Fridge magnet wooden gears

Бирлівка в новинах

На знімку: дитячий хореографічний колектив Шляхівського СБК Урочистості з нагоди дня конституції

Урочистості з нагоди дня конституції

17 Липня 2014, 22:57 / Заходи / Бирлівка / Джулинка / Яланець

Минулої суботи українці відзначали День Конституції – Основного Закону, за яким живуть держава і суспільство. Протягом багатьох століть український народ ішов до здобутої ним незалежності. Напередодні ж 18-ої річниці Конституції України у дитячій музичній школі імені Родіона Скалецького з цієї нагоди відбулися урочистості за участю керівників району та міста, представників трудових... читати далі ...»

 "Золотий" м'яч Бирлівки

"Золотий" м'яч Бирлівки

17 Липня 2014, 09:00 / Спорт / Бирлівка

Нещодавно на теренах Бершадщини пройшли районні змагання з футболу серед учителів. За перемогу змагалися вісім команд. До фіналу потрапили три команди: Бершадської ЗОШ №2, ЗОШ №3 та команда з представників шкільного колективу с. Бирлівки.  У напруженій боротьбі чемпіонство здобула команда Бирлівської школи (у складі: І.Плахотний – капітан команди, Д.Цимбал, А.Кобзін, В.Уманський,... читати далі ...»


 Електротехнічний: це було недавно, це було давно...

Електротехнічний: це було недавно, це було давно...

17 Липня 2014, 09:00 / Цікаво / Бершадь / Бирлівка / Джулинка

Датою відліку історії заводу є 15 липня 1974 року, коли в Бершаді з ініціативи директора Київського заводу реле і автоматики В.О. Пономарьова був заснований цех №18 цього підприємства. Розмістили цех на території госпкомплексу, переданого бирлівським колгоспом. Це був період інтенсивного розвитку промисловості СРСР. Промислові гіганти великих міст розширювали свої потужності й обсяги... читати далі ...»

На знімку: учасники народного аматорського фольклорного ансамблю «Берегиня» з директором обласного центру народної творчості Тетяною Цвігун (у центрі). "Берегиня" на святі фольклору

"Берегиня" на святі фольклору

29 Червня 2014, 15:24 / Заходи / Бирлівка

У Зятківцях Гайсинського району відбулося традиційне свято фольклору, яке приурочене 113-й річниці від дня народження видатного фольклориста, етнографа, краєзнавця, педагога Гната Танцюри. Протягом багатьох років він скрупульозно записував українські пісні, казки, легенди, перекази, прислів’я, загадки, активно пропагував народне мистецтво. Основа його творчості – народні традиції, звичаї,... читати далі ...»

 Вибір на все життя

Вибір на все життя

23 Червня 2014, 14:57 / Персоналії / Бирлівка

Шлях у професію для нинішнього сімейного лікаря Бершадської АЗПСМ Антоніни Колесник почався у 1972 році, коли вона за покликанням стала студенткою медучилища .Закінчивши його, два роки працювала медсестрою в райлікарні. Згодом закінчила Вінницький медінститут, з 1988-го працювала дільничним терапевтом. А з 2008 року вона – сімейний лікар у Бирлівці. Завжди чуйна, приємна, спокійна, вона з... читати далі ...»

 Співоча осінь, або Ще раз про хор ветеранів

Співоча осінь, або Ще раз про хор ветеранів


Осінню ми називаємо період життя людини після виходу на пенсію. Часто думаємо, що заслужений відпочинок – це наша фінішна пряма. На роботу більше не треба, з людьми спілкуємося все менше. Якщо ще й діти живуть далеко і рідної половинки немає, то золота осінь обертається сумною темницею, по даху якої ходять дощі. А можна думати інакше – і вихід на пенсію сприймати як можливість використовувати... читати далі ...»

 Щастя у здоров'ї

Щастя у здоров'ї

16 Квітня 2014, 08:00 / Актуально / Бершадь / Бирлівка

Бершадська центральна районна лікарня з перших днів впровадження реформ стала одним із лідерів реорганізації закладів охорони здоров’я на нових засадах. Під лежачий камінь вода не тече – сьогодні нам самим потрібно діяти так, щоб найближчим часом у Бершаді функціонувала лікарня з найсучаснішими потужностями. Зробити це – наше головне завдання. Можна знаходити причини в неналежному фінансуванні,... читати далі ...»

 Будував усе життя

Будував усе життя

9 Квітня 2014, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Баланівка / Бирлівка

Народився Григорій Гнатович у селі Баланівці в багатодітній сім’ї колгоспників Гната та Олени Макогонів. Коли почалася війна, батька забрали на фронт, звідки він не повернувся. Молода дружина залишилася вдовою з п’ятьма дітьми. У голодні 4647 роки малий Гришко вже заробляв на прожиття, пасучи вівці, свині, а згодом корови. Щодня приносив додому сто грамів хліба, якого так чекали менші брати.... читати далі ...»

 Чи люблять діти читати?

Чи люблять діти читати?

7 Квітня 2014, 20:48 / Цікаво / Бирлівка / Флорино

Книга з раннього дитинства супроводжує людину на її життєвому шляху. Починається все з чарівного світу казок. Згодом, по мірі того, як дитина дорослішає, розширюється й коло книг, якими вона захоплюється. Однак останнім часом нерідко можна почути розмови про те, що сучасні діти не люблять читати, не дуже тягнуться до книги. Інколи скаржаться на це й деякі батьки, які переконані в тому, що книги... читати далі ...»

 Інвестиційний ресурс - основа розвитку району

Інвестиційний ресурс - основа розвитку району


Успішний розвиток громад прямо залежить від активності Нові книги інвестиційних процесів. Про те, який стан справ із залученням інвестицій та які альтернативні напрями фінансування можна розвивати в сучасних умовах, детальніше розповідає начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Валентин РУСНАЧЕНКО. -Сьогодні багато говорять про інвестиції, їх роль в економічному розвитку.... читати далі ...»

 Чому гинуть у вогні люди

Чому гинуть у вогні люди


Відділення організації запобігання надзвичайних ситуацій та заходів цивільного захисту Бершадського району при управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області з метою профілактики пожеж у населених пунктах проводить роз’яснювальну роботу щодо дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті. З початку 2014 року на території Вінницької області зареєстрована 261... читати далі ...»

На знімку: на запитання односельчан відповідає сільський голова Іван Прудченко. Громада - це велика сім'я

Громада - це велика сім'я

25 Березня 2014, 10:41 / Нове в роботі / Бирлівка

Вислів Бирлівського сільського голови І.Д. Прудченка із його звіту на зборах громади, які відбулися днями, винесено у заголовок не випадково. Здатність дотримуватися відповідних норм, правил і буде свідченням її сформованості, а заодно засвідчуватиме культуру взагалі. У кожній з приміських територіальних громад свої особливості, і долати їхні проблеми буває навіть складніше, ніж у віддалених.... читати далі ...»

 "Кобзар і Україна"

"Кобзар і Україна"

28 Лютого 2014, 13:00 / Заходи / Бирлівка

З метою вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, популяризації жанру художнього читання та з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря, днями в приміщенні дитячої музичної школи ім. Р.Скалецького пройшов районний фестиваль-конкурс читців «Кобзар і Україна». У майже повністю заповненому актовому залі, затамувавши подих, усі доторкнулися серцем до величного слова... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

На знімку: Петро Леонтійович із дружиною Ніною Олександрівною. Енергійна людина

Енергійна людина

4 Січня 2014, 09:00 / Персоналії / Бирлівка / Шляхова

Петро Леонтійович Павлишин – без сумніву, людина неординарна, його знають не тільки в районі, а й далеко за межами Бершадщини. За часів Радянського Союзу, коли слава орденоносної Шляхової гриміла на весь світ, він очолював у тамтешньому господарстві спортивну галузь, і досягнення місцевих фізкультурників були не менш вагомими, ніж здобутки хліборобів і тваринників. З раннього дитинства він... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Про село Бирлівка
Новини села Бирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Бирлівка. Новини Бирлівки, фото. Все про Бирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення