Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 20 Серпня 2010 р

Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм.
Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає!

Дорогі трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»!
Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас, ваших рідних із Днем незалежності нашої держави.
Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість, душевна щедрість, розум і почуття власної гідності принесуть Україні стрімкий розвиток і нові досягнення.

Шановні трудівники, ветерани ДП «Бершадський спиртовий завод»!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня незалежності України.
24 серпня символізує відродження нашої держави, її силу, красу та спрямованість у майбутнє. Нехай ваша відповідальна праця, професійна майстерність сприяють утвердженню демократичної України. Здоров’я, щастя та добробуту вам.
Адміністрація, профком підприємства.

Адміністрація, профспілковий комітет ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» сердечно вітають із 19-ою річницею незалежності українського народу всіх працівників, ветеранів товариства.
Зичимо вам, вашим родинам миру, радості, добробуту. Хай ваші душі повняться високими прагненнями, адже тільки разом, спільною і невтомною працею ми зможемо зробити Україну квітучою і заможною на благо майбутніх поколінь.

Шановні жителі Флоринської територіальної громади!
Сердечно вітаємо вас з визначною подією українського народу – Днем незалежності нашої держави.
Вітаючи вас, ваші родини з цим днем, бажаємо миру, спокою, здоров’я, любові, щоб у добрі та злагоді зростали ваші діти, щоб ваші мрії і прагнення стали дійсністю, кожен день вашого життя був сповнений радістю і новими здобутками.
Виконком Флоринської сільської ради.

Дорогі жителі сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Прийміть найкращі вітання з нагоди 19-ої річниці незалежності України!
Незалежність – це свобода і гідність кожного українця. Вона відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму. Бажаємо, щоб це свято квітло у ваших домівках сяйвом посмішок, теплом, а в нашій славній Україні – миром і єдністю.
Виконавчий комітет Джулинської сільської ради.

Шановні жителі с. Баланівки!
Виконавчий комітет Баланівської сільської ради сердечно вітає вас з Днем незалежності України.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої історії України, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежними. Саме від кожного з нас залежить, якій бути нашій Батьківщині. Від усього серця бажаємо вам, вашим рідним миру, добробуту і взаємної злагоди.

Дорогі жителі с. Бирлівки!
19 років тому справдилися мрії та сподівання багатьох поколінь українців, розпочалась епоха незалежної суверенної України. За цей час ми пройшли шлях набуття досвіду державотворення, наблизилися до європейських демократичних цінностей. В цей святковий день, шановні односельці, зичимо всім достатку, злагоди та благополуччя.
Виконавчий комітет Бирлівської сільської ради.

Виконавчий комітет Тернівської сільської ради шле теплі слова вітань всім жителям села з нагоди 19-ої річниці незалежності України.
Нехай цей день наповнить серця кожного жителя гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, вірою в перемогу справедливості, законності, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Зичимо вам миру, благополуччя та злагоди!

Виконком Сумівської сільської ради з нагоди великого національного свята – Дня незалежності України – щиро вітає всіх жителів с. Сумівки.
Це подія історичної ваги, логічний і надзвичайно відповідальний етап в житті українського народу. Перед кожним із нас стоїть важливе завдання – зробити нашу країну демократичною, а життя кожного її громадянина – щасливим і заможним. Миру, тепла і затишку вам!

Дорогі жителі с. Дяківки!
Виконком Дяківської сільської ради шле вам найкращі вітання з нагоди 19-ої річниці незалежності України.
Бажаємо вам, вашим родинам здоров’я, щасливої життєвої дороги, щоб верстви її були довгими, дні – сонцесяйними, ночі – зоряними, перехрестя – щедрими, і стелилася вона під українським небом серед добрих людей, щоб срібним струмком бриніла у рідній домівці радість, а в серці – дзвінка нота молодості.

Дорогі жителі Лісничого та Вовчка!
Щиро вітаємо вас з великим державним святом – Днем незалежності України.
Нехай це свято принесе у ваші домівки добро, порозуміння, згуртованість, мир і любов. Щоб усі ваші мрії і прагнення стали дійсністю, кожен день вашого життя був сповнений радістю, теплом і новими здобутками.
Виконавчий комітет Лісничанської сільської ради.

Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Лан», всі жителі Маньківської територіальної громади!
Дирекція, профком товариства, виконком Маньківської сільської ради шлють вам найкращі вітання з нагоди 19-ої річниці незалежності України.
Зичимо вам, вашим сім’ям чудового настрою, квітучого здоров’я, нехай ясно світає у ваших долях. Достатку великого, успіхів урожайних, колосу щедрого і розвитку рідної Вітчизни!

Шановні трудівники, ветерани праці ПСП «Промінь», всі жителі Дяківки!
19-та річниця незалежності України є результатом тисячолітньої боротьби її народу за право мати свою державу, а також – найголовнішим святом.
Вітаючи вас, ваші родини з цим днем, бажаємо, щоб вічно панував мир, спокій, благополуччя, а домівки повнились добром, щастям і багатством.
Дирекція ПСП «Промінь».

Дирекція СТОВ «Удич» с. М’якоходу щиро вітає із державним святом – Днем незалежності України – всіх трудівників, ветеранів товариства.
Як би не важко було, кожен з нас знаходить сили і бажання, щоб робити кращим життя родини, колективів, де працюємо, села, в якому живемо. Тож зичимо злагоди, віри в те, що завтрашній день для вас буде світлим, щасливим і впевненим.

Шановні працівники та пайовики ПСП «Відродження» с. Теофилівки!
День незалежності – це віками омріяне свято, яке несе подальше згуртування суспільства, економічне та соціальнокультурне відродження України. Нехай воно додає всім міцного морального духу, творчої наснаги, плідної діяльності, оптимізму. Бажаю вам благополуччя, здоров’я, подальших успіхів у праці в ім’я зміцнення і процвітання України.
Михайло КІНАШ, директор ПСП «Відродження».

Шановні трудівники, ветерани праці ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Дирекція, профком товариства сердечно вітають вас з нагоди найважливішого свята українського народу.
Свято незалежності – це знаменний день демократії і громадської злагоди нашого народу. Він став поворотною віхою в історії розвитку Української держави. Бажаємо вам, вашим сім’ям здоров’я, миру і достатку.

Шановні працівники, ветерани ТОВ «Осіївське», всі жителі Осіївської територіальної громади!
Від імені дирекції товариства прийміть найкращі вітання з нагоди Дня незалежності України.
Бажаємо, щоб у цей день нас об’єднала спільна радість, любов до рідного краю та благодатна ідея в утвердженні та розбудові української державності. Нехай любов до України надихає вас на нові здобутки, на добрі справи.

Дирекція ТОВ «Устя» сердечно вітає трудівників і ветеранів праці товариства, всіх жителів Усті, Лугової та Великої Киріївки з Днем незалежності України.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, і радість на серці, і хліб на столі. Хай легко працюється, гарно живеться, все множиться, вміється і удається. Хай Бог милосердний з високого неба дарує вам усе, чого треба, а Матінка Божа – цариця свята – дарує щасливі і довгі літа.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Кидрасівки Вікторію Василівну КУЦАК (23.08), листонош Наталію Миколаївну ШВЕЦЬ (21.08) з с. Красносілки, Валентину Вікторівну ТУМУРУК (22.08) з с. Джулинки, Наталку Павлівну ДЯЧЕНКО (22.08) з с. В. Киріївки, Антоніну Олексіївну ТЕРЛЕЦЬКУ (22.08) з с. Шляхової, Наталію Вікторівну БАСУН (22.08) та Наталію Григорівну КІЯШКО (26.08) з Бершаді.
Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.

Колектив фінансового управління Бершадської РДА сердечно вітає з ювілеєм головного спеціаліста відділу доходів Людмилу Іванівну ІЛЬЧЕНКО (26.08) Від року до року час біжить, мов стріла. Ми Вам бажаємо щастя, радості, добра. Тільки сонця, тільки квітів, тільки добрих днів, тільки лагідних привітів і найкращих слів. Довгих літ, щоб здоров’ям буяли, Вам ми сердечно бажаєм. Нехай сяють очі ніжністю, а серце розквітне радістю, хай доля красива, як соняшник, дарує Вам щастя райдугу. Хай сонечко світить із ясного неба, бажаємо Вам усе, чого треба.

Адміністрація, колектив СФГ «Агро» с. Флорино шлють найкращі вітання з нагоди ювілею головному бухгалтеру Тетяні Мефодіївні МЕНЮК (22.08) У Вас сьогодні славна дата, Прожито стільки щедрих днів, Отож дозвольте привітати І побажати сотню літ.
Хай кожен день дарує радість, Хай сонце світить Вам завжди, Роки ніколи хай не старять І не приносять в дім біди.
Хай світить Вам щаслива доля, Хай обминає Вас журба.
Бажаєм Вам на видноколі Блаженства, миру і добра!

Колектив працівників бухгалтерії СФГ «Агро» с. Флорино сердечно вітає з ювілеєм головного бухгалтера Тетяну Мефодіївну МЕНЮК Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта.
Бажаєм здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток Сиплються до Вас, немов вишневий цвіт.
Хай життєвий досвід творить з буднів свято, А Господь дарує довгих-довгих літ.

Шановного свата, доброго, турботливого батька та дідуся Анатолія Івановича ГОНЧАРУКА (20.08) з Флорино сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм.
Здоров'я і щастя бажаєм багато, Нехай обминає біда.
Хай будуть прекрасними будні і свята, Як чиста джерельна вода.
Хай доля дарує Вам лиш сонячний світ, Щастя, миру і натхнення, Щоб Ви прожили ще сотню літ Під Божим і людським благословенням!
З повагою і любов’ю сват Іван, сваха Ніна, син Саша, невістка Альона, внук Ваня.

Чуйну, порядну, прекрасну і благородну людину, педагогапрофесіонала Вікторію Яківну ГОНЧАР (25.08) з Шляхової щиро вітаємо з днем народження.
Стелися, доле, через все життя лише добром для доброї людини, на довгий вік, на многії літа, на шану від людей й тепло родини.
У народі кажуть: з людиною народжується доля, та, разом з тим, кожен вибирає свою долю і стежину, якій присвячує все своє життя.
Ви ж вибрали щасливу і досить нелегку долю, обравши професію учителя. Для кожного учня Ваше слово пророче, вони з нього брали знання, наснагу і любов. Ви розділили себе по краплині на всіх своїх учнів, і з тих крапель по світу море вдячності вийшло для Вас. Будьте ж Ви, як і є, гарна, мудра та хороша, любима і завше потрібна. Всіх благ земних ми Вам бажаємо за душу людяну й просту, всі квіти світу Вам даруємо за добре серце й теплоту!
З повагою та шаною Ваші вихованці 1960-1970 рр. Шляхівської середньої школи.

Найдорожчу донечку, наймилішу внученьку, найдобрішу правнучку Лілію Андріївну ХЛОПЧИК (25.08) з Бершаді сердечно вітаємо з 15-річчям.
Будь здорова і щаслива, Будь розумна та вродлива.
Проживи 100 довгих літ Без невдач та прикрих бід.
І усе, що тобі треба, Хай дарує Бог із неба.
Щоб радість і щастя тебе обняли, Щоб янголи Божі завжди берегли.
Рости, наша Лілечко, на щастя батькам, На радість бабусям і дідусям.
З любов’ю і ніжністю мама, тато, бабуся Зоя, прабабуся Муся, прадідусь Петя.

З нагоди дня народження і початку навчального року шлемо палкі вітання і найкращі побажання нашій любій, дорогій, ніжній, найкращій у світі донечці, сестричці, внучечці, похресниці, племінниці Іринці Вікторівні ПУГАЧ (24.08) з Бершаді.
Рости, наша Ірочко, весела і здорова, Відмінно вчись, щоб більше знати, Цікавого ж на світі так багато!
Дощиком рясненьким щастя з неба ллється, Нехай тобі, дорогенька, все в житті вдається.
Щоб люди любили тебе, щоб друзі з тобою ріднились, Життя, щоб твоє, як пелюстки троянд, Любов’ю і щастям світилось.
З любов’ю і ніжністю мама Свєта, папа Вітя, братик Дениско, дідусь, бабуся, прабабусі Марія і Віра, хрещені батьки, сім’ї Арлачових, Микитюків, Матвієнків і Буряків.

21 серпня виповнюється 2 рочки нашій любій, рідній, найдорожчій у світі внучечці Діаночці Русланівні ІВАСИК з Джулинки.
Тебе ми всі вітаємо, наше пташенятко, Як добре, що з'явилася ти у нас!
З тобою, нашим сонечком, ніколи не нудьгуєм, Теплом, любов'ю, ніжністю наповнюєш всі дні.
Рости, наша Діаночко, щаслива і здорова, Хай янголNохоронець оберіга тебе.
Життя твоє хай буде віночком із любові, Завжди безхмарним, мирним небо голубе!
З любов’ю і ніжністю бабуся Аня і дідусь Коля.

Ніжну, милу, любу, дорогу донечку, сестричку Діаночку Русланівну ІВАСИК (21.08) з Джулинки сердечно з 2-річчям.
Вітерець легесенький кучері розвіє, Лагідно торкнеться ніжної руки.
Матінка Небесна хай тебе леліє, Хай дарує Боженько щастя на роки.
Хай крокують ніженьки, сили набирають, Хай тобі відкриються новії світи...
А сьогодні з радістю всі тебе вітають І тобі бажають: будь здорова ти!
З любов’ю тато Руслан, мама Оксана, братик Женя.

Любу матусю, турботливу дружину та бабусю Ольгу Софронівну ЧОРНЕНЬКУ (24.08) з Яланця щиро вітаємо з ювілеєм.
Всю доброту, яка ще є на світі, Всю радість, що живе поміж людей, До ніг тобі ми прихиляємо, рідненька, Віншуючи здоров’ям ювілей.
Всією ріднею тебе ми вітаємо І щастя, здоров’я сердечно бажаємо.
Рідна матусю, люба бабусю, дорога дружино, Всі ми до тебе з радістю линемо.
Спасибі за ночі тривожні жіночі, За ласку, терпіння і муки.
Ми нині з любов’ю, як в дні наші юні, Цілуємо твої натруджені руки.
З тобою нам гарно, привітно і мило, Для нас не жалієш ні серця, ні сили.
Живи ж нам, рідненька, на білому світі, І хай тобі сонечко сяє привітно.
Нехай тобі квіти вклоняються рясно, Нехай тобі роки – великі й прекрасні.
З любов’ю і повагою діти Наталія, Олександр, чоловік Володимир, зять Валентин, невістка Світлана, онуки Роман, Сніжана, Богдана, Діма.

Шановну, дорогу сваху Ольгу Софронівну ЧОРНЕНЬКУ з Яланця сердечно вітаємо з ювілеєм.
Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажається – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За щоб Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай доля дарує Вам довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта.
З повагою та шаною свати Олішевські з Бершаді та діти і онуки.

26 серпня виповнюється 16 років нашій дорогій, милій донечці, онучці Світлані Миколаївні НИЖНИК з Бирлівки.
Щиро вітаємо її.
16 літ – це найкраща пора: І квітує, й сміється життя, Неповторністю променить, Радість несе кожна мить.
Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм.
Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає.
Бажаєм, щоб твої стежини стелив дивоцвіт на многая-многая літ!
З любов’ю і ніжністю тато Коля, мама Іра, дідусь Петя, бабуся Настася, дідусь Володя, бабуся Маруся і всі рідні.

Нашу милу, ніжну, дорогу донечку, онучку, правнучку Софійку Михайлівну НИЖНИК (25.08) з Бирлівки сердечно вітаємо з 9-річчям.
Щоб в школі, вдома, серед друзів Ти відчувала ласку і тепло.
Щоб у житті твоїм на виднокрузі Похмурих днів ніколи не було.
Роби добро, а зла ніде, нікому, І куда б не пролягала твоя путь, Не забувай свого дому, Адже тебе тут люблять і завжди ждуть!
З ніжністю та любов’ю тато Міша, мама Галя, дідусь Петя, бабуся Настася, бабуся Ніна, прабабуся Ксенія та всі рідні.

25 серпня святкуватиме свій ювілей найкраща дружина, найдорожча матуся, найрідніша бабуся Любов Михайлівна ДМИТРИЧЕНКО з Джулинки.
Де взяти слова, щоб висловити нашу любов і вдячність до тебе, рідна? Як розповісти людям про твій дар бути самовідданою, турботливою матір’ю, жінкою, бабусею? Про твою доброту, про твоє щире серце, яке обігріває нас, наче сонце?
Кожну хвилину дякуємо Богові, що ти у нас є!
Якби в словах наших була пророча сила, а в серці чарів полум’я цвіло, то ми б для тебе, рідна, так зробили, щоби і дня сумного не було.
Добра, ніжна, ріднесенька наша, щастя тобі та здоров’я на довгі літа!
З вдячністю та любов’ю чоловік, діти, внуки.

  Колективи виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації шлють найщиріші вітання з нагоди 60-річного ювілею керуючому справами виконавчого апарату ра йонної ради Петру Миколайовичу ГОЦУЛЯКУ (22.08) Ваш трудовий шлях є взірцем працездатності та сумління, які у поєднанні з особистими якостями та високим фаховим рівнем забезпечили Вам повагу колег та однодумців. Завдяки непересічним якостям керівника та організатора Ви зробили вагомий внесок у розвиток району та поліпшення добробуту наших жителів.
У день Вашого ювілею зичимо міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпних життєвих сил, добра та благополуччя. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

 


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Служба в зоні небезпеки: вінницькі міліціонери на Сході відновлюють правопорядок, затримують сепаратистів та кримінальних елементів.</b><br />Звільнені від терористів міста на Сході України продовжують залишатися «гарячими точками». Через цю територію...
10 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Бершадщина</b><br />Відразу зазначу, що описувати побачене під час кожного туру &ndash; а це відвідини конкретного району, хоч і складно,...
4 фото   
<b>Птахокомбінату «Бершадський» – 35!</b><br />Матеріали з ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», у тому числі і з нагоди пам’ятних дат, доводилося готувати не раз. І...
2 фото   
<b>Освятили передачі для бійців АТО</b><br />Напередодні свята Христового Воскресіння бершадці, які відстоюють свободу та незалежність України у зоні проведення...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Коваль Іван Федорович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.03.44.

З історії Бершаді
Допомога робітничих колективів прискорила відродження сільськогосподарського виробництва, сприяла підвищенню культури землеробства. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення