своїх виборців у Бершадському районі. Пересічних громадян більш за все цікавить встановлення миру в країні та порядку. – Олексію Петровичу, прошу Вас, зробіть щось із військкомами. Чому наші бізнесмени та місцеві «круті» сьогодні... читати далі ...»

 Підхід - творчий

Підхід - творчий


У фінансово-економічному напруженні, ретельних творчих пошуках бібліотечна громадськість підходить до свого професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Книга – національне надбання, здобуток культури. І часто саме через бібліотеку вона приходить до читача. Бібліотекарі проводять велику соціокультурну та просвітницьку роботу. Відбуваються літературні вечори, усні журнали, читацькі... читати далі ...»

 Вручення паспортів

Вручення паспортів

2 Вересня 2014, 09:00 / Заходи / Бирлівка / Війтівка

Гарною традицією на Бершадщині стало урочисте вручення паспорта громадянина України особам, яким виповнюється 16 років у День народження держави. Так, цього року дві юних громадянки отримали головний документ, урочисте вітання і подарунки від керівництва району. Це Лілія Жайворонюк, жителька с. Бирлівки та Наталія Клибанська з Війтівки. Їх щиро привітали голова райдержадміністрації Анатолій... читати далі ...»

 "Скарби Поділля"

"Скарби Поділля"

1 Вересня 2014, 09:00 / Заходи / Бирлівка

Делегація Бершадщини, очолювана головою райдержадміністрації Анатолієм Головнею, взяла участь в VІІ обласному фестивалі народної творчості «Скарби Поділля», присвяченому 23-ій річниці незалежності України, який проходив у Вінниці. Захід відбувався на площі ім. В. Стуса. Наш район представляв тематичні виставки-експозиції «Дари ланів Бершадщини», виставки тернової хустки «Мамина хустка – оберіг... читати далі ...»

 Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів

Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів


На виконання наказу Міністерства юстиції України наказом Головного управління юстиції у Вінницькій області затверджені графіки роботи виїзних громадських приймалень за участю державних та приватних нотаріусів області для надання юридичної допомоги, консультацій щодо вчинення нотаріальних дій. Згідно з графіком, виїзди нотаріусів відбудуться: Касевич Марія Василівна – 20 жовтня... читати далі ...»

 "Озеро" - "ласий шматок"

"Озеро" - "ласий шматок"

6 Серпня 2014, 21:26 / В громадах / Баланівка / Бирлівка

Ми, жителі Бирлівки та Баланівки, вкрай стурбовані ситуацією навколо ділянки землі, яка називається «Озеро». Адже вона може потягнути нас у підземне царство разом з нашими господарськими будівлями. Ця ділянка – відрізок землі між Бирлівкою і Баланівкою. Рахується це «Озеро» на балансі Бирлівської сільської ради як пасовище. І ми ведемо боротьбу за нього вже два роки. У 2011 році сільська рада... читати далі ...»

 Висловлюємо вдячність

Висловлюємо вдячність

6 Серпня 2014, 21:21 / Нам пишуть / Бирлівка

У нашу сім’ю прийшло велике горе – 10 липня перестало битися серце чоловіка, батька, дідуся Суковатого Олексія Петровича із Бирлівки. Неможливо висловити біль утрати… Ми щиро дякуємо добрим людям, які були поруч із нами у цей трагічний для нашої родини час і надали моральну та матеріальну підтримку. Висловлюємо вдячність рідним, близьким, друзям, сусідам, колегам по роботі за небайдужість до... читати далі ...»

На знімку: гостя та м’якохідський фольклорний колектив «Подружки». Із народного джерела

Із народного джерела


Недавно в районі перебувала телевізійна група українського телебачення «Фольк-мюзік» з ведучою, народною артисткою України Оксаною Пекун. Поїздка на Бершадщину була не випадковою, адже тут працюють знані в Україні майстри народної творчості та народні фольклорні колективи, які здобували престижні місця на міжнародних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Група відвідала Війтівку,... читати далі ...»

 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

 Подяка

Подяка

19 Липня 2014, 09:00 / Відгуки / Бирлівка

13 липня нашу сім’ю спіткало горе – велика, непоправна втрата – пішов із життя наш дорогий син, брат – Кельман Анатолій Іванович із Бирлівки.  Ми щиро вдячні добрим людям, які не залишили нас наодинці з бідою. Низький уклін усім жителям с. Бирлівки за матеріальну допомогу і моральну підтримку. Хай Бог береже вас та ваші родини, здоров’я вам, щастя та благополуччя. Із щирою вдячністю –... читати далі ...»

На цьому знімку, зробленому на початку 80-их років минулого століття, зображено колектив Бершадської міської міжрайонної станції переливання крові (нині відділення заготівлі і трансфузіології крові). І станція була, і відділення є...

І станція була, і відділення є...

17 Липня 2014, 23:41 / Актуально / Бершадь / Бирлівка

Народна мудрість говорить: «Сказане слово – було і нема, а написане – живе вічно». Нещодавно вийшла друком книга «Лікарі» авторства Людмили Німчук. Основну частину видання займає історія родини лікарів, але, разом із тим, приділено увагу становленню районної лікарні, її відділенням, хоча, правда, і не всім… Олексій Якович Дробінчук – завідувач відділення заготівлі і трансфузіології крові, ось... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Про село Бирлівка
Новини села Бирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Бирлівка. Новини Бирлівки, фото. Все про Бирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення