Fridge magnet wooden gears

Авторитет заслужений і непідробний

  • Подобається0Не подобається
  • 12 Листопада 2014, 10:00

На знімку: Д. С. Янчук.

Його біографія звичайна, як і в багатьох людей, чиї дитинство і юність минали у післявоєнні роки. Школа – спочатку семирічка в рідній Бирлівці, далі – середня №2 – в Бершаді. Потім – технікум, де здобув фах техніка-механікаенергетика. Далі – армія.

Кілька років роботи у Воронезькій області. Заочно закінчив політехнічний інститут.

З кінця 1969 року почався бершадський період у біографії Дмитра Семеновича Янчука, який можна умовно розділити на два етапи – робота на молочноконсервному комбінаті і на електротехнічному заводі.

За п’ятнадцять років роботи на молочноконсервному довелося працювати на різних посадах. І де б не трудився, завжди сумлінно справлявся зі своїми обов’язками, не вмів працювати абияк. Його поважали в колективі, про нього знали в районі. Висококваліфікованого фахівця з хорошими організаторськими здібностями не могли не помітити. І коли в 1984 році запропонували перейти на посаду директора електротехнічного заводу, погодився (через десять років він став головою правління відкритого акціонерного товариства «Бершадський ЕТЗ»).
У рік приходу Дмитра Янчука на підприємство обсяг реалізації продукції тут склав 3 мільйони карбованців, а в 1991-ому цей показник зріс до 19 мільйонів.

Підприємство за роки його керівництва переживало і труднощі, і злети, та все ж у нелегких ринкових умовах знайшло своє місце, стабільно і ритмічно працювало, люди одержували зарплату, мали належний соціальний захист.

Нинішнього року завод відзначив 40-річний ювілей.

Дмитро Семенович уже на заслуженому відпочинку, але ніколи не забуває про рідний завод, як і колектив про свого колишнього директора. У нього авторитет заслужений, непідробний, він здобутий працею, постійною турботою про людей і про виробництво.

Дмитро Семенович завжди добрим словом згадує свого попередника – першого директора заводу Олександра Григоровича Наконечного, якому випало засновувати завод, закладати будівництво виробничих та допоміжних корпусів. Янчук продовжив традиції першопрохідця, завершив становлення заводу, вивів його у ряд повноцінних підприємств машинобудівної та приладобудівної промисловості.

У тому, що на підприємстві зуміли зберегти колектив, виробниче обладнання, технології, заслуга Д.С. Янчука неоціненна. А головне – тут продовжують славні традиції, закладені попередниками.

Нині, перебуваючи на заслуженому відпочинку, Дмитро Семенович має більше часу приділяти родині. У спілкуванні із земляками він, як завжди, привітний і доброзичливий.

Нинішнього літа відзначалося 40-річчя його рідного підприємства. Якось непомітно підійшов і він до свого життєво важливого рубежу – йому у ці дні виповнилося сімдесят. Побажаймо ж йому здоров’я, довголіття, успіхів, всього найкращого в житті. З роси і води!

Федір ШЕВЧУК.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Головна проблема Ставків – безробіття</b><br />Голова райдержадміністрації Олександр Снігур з керівниками районних служб та організацій відвідав Ставчанську...
4 фото   
<b>У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України</b><br />22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван...
4 фото   
<b>Маєток Ліпковських</b><br />Багатьох жителів цього та навколишніх сіл завжди хвилювала й інтригувала дана тема &ndash; своєю величністю,...
2 фото   
<b>Небо було його стихією і життям</b><br />Неділя… Трійця… Світлий, сонячний день… Віддзвонили дзвони... Тиша… Щебет пташок, мир та спокій у природі, легко та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Мазур Дмитро Якович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Суттєво змінилося становище численних дрібних артілей бершадських ремісників. Всі вони об'єднані у шість промислових артілей, де працювало понад 600 робітників . А одна з них перетворилася на меблеву фабрику. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Авторитет заслужений і непідробний - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники