Fridge magnet wooden gears

Бирлівка в новинах

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Творча кухня або Секрети сучасного мистецтва

Творча кухня або Секрети сучасного мистецтва

4 Січня 2014, 09:00 / Заходи / Бирлівка

Щедра на таланти бершадська земля. У цьому мали змогу вкотре переконатися після звітного концерту творчих аматорських колективів району «Хлібом і піснею славен наш край», присвяченого Дню працівників сільського господарства. За чудовою картинкою завжди приховується титанічна щоденна праця. Потрібно було докласти максимум і навіть більше зусиль, щоб усе вдалося якнайкраще. Адже така... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»


 Пісенні струни Настасії Білюги

Пісенні струни Настасії Білюги

2 Січня 2014, 21:46 / Світ захоплень / Бершадь / Бирлівка

Глядацька зала була переповнена людьми. На сцені виступав народний аматорський фольклорний ансамбль Бирлівського будинку культури «Берегиня» – гордість сельчан. Створений він понад два десятки літ тому і має тепер у своєму творчому доробку близько 200 творів, зокрема й місцевих авторів, серед яких є й Настасія Білюга.  Кожен номер програми сприймався дуже тепло. А коли звучали пісні... читати далі ...»

 Ода Україні

Ода Україні

2 Січня 2014, 21:45 / Світ захоплень / Бирлівка

В полі вітер гойдає тополі, А у небі хмаринка пливе, Низько хилиться колос додолу, Розквітає Поділля моє. А в долині, де квітне калина, Там дзвенить ніжний спів солов’я. Нехай вічно живе Україна – Це найкраща держава моя. І знамено твоє жовтосинє, А в нім поле і небо сплелись, Та ще й мова твоя солов’їна, Що над світом дзвенить стоголос. А народ твій такий... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): водій оперативно-виїзної бригади Анатолій Афанасійович Зарічанський, електромонтер Роман Миколайович Фурманський, черговий диспетчер Олег Борисович Янішевський, головний інженер Річард Валерійович Жорняк, директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Трохимович Власюк і заступник директора по енергозбуту Роман Вікторович Килівник на черговій оперативній нараді. Фото Павла КУШПЕЛИ. Працюємо на єдиний результат

Працюємо на єдиний результат


Підсумовуючи, з чим колектив підійшов до цьогорічного професійного свята, не можу не згадати, наскільки важко, через складну попередню зиму, ми розпочинали рік. У 2012-му втрати електроенергії сягали до двох мільйонів кіловат-годин. Але вже починаючи з січня, ми зуміли організувати свою роботу так, щоб працювати у нормативі технологічних втрат, що дає додаткові кошти для розвитку електричних... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди 65-річного ювілею депутата районної ради Андрія Петровича НОВІНСЬКОГО (13.12). Щиро вітаємо Вас із знаменною датою на життєвому календарі, зичимо бути таким же врівноваженим, мудрим, впевненим у собі. Бажаємо здоров’я міцного, якого ні за яке золото не купити, родинного затишку, яке нічим не замінити, людської поваги, котру... читати далі ...»

На знімку: у домівці ветерана Івана Підосичного (у центрі). Ліворуч – В.Крамар, праворуч – В.Сидоренко. Фото автора Відвідали інвалідів війни

Відвідали інвалідів війни

14 Грудня 2013, 20:00 / Нове в роботі / Бершадь / Бирлівка / Війтівка / Устя

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, який відзначався в Україні 3 грудня, голова районної ради ветеранів війни та праці Володимир Крамар разом із головою спілки інвалідів Бершадського району Володимиром Сидоренком відвідали інвалідів війни, що проживають у Бершаді та районі. При зустрічі з ветеранами В.Крамар та В.Сидоренко згадали минуле, обговорили коротко сьогодення, поцікавилися умовами... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди гарного ювілею Варвару Дмитрівну ОСТРОВЕРХ (8.12). Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай повсякчас і... читати далі ...»

 «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»


Так називається всеукраїнський проект, який реалізовується на території України на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив. Проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

 Шановні ветерани органів внутрішніх справ!

Шановні ветерани органів внутрішніх справ!

18 Листопада 2013, 20:29 / Привітання / Бирлівка / Голдашівка / Джулинка / Яланець

10 листопада працівники міліції України відзначають День ветерана органів внутрішніх справ. Ця дата особливо символічна для тих, кому довелось працювати в ОВС ще за радянських часів, адже тоді цей день вважався професійним святом міліціонерів. Тому і не дивно, що керівництво МВС незалежної України прийняло рішення вшановувати саме 10 листопада тих колег, які свого часу присвятили найкращі роки... читати далі ...»

На знімку: Володимир Антонович із дружиною Майєю Василівною. Фото автора Трудне щастя Володимира Плетенчука

Трудне щастя Володимира Плетенчука

18 Листопада 2013, 18:45 / Персоналії / Баланівка / Бирлівка

Де обійстя Володимира Плетенчука у Бирлівці, вкаже кожна людина. Журналістські стежки звели з ним кілька десятиліть тому, коли він ще працював головним бухгалтером у баланівському господарстві. І сталося так, що вони привели на його подвір’я знову. На вигляд він такий же, яким був колись – привітний, веселий погляд, доброзичлива усмішка, яка, здається, ніколи не сходила з його обличчя.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

18 Листопада 2013, 18:15 / Привітання / Бирлівка / Війтівка / Сумівка / Шляхова / Яланець

Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради щиро вітає з ювілеєм шановну жительку села, акушерку П’ятківської амбулаторії ЗПСМ Лідію Борисівну ПРОКОПЕЦЬ (4.11). Не біда, що так швидко минають літа, І що скроні від літ тих сивіють. У Вас мудра і щира душа, Такі душі повік не старіють. Хай квітує доля у роках прекрасних, Хай приносить осінь радість і тепло. Хай у кожну днину світить... читати далі ...»

 Знайомтесь: сімейні лікарі. Приписна дільниця

Знайомтесь: сімейні лікарі. Приписна дільниця

9 Листопада 2013, 10:02 / В громадах / Бирлівка

Лікар ЗПСМ: КОЛЕСНИК Антоніна Іванівна, каб. №43, вища категорія, 35 років стажу. Приписна дільниця с. Бирлівка. Медична сестра ЗПСМ: ТКАЧУК Майя Олександрівна, І категорія, 8 років стажу. Бирлівський ФАП (фельдшерсько-акушерський пункт). ВЕНГЕР Юрій Євгенійович – завідуючий ФАПом, працює на цій посаді з 23.06.2013 року, загальний стаж роботи – 5 місяців, без категорії. Медичні сестри ЗПСМ:... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Про село Бирлівка
Новини села Бирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Бирлівка. Новини Бирлівки, фото. Все про Бирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення