Fridge magnet wooden gears

Бирлівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня

9 Листопада 2013, 09:59 / Привітання / Бирлівка / Лісниче / Флорино

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із ювілеєм Війтівського сільського голову Марію Василівну ЗАМКОВУ (27.10). Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас від життєвих негараздів, а в... читати далі ...»

На знімку: працівники державної служби з надзвичайних ситуацій разом із дільничною медсестрою під час відпрацювання Бирлівки вітають жительку села з днем народження. Олександр ГОНЧАРУК, начальник Бершадського районного сектору, підполковник служби ЦЗ Пожежу спричиняє безвідповідальність

Пожежу спричиняє безвідповідальність

9 Листопада 2013, 09:57 / Гаряча лінія / Бершадь / Бирлівка / Війтівка

Пожежа знає лише одне: завжди можна «завітати» туди, де господарюють безвідповідальність, байдужість. Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створює панічна поведінка людей. Про небезпеку пожеж знають нібито всі, проте серйозність прописних істин усвідомлюють, коли вже, на жаль, пізно. Тому й... читати далі ...»


На знімку: ланка загону УДСНС біля складу в Бирлівці. Після кожних півгодини роботи з отрутохімікатами робили перерви. Ліворуч – Бирлівський сільський голова Іван Прудченко. Фото автора Як позбулися непотрібних отрутохімікатів

Як позбулися непотрібних отрутохімікатів


Отрутохімікати нині широко використовуються в різних галузях. А що робити, коли вони стають непридатними чи забороненими? Буває, що з плином часу вже не можна й визначити, що це за речовина. Недавно в районі було проведено перезатарення таких хімікатів у Бирлівці, Великій Киріївці та Кошаринцях. Про особливості цієї роботи ведемо мову із завідувачем сектору цивільного захисту... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Шановні трудівники ПрАТ «Бершадський комбінат», ветерани виробництва! Щиро вітаємо вас і ваших рідних із Днем працівників харчової промисловості. Ефективність роботи нашого підприємства обумовлена, передусім, вашим високим професіоналізмом, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Напередодні професійного свята щиро дякуємо вам за плідну працю і зичимо... читати далі ...»

На знімку: учні Флориного із радістю сприйняли «Зелений проект». Стартував проект по сортуванню сміття. Перші учні – вчителі та депутат облради Олексій Порошенко

Стартував проект по сортуванню сміття. Перші учні – вчителі та депутат облради Олексій Порошенко


У школах міста Бершаді та села Флориного стартував «Зелений проект», ініційований депутатом обласної ради Олексієм Порошенком. Перші методичні навчання відбулися із вчителями навчальних закладів. Автор унікальної методичної розробки вчителька Стрижавської школи-ліцею (Вінницький район) Лариса Степанець ділилася своїми розробками із вчителям під час семінару. Вже незабаром учням районного центру... читати далі ...»

 Чи завжди винні енергетики?

Чи завжди винні енергетики?


З покращенням рівня життя значно збільшилося споживання електроенергії. На жаль, можна навести цілий перелік нарікань на роботу окремих представників колективу Бершадських електричних мереж. Відповісти на деякі питання читачів ми попросили директора СО «Бершадські ЕМ» В.Т. ВЛАСЮКА. Інтерв’ю з ним і пропонуємо увазі читачів. – Василю Трохимовичу, всім зрозуміло, що застарілі лінії... читати далі ...»

 Найголовніша мета - праця на благо людей

Найголовніша мета - праця на благо людей


Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака після шести місяців роботи на цій посаді провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ – працівників редакцій газет «Бершадський край», «Поштова вулиця» та радіо «Бершадь». Подаємо короткий звіт із прес-конференції. – Михайле Григоровичу, чим стали для Вас перших півроку роботи на цій відповідальній посаді? – Для мене було непросто зробити цей... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 "Мамина піч" - 2013

"Мамина піч" - 2013

4 Вересня 2013, 15:23 / Заходи / Бирлівка

Цьогоріч заслужений артист України, «народний кум» Микола Янченко знову зібрав у рідній Канаві друзів на фестиваль родинної пісні «Мамина піч». Було дуже приємно побачити там цього року і виступ наших земляків – народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Бирлівського сільського будинку культури. Як завжди, фестиваль пройшов на висоті, незважаючи на відсутність жодного оголошення в... читати далі ...»

На знімку: Наталія Корнелюк обслуговує відвідувача ветаптеки. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Покликання

Покликання

26 Серпня 2013, 23:24 / Персоналії / Бершадь / Баланівка / Бирлівка

З дитинства люблю вирощувати кролів. Є вони в мене і зараз. Та якось сталося непередбачене – частина з них захворіла. Вперше довелося звернутися до фахівця. Завітавши в невеличке приміщення Баланівської ветаптеки, був приємно здивований вмілою викладкою товарів, чистотою й затишністю кімнат. Розповів про свої біди працівникові цього закладу – миловидній жінці з приємною усмішкою на обличчі.... читати далі ...»

 Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною

Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною


«Артеріальна гіпертензія», «гіпертонія» – ці слова вже неодноразово звучали на сторінках районної газети. В черговий раз хочемо нагадати про цю небезпечну хворобу, яка призводить до багатьох негативних наслідків. У червні минув рік від початку дії «пілотного» проекту, яким передбачено зниження цін на гіпотензивні лікарські засоби для хворих з гіпертонією, однак не всі усвідомили важливість... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


З нагоди 50-річчя подружнього життя шлемо найкращі, найтепліші слова вітань нашим дорогим, добрим, турботливим батькам, дідусю та бабусі Миколі Трифоновичу і Зої Прокопівні КЕЛЬМАНАМ із Бирлівки. Ніхто не може зупинити час, а ви прожили в парі півстоліття. Живіть на щастя так для нас, щоб ювілей зустріти ще й столітній. Хай вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді... читати далі ...»

Іван Ганзера та Микола Янченко виконують "Яблуню Пепінку" на фестивалі "Мамина піч" Фестиваль родинної пісні «Мамина піч» 2013

Фестиваль родинної пісні «Мамина піч» 2013

3 Серпня 2013, 20:37 / Заходи / Бирлівка

Цьогоріч як і щороку 2-го серпня на Іллі заслужений артист України, «народний кум України» Микола Янченко зібрав у рідній Канаві друзів на фестиваль родинної пісні «Мамина піч». Було дуже приємно вже побачити там цього року і виступ наших земляків - народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Бирлівського сільського будинку культури (нажаль немає відео їх виступу, може... читати далі ...»

Директор Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Сергій Рудченко (другий справа) з керівниками і спеціалістами на жнивному полі. Сергій РУДЧЕНКО: «Коровай буде вагомим»

Сергій РУДЧЕНКО: «Коровай буде вагомим»

30 Липня 2013, 21:57 / В громадах / Баланівка / Бирлівка

ці липневі дні лани Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» особливо привабливі, дихають щедрістю тепла і нерозгаданим запахом золотого колоса. Ще б пак: жнивна пора була і залишається тим зенітом, коли трударі оцінюють свою хліборобську зрілість. І хоч Сергій Рудченко очолив господарство порівняно недавно, вже зумів вивчити кожне поле, кожну дорогу і стежину, зріднитися з хліборобами сіл... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

29 Липня 2013, 23:46 / Привітання / Бирлівка / Шляхова

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань з нагоди днів народжень – листоноші з Бирлівки Наталці Василівні РІЗНИК (20.07) та листоноші по супроводу пошти Сергію Миколайовичу ВОЛИНКІНУ (23.07). Хай ладиться скрізь – на роботі, в родині, Щоб радісний настрій у серці не згас, Все світле й хороше, що треба людині, Нехай неодмінно... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Про село Бирлівка
Новини села Бирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Бирлівка. Новини Бирлівки, фото. Все про Бирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення