Fridge magnet wooden gears

Лугова в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо!!! Бершадська райдержадміністрація та районна рада, районна і міська ветеранські організації щиро вітають із 65-літнім ювілеєм вчителя історії Бершадської загальноосвітньої школи №1 Миколу Івановича ДЖУЖУКА (17.09) На педагогічній ниві району Ви відомі як професіонал, людина компетентна і доброзичлива, яка користується авторитетом і повагою. За Вашими плечима – багатолітній... читати далі ...»

На знімку: на прийомі у голови облради А.Г. Загоруйко з Великої Киріївки. На прийомі в голови обласної ради

На прийомі в голови обласної ради


Минулої п’ятниці Григорій Заболотний провів черговий особистий прийом громадян. Такі прийоми давно стали традиційними, і до голови обласної ради постійно йдуть люди з проханням, аби допоміг вирішити ту чи іншу проблему. Такі виїзні прийоми, згідно з рішенням облдерж - адміністрації та облради, проводяться зараз не менше одного разу на два місяці, або й частіше. Проблеми, з якими йдуть люди до... читати далі ...»


На знімку: подружжя Баланів біля ділянки юки. Дендропарк на городі

Дендропарк на городі

20 Серпня 2010 р / Знай наших / Баланівка / Лугова

Усі її називають Галею. Хоч насправді вона Уляна – так і в документах записано. Втім, жінка звикла до цього. Обидва імені гарні, просто ім’я Галя легше вимовляти. Багато років тому закінчила вона Тульчинську акушерську школу, яка тоді ж, у п’ятдесятих роках, припинила існування. Працювала у тодішньому Копайгородському районі, а через два роки Уляна-Галя повернулася на свою малу... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм. Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає! Дорогі трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»! Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас, ваших рідних із Днем незалежності нашої держави. Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість,... читати далі ...»

 Шануймо хліборобів

Шануймо хліборобів


Цьогорічний липень запросто можна назвати і дощовиком, і грозовиком, як називали його колись. Не так просто було жниварям вибрати момент, щоб по-справжньому взятися і в стислі строки зібрати вирощене, хоч усе для цього підготували заздалегідь – і техніку, і зернотоки, і склади. За кермом комбайнів, звичайно ж, найдосвідченіші. У складі трьох збиральнотранспортних загонів у... читати далі ...»

 Цей день в серцях нащадків буде жити

Цей день в серцях нащадків буде жити

14 Травня 2010, 00:09 / Знай наших / Лугова / Устя

В історії людства є події, які вічно живуть в пам’яті поколінь. Однією із них є Велика Вітчизняна війна. Вже виросли нові покоління людей, та не меркнуть в пам’яті народній імена героїв. З нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств, організацій і установ у супроводі духового оркестру урочистою ходою вулицями Радянською і... читати далі ...»

 З вірою, надією, любов’ю

З вірою, надією, любов’ю


На правому березі Південного Бугу розкинулося звичайне українське село БерізкиБершадські. Воно мені здається найкращим на Україні. Найбільше багатство його – це люди – мої односельці. Віра, надія, любов, доброта, совість, чесність – це ті цінності й чесноти, які нас роблять справж - німи людьми. Усім нам вчасно треба оглянутися, схаменутися і довести світові, що українці споконвіку мудрі,... читати далі ...»

 У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!

У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!


Дорогі, любі трудівниці Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», чарівні жінки Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського, с. Демидівки Тростянецького району! Прийміть сердечні, теплі слова вітань з нагоди 8 Березня. Хай життєвий шлях кожної жінки, матері, дружини, сестри, коханої буде щедро осяяний сонцем любові, а серце зігріте ласкою, турботою та увагою рідних. Прийміть низький уклін та... читати далі ...»

 До уваги жителів району!

До уваги жителів району!


Згідно з «Правил охорони електричних мереж» охоронною зоною на ПЛ- 0,4 кВ вважається ділянка на відстані 2 м від крайнього проводу. В охоронній зоні підлягають вирубці дерева та проводиться обрізка крон дерев до досягнення безпечної відстані до проводів ПЛ-0,4 кВ. Розчистку траси, що проходить по приватних земельних ділянках, проводить власник земельної ділянки або за його згодою персонал ЕМ.... читати далі ...»

Сільський голова В. П. Траченко (на знімку зліва направо) стверджує, що серед авторитетних людей Лугової і завідуючий ФАПом Сергій Володимирович Чорнобай та його наставник Михайло Іванович Плахотний А мав би бути рай...

А мав би бути рай...

17 Лютого 2010, 09:36 / В громадах / Лугова / Устя / Флорино

Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний Буг, з іншого – Дохно. На додачу з одного боку «підпирає» його, ніби захищає від усяких негараздів, 120 гектарів хвойних насаджень, з іншого – більше трьохсот гектарів листяних порід. В районі немає, мабуть, більше ніде сприятливіших умов для утримання худоби... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітають з Новорічними та Різдвяними святами всіх трудівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Нехай 2010 рік принесе вам добробут, благополуччя, нові успіхи. Бажаємо, щоб ці дні дарували вам і вашим сім’ям тепло ялинкових вогників, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх... читати далі ...»

 До уваги жителів району!

До уваги жителів району!


Відповідно до графіку розчистки ліній електропередач від насаджень на листопад 2009 р. буде проводитись відключення ліній ПЛ-0,4 кВ по територіях наступних сільських рад: с. Баланівка ПЛ-0,4 кВ від ТП 503 вул. Кірова, Кучерука, Жовтнева с. Дяківка ПЛ-0,4 кВ від ТП 241, 242, 243, 245 вул. Дружби, Леніна, Садова, Миру, Жовтнева, Чухнюка с. Лугова ПЛ-0,4 кВ від ТП 129,130, 131 вул.... читати далі ...»

 Дільнична лікарня потрібна селу

Дільнична лікарня потрібна селу

23 Вересня 2009 р / Є така думка / Лугова / Устя

Так сталося, що мені довелося звернутися за медичною допомогою в Устянську дільничну лікарню. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні, я була приємно вражена якістю та професійністю медичного обслуговування. З першого дня медичні працівники оточили мене чуйністю та увагою. В лікарні панує атмосфера душевності, теплоти, взаєморозуміння та дисципліни. Що дуже важливо – наявні всі зручності:... читати далі ...»

У чергову подорож до країни знань учнів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 покликали дзвінком першокласниця Даша Голуб і одинадцятикласник Михайло Годованюк. Фото Сергія КІСИКА. Відлуння вересневого свята

Відлуння вересневого свята

9 Вересня 2009 р / Освіта і наука / Джулинка / Лугова

Урочисто й зворушливо пройшов День знань в усіх школах району. Про це свідчать численні листи, дзвінки в редакцію «Бершадського краю», в яких наші читачі, батьки, вчителі-ветерани із захопленням розповідають про те, як цікаво, змістовно і організовано провели це свято в їхніх школах, з якою теплотою і щирістю педагоги Бершадщини зустріли своїх вихованців на порозі нового навчального року, як... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Лугова всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Лугова. Новини села Лугової, фото. Все про Лугову
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення