І.В. Стефанцов акцентував увагу на розробці проектнокошторисної документації та написанні проектів для участі у конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів. Проекти 2018-го спрямовуються на енергозбереження, поліпшення екологічного середовища та ремонт сільських доріг.
М.Г. Бурлака відзначив, що стандарти та вимоги до молочної сировини вступлять у дію з 1 липня 2018 року. В Україні залишиться три сорти молока: екстра, вищий, перший. Наразі молоко, вироблене в господарствах населення, вважається другим сортом, його з 1 липня переробні підприємства не зможуть приймати. Вимоги до якості сировини підвищуються, щоб привести держстандарти України до рівня Євросоюзу. Закупівля молока в господарствах населення здійснюватиметься, якщо молоко буде відповідати стандарту.
На території Бирлівки у селянських господарствах налічується 100 корів, створено молокопункт, встановлено нове обладнання, але ним поки що ніхто не користується. Тобто є необхідна матеріальна база для створення молочного кооперативу, що й стане вирішенням проблеми і дасть можливість селянам не втратити заробітку.
Керівники району відвідали ФАП, ознайомилися з обсягом ремонтних робіт. Для поліпшення медичних послуг населенню тут є потреба у кардіографі та маніпуляційному кабінеті.
Такі виїзди керівництва до громад дають можливість вивчати найпроблемніші питання та забезпечити оперативне їх вирішення.