Fridge magnet wooden gears

Лугова в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Бирлівки Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07), листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки, Катерину Панфилівну ДЕСЯТНИК (16.07) з с. Лісничого. Здоров’я, щастя зичим не на рік, На все життя цього... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


Під час проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак-2009» співробітниками Бершадського РВ ГУМВС у окремих громадян району було виявлено та вилучено рослини, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини. В селах Лугова, Крушинівка, Війтівка, Шумилово, П’ятківка, Вовчок, Березівка, хутір Партизанський співробітниками райвідділу було виявлено та вилучено 516 рослин... читати далі ...»


 «МАК-2009»

«МАК-2009»


В районі протягом червня-вересня проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою«Мак-2009». Співробітниками Бершадського РВ уже проведено певну роботу. Так, на початку червня дільничним інспектором міліції Олександром Красножоном на присадибній ділянці жительки Бершаді А., 1978 року народження, виявлено та вилучено 95 рослин коноплі. А днем пізніше заступник начальника СДІМ... читати далі ...»

 Устянські зорі

Устянські зорі

10 Червня 2009 р / В громадах / Бершадь / Лугова / Устя

...Це село у нього в серці назавжди. Воно увійшло в його єство із молоком матері, мудрим словом батька, пам’ятними уроками своїх же, сільських учителів. Можливо, саме тому не уявляє себе поза рідним благословенним краєм. Професію вибрав для себе важку, але потрібну людям. Працював Василь Романович Римаренко спочатку техніком-будівельником, згодом інженером-будівельником, двадцять сім років... читати далі ...»

 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

 Присвоєно звання «Мати-героїня»

Присвоєно звання «Мати-героїня»


Указом Президента України В.А. Ющенка (№228/2009 від 06.04.2009 р.) почесне звання «Мати-героїня» – за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, прис воєно по Бершадському району: м.Бершадь: РИЛЬСЬКІЙ Пелагії Іларіонівні – матері дев'яти дітей; ТІХАНКОВІЙ Надії Яківні – матері п'яти дітей. По Бирлівці: БІЛЮЗІ Ларисі... читати далі ...»

 Вшанували усією громадою

Вшанували усією громадою

14 Травня 2009 р / В громадах / Лугова / Устя

День Перемоги – радісну і світлу подію, урочисто відзначили жителі Усті та Лугової. Вшанували тих, хто віддав своє життя заради миру на землі, щастя нинішнього і наступного поколінь, а також віддали шану тим, хто залишився живим. Напередодні, 8 травня, учасники Великої Вітчизняної війни Д.О. Гуменний, Т.А. Натолочний зустрілися з учнями та педагогічним колективом Устянської... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська міська організація ветеранів війни та праці сердечно вітає всіх ветеранів: учасників бойових дій, інвалідів війни, вдів, дітей війни, ветеранів праці і все населення Бершадщини з Днем Перемоги. Бажаємо всім міцного здоров’я, довгих літ й любові. Дякуємо ветеранам за їхні бойові та трудові подвиги. Нехай над вашими головами світить ясне сонце і ніколи більше не пронесеться... читати далі ...»

 Посприяли матерям-героїням

Посприяли матерям-героїням

15 Квітня 2009 р / Політика / Лугова / Устя

Важко сказати, скільки потрібно матерям багатодітних сімей терпіння, сил і енергії, щоб ростити синів та дочок. Це щоденні клопоти, важка ноша на все життя. Нещодавно мені (я виховала 8 дітей) та Марії Гнатівні Світко з Лугової, яка теж виховала 6 дітей, присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Активно долучився до цього виконавчий комітет Бершадської районної територіальної організації... читати далі ...»

 Зуміли відрізнити...

Зуміли відрізнити...

15 Квітня 2009 р / В громадах / Лугова / Устя

Сільському голові В.П. Траченку з Усті доводиться працювати з громадами двох сіл – тут більше тисячі дворів, тільки пенсіонерів налічується понад тисячу, що значно більше від кількості людей працездатного віку. Якщо торік народилася 31 дитина, то померло 72 громадян. Так, що демографічна ситуація не може не насторожувати поряд з іншими проблемами. Міцне, одне з кращих в районі та області,... читати далі ...»

 БЕЗ ШКОЛИ – НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО СЕЛА

БЕЗ ШКОЛИ – НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО СЕЛА


Сподіваюся, що свою життєву ниву я засівала добірним зерном, яке дало чудові сходи. Як колишня вчителька української мови та літератури Берізкобершадської ЗОШ І-ІІ ступенів, горджуся тим, що більше десятка моїх колишніх учнів вибрали теж фах вчителя-мовника. Час пливе невпинно, вже майже 10 років як я на заслуженому відпочинку, та ніколи не забуваю роки, проведені в класах з вихованцями.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо з днем народження Устянського сільського голову, шановного Валентина Петровича ТРАЧЕНКА (21.03) Всю свою трудову біографію, організаторський талант і здібності Ви присвятили людям. За цей час Вас пізнали як компетентного, високопрофесійного та мудрого керівника, який здатний розуміти та вирішувати проблеми людей. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, діловитість, талант, які... читати далі ...»

 «УКРАЇНУ НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЮ…»

«УКРАЇНУ НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЮ…»

18 Березня 2009, 07:52 / Персоналії / Бершадь / Лугова / Устя

На долю нашої колишньої співвітчизниці Олександри Зіновіївни Ратушняк випало чимало важких випробувань. Народилася вона в Бессарабії, точніше, в селі Романковці нинішньої Чернівецької області. Родина була велика, дружна і роботяща. Та з початком війни для них, як і для інших євреїв, почалися жахливі часи. Їх грабували, убивали, гнали з міста в місто, із села в село. Коли колону пригнали в... читати далі ...»

 Вітання з 8 березням

Вітання з 8 березням


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Міжнародним жіночим днем всіх прекрасних, невтомних трудівниць товариства та ветеранів виробництва. Дорогі наші, любі, кохані, перед вами схиляєм чоло. Хай повік ваша врода не в’яне, розквітають любов і добро. Хай на цьому прекрасному світі щастя вам прибува без кінця, а з небес ніжне сонечко світить,... читати далі ...»

 БАБУСИНІ ПИРОГИ

БАБУСИНІ ПИРОГИ

25 Лютого 2009 р / Нам пишуть / Лугова

Віру Артемівну Марущак у селі Луговій знають всі. І не тільки тому, що до виходу на пенсію працювала у дитячому садку, а й тому, що душу, як кажуть, вкладала в свою роботу. У будь-яку погоду, бувало, поспішає на роботу, бо її чекали та виглядали діти. А було їх до двох десятків, і всі любили та поважали її ще й за те, що готувала смачні сніданки, обіди і вечері. Дома теж було до чого... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Лугова всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Лугова. Новини села Лугової, фото. Все про Лугову
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення