Fridge magnet wooden gears

Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

 • Подобається3Не подобається
 • 1 Січня 2010 р

Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітають з Новорічними та Різдвяними святами всіх трудівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї.
Нехай 2010 рік принесе вам добробут, благополуччя, нові успіхи. Бажаємо, щоб ці дні дарували вам і вашим сім’ям тепло ялинкових вогників, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх осель, а серце – радістю новорічних свят!

Шановні трудівники, ветерани ДП «Бершадський спиртовий завод»!
Адміністрація, профком підприємства шлють вам і вашим рідним вітання з Новим роком і Різдвом Христовим.
Зичимо кожній родині сімейного добробуту, здоров’я, радісних дитячих усмішок, миру та процвітання. Нехай Новий рік увійде до ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, а Різдво Христове наповнить серця любов’ю, надією і вірою у здійснення найзаповітніших мрій та бажань.

З Новим 2010 роком і Різдвяними святами щиро вітаємо всіх трудівників, ветеранів праці ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» та їхні родини.
Новоріччя – це свято добра, успіху, мрії, удачі. Це і нова надія на щасливе життя – життя в мирі, злагоді й достатку.
Здоров’я вам, благословення Божого в роботі, в успіхах і планах! Щоб жили усі ви щасливо і вільно, як сад, розквітала вся наша країна!
Адміністрація, профком ЗАТ «Бершадський пивокомбінат».

Районна рада ветеранів війни та праці щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим всіх ветеранів війни та праці, вдів загиблих, дітей війни, партизан, підпільників, працівників тилу.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, довголіття. Нехай Рік Тигра принесе народу України стабільність, благополуччя, мир та злагоду.

Міська рада ветеранів війни та праці сердечно вітає всіх інвалідів війни, учасників бойових дій, ветеранів війни і праці, вдів та всіх бершадців з Новорічними та Різд вяними святами.
Нехай 2010-й стане для вас роком щастя, миру, добра та перемог, а Різдвяна зірка принесе у ваші домівки радість, добробут, благополуччя і міцне здоров’я.

Шановні працівники освіти!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Від усієї душі бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, гарного настрою, душевного спокою та здійснення найзаповітніших бажань, мрій і сподівань! Нехай Новий 2010 рік увійде у ваші домівки добрим і радісним, принесе добробут, успіх та процвітання, а в сім’ї – любов і злагоду!
З повагою Людмила ПОЧВІРНА, начальник відділу освіти РДА, Микола МОРОЧИНСЬКИЙ, голова ради профкомів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, профспілка працівників культури щиро вітають з Новим 2010 роком та Різдвяними святами працівників культури, ветеранів культосвітньої ниви, аматорів художньої самодіяльності, майстрів народної творчості району.
Зичимо всім щастя, душевного тепла, міцного здоров’я, родинної злагоди. Нехай множаться ваші зусилля на творчій ниві в ім’я розквіту культури Бершадського району.

Адміністрація, профспілковий комітет філії «Бершадсь кий райавтодор» сердечно вітають з Новорічними та Різд вяними святами всіх працівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї.
Бажаєм здоров’я, достатку і сміху у хаті, Хай мрії збуваються ваші крилаті.
Хай праця приносить і радість, і гроші, З святами вітаєм вас, люди хороші!

З Новим роком і Різдвом Христовим сердечно вітаємо всіх жителів територіальної громади с. Баланівки!
Нехай у кожнім домі, кожній хаті На здоров’я й щастя будуть всі багаті!
Хай рік Новий усім дарує втіху, А діти й внуки – радість і багато сміху!
Виконком Баланівської сільської ради.

Шановні жителі с. Бирлівки!
Щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим від імені виконавчого комітету Бирлівської сільської ради.
Хай ці прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам, вашим рідним, міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку та благополуччя. Гарного настрою, любові, нехай у вашому житті панують гармонія та удача!

Щирі Новорічні та Різдвяні вітання надсилаємо всім жителям с. Поташні!
Щиросердно вам щедруєм, щастям-радістю віншуєм!
У щасливій вашій хаті щоб були ви всі багаті!
Щоб були в своїй оселі і здорові, і веселі.
Щоб у ці святкові дні вам співалися пісні!
Виконком Поташнянської сільської ради.

Виконавчий комітет М’якохідської сільської ради щиро вітає з Новим роком і Різдвяними святами всіх жителів територіальної громади!
Нехай ці традиційно світлі, добрі свята ваші сім’ї зустрінуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Бажаємо, щоб у ваших домівках панували добробут, мир, злагода, а 2010 рік приніс достаток, обдарував міцним здоров’ям і щастям.

Щастя, достатку, яскравих вогнів новорічної ялинки та веселого Різдва виконавчий комітет Михайлівської сільської ради шле жителям Михайлівки та Романівки.
Хай до кожної оселі проляже доріжка доброти, взаєморозуміння, працелюбності. Заквітчаних весен і теплого літа, усім – з роси і води! Щедрої на врожай осені й хліба-солі на вашім столі! Хай доля несе на українських рушниках мир, здоров’я та добробут.

Шановні жителі Флоринської територіальної громади!
2009 рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра і радості, вірних друзів. Нехай прийдешній рік виправдає ваші надії та прагнення. З Новим роком і Різдвом Христовим!
З повагою Василь НІКІТЧУК, Флоринський сільський голова.

Шановні жителі Джулинки та Берізок-Бершадських!
Новий рік – це не непросто початок нового відліку часу, це нові надії, успіхи, перемоги, це здійснення всіх мрій, це нова сторінка у книзі життя, яку кожен пише своїми діяннями та думками. Вітаючи вас і ваших рідних з Новорічними і Різдвяними святами, бажаю щастя, здоров’я. Нехай не міліють ваші душі на добро, а працьовиті руки наповнюють достатком ваші оселі.
З повагою Петро ШВЕЦЬ, Джулинський сільський голова.

Шановні жителі Усті та Лугової!
Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!
Бажаю, щоб ці свята, ступивши на ваш поріг, принесли вам разом із дзвінкою колядою міцне здоров’я, силу духу, злагоду і достаток, додали усім віри та життєвих сил. Нехай труднощі будуть переможені, а успіх окрилить душу. Зичу вам і вашим рідним сонця та світлих надій, миру та втіхи на кожному кроці, а також здійснення усіх мрій та планів у 2010 році.
З повагою Валентин ТРАЧЕНКО, Устянський сільський голова.

Виконком Шляхівської сільської ради сердечно вітає з нагоди Новорічних свят і Різдва Христового всіх жителів Шляхової, Теофилівки та Завітного!
Хай вродить пшениця, квітують жита, і Україна процвіта.
Сійся, родися, зерно доброти, у вільную землю на довгі роки.
Хай Бог подарує здоров’я доволі, А ви з Новим роком і Різдвом будьте здорові!

Дорогі жителі Великої Киріївки!
Зичимо, щоб у Новому 2010 році доля була до вас щедрою, щоб вона дарувала вашим оселям тепло і затишок, злагоду і спокій, шану та любов від дітей і онуків. Хай примножиться лік вашим радощам і добрим справам, щедрішають здобутки на життєвій ниві. Веселих вам Новорічних і Різдвяних свят та гарного настрою.
Виконком Великокиріївської сільської ради.

Від щирого серця поздоровляємо з Новим 2010 роком і Різдвяними святами усіх жителів Тирлівської територіальної громади!
Хай радість і достаток панують у ваших домівках.
Зичим вам щастя, зичим вам долі, Щоб хліба й до хліба було в вас доволі.
Чаша здоров’я хай не міліє, Збуваються всі заповітнії мрії!
Виконавчий комітет Тирлівської сільської ради.

Шановні жителі Лісничого та Вовчка!
Прийміть найкращі вітання та побажання з нагоди Нового року і Різдва Христового.
Земля хай вам дарує хліб на столі, Щоб були здорові дорослі й малі!
Хай щастя пропишеться в кожному домі, Щоб були у радості рідні й знайомі!
Виконавчий комітет Лісниченської сільської ради.

Виконавчий комітет Ставківської сільської ради шле сердечні, теплі слова вітань з нагоди Нового року та Різдва Христового всім жителям села.
Коли проб’є 12 година, і Старий рік зустрінеться з Новим, хай пощастить і вам, і всій родині, ми зичимо, щоб посміхнулися і ви! Хай казку принесе на крилах вечір, і казка щоб затрималась навік, і під ялинку, щоб чарівні речі приніс вам щедрий Новий рік!

Міцного здоров’я, гарних здобутків у праці дирекція, профком ТОВ «Осіївське» щиро зичать усім трудівникам, ветеранам товариства, їхнім сім’ям. Нехай 2010 рік прийде в кожну хату з добрими вітаннями й добрими надбаннями!
Знову рік промайнув, наче коні промчали по колу, Новий рік і Різдво завітали у ваші оселі.
Щастя вам і здоров’я, не сумуйте ніколи!
Хай співає душа, і лунають колядки веселі!

Щасливої долі, щастя, удачі вам, шановні працівники та ветерани праці ПСП «Промінь», всі жителі Дяківки!
Дирекція підприємства сердечно вітає вас і ваших рідних з Новим роком і Різдвом Христовим!
Щоб були завжди здорові ваші діти та онуки, Нехай вони будуть працьовиті й мудрі до науки.
І щоб в хаті вашій була завжди дрібка солі, І щоб велася вам худібка та зерно в стодолі!

Дорогі працівники та пайовики ПСП «Відродження» с. Теофилівки!
В кожну оселю приходять Новорічні та Різдвяні свята – світлі, щирі і радісні. Ваші родини зберуться за новорічним столом, і ви згадаєте все хороше, що було в році нинішньому, щоб взяти це із собою у рік наступний. Бажаю, щоб у 2010му всі ваші мрії стали реальністю, щоб добробут і злагода були постійними супутниками, щоб домівки наповнювалися миром і добром.
З повагою Михайло КІНАШ, директор ПСП «Відродження».

Шановні працівники ТОВ «Чарівна нива», всі жителі Тернівки та Березівки!
Новий рік і Різдво Христове – свята, яких чекає кожен із нас. Бо віримо, що, перегорнувши ще одну сторінку історії, чистий аркуш почнемо заповнювати лише найкращим: щастям, благополуччям, радістю.
Дирекція товариства щиро вітає вас, ваші сім’ї та бажає, щоб кожен із вас не переставав вірити в чудодійну силу Новорічної ночі, завжди з трепетом чекав здійснення усіх бажань.

Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає працівників товариства та всіх жителів Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського й Демидівки Тростянецького району з Новим 2010 роком і Різдвом Христовим!
Зичимо вам міцного здоров’я, добра, благополуччя. Бажаємо, щоб у ваших оселях завжди панували взаєморозуміння та повага, у серці – любов, у всіх справах – життєва мудрість. Хай Новорічні свята подарують радісний настрій, додадуть сили, наснаги та впевненості в завтрашньому дні!

З нагоди Новорічних і Різдвяних свят дирекція, профспілковий комітет ТОВ «Агрофірма «Джулинка» щиро вітають всіх працівників, ветеранів агрофірми та жителів Джулинки і Берізок-Бершадських!
Від душі зичимо вам здоров’я, енергії, оптимізму, успіхів.
Нехай доля щедро дарує щастя, радість, і які б несподівані повороти не приготував 2010 рік, бажаємо завжди і в усьому зберігати рівновагу та впевнено досягати мети!

З нагоди Новорічних та Різдвяних свят щиро вітаємо трудівників, ветеранів СТОВ «Лан» та всіх жителів Маньківки, Крушинівки і Шумилова!
Бажаєм Новий рік й Різдво Христове зустріти в мирі, З любов’ю й радістю у серці.
Щоб негаразди оминали, натхненням повнилися мрії, Щоб в душах ваших на згасали Кохання, Віра та Надія!
Дирекція СТОВ «Лан» і виконком Маньківської сільської ради.

Дирекція ТОВ «Світанок-Агросвіт» с. Шляхової шле сердечні, теплі слова вітань і побажань з Новим роком і Різдвяними святами всім працівникам, ветеранам господарства та їхнім рідним.
Зичимо, щоб у 2010 році земля була до вас щедрою, як мати до своїх дітей, щоб мали завжди хороший настрій. До щастя хай ведуть стежинки, на радість хай кружляють веселі сніжинки. Ялинка вам віддає своє тепло, а настрій святковий дарує Різдво!

Хай мир, злагоду, добробут, міцне здоров’я подарують Новий рік та Різдво Христове трудівникам, ветеранам СТОВ «Нива», усім жителям с. Сумівки.
Хай радісно вам світить сонце гоже, Зоря Різдвяна щастя вам віщує!
Святкуйте весело ці свята, люди!
І втіху кожне серце хай відчує!
Дирекція, профком СТОВ «Нива».

Щедрих вам днів трудових, достатку і благополуччя, дорогі працівники, шановні ветерани ТОВ «Прогрес», всі жителі с. Серединки!
Дирекція товариства та виконавчий комітет Серединської сільської ради від усієї душі вітають вас з Новорічними і Різдвяними святами.
В Новому році будьте здорові, радості й щастя вам у кожному домі. Успіхів у праці весною та літом! Хай доля ваша розквітне яблуневим дивоцвітом!

Дирекція ТОВ «Устя» щиро бажає всім трудівникам сіл Усті, Лугової та В. Киріївки,ветеранам товариства щоб Новорічні і Різдвяні свята принесли у кожну сім’ю здоров’я, щастя, добробут, дітям – щедрі гостинці, дорослим – святковий настрій і душевний спокій, любов і повагу. Нехай у 2010 році лише радістю наповнюються ваші домівки. Усім вам – багатої куті і Божого благословення!

Дорогі працівники ТОВ «Надбужжя-плюс», шановні жителі Чернятки і Хмарівки!
Прийміть найтепліші вітання і найщиріші побажання з нагоди свят, що наближаються. Нехай 2010-й принесе нові мрії та задуми, а світла Різдвяна зірка додасть у ваших душах відчуття віри, надії та любові. Будьте здорові, багаті на щирість і тепло, нехай достатком повниться кожна оселя, радість приносять діти. З Новим роком і Різдвом Христовим!
Дирекція ТОВ «Надбужжя-плюс».

Шановні трудівники ПП «Промтехагросервіс», славні жителі с. Кошаринець!
Сердечно вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим – святами, які з давніх-давен сприймаються у нас як найбільш світлі та урочисті, наповнюють серця вірою та любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій, добро. Міцного здоров’я, успіхів вам, удачі та благополуччя в 2010 році!
Дирекція ПП «Промтехагросервіс».

Дирекція, профспілковий комітет СТОВ «Удич» щиро вітають з нагоди Новоріччя та Різдвяних свят працівників, ветеранів господарства та всіх жителів М’якоходу, Чорної Греблі і Раківки!
Нехай щастя і достаток прийдуть в кожну хату, Щоб усі були здорові, веселі, багаті.
Щоб колядки скрізь лунали із радісним сміхом, І усі щиро раділи святковим успіхам!

Дорогі трудівники, ветерани ПСП «Обрій» с. Тирлівки!
Вітаємо вас, ваші родини з Новим роком і Різдвом Христовим!
З новорічними та різдвяними святами пов’язані нові надії, нові плани та мрії. Від того, з яким настроєм ми зустрінемо їх, залежить і те, як ми їх проживемо. Тож зичимо, щоб у вас все було гаразд: мир на землі та в оселі, здоров’я, щастя та злагода в родинах.
Дирекція ПСП «Обрій».

Дирекція ПП «Зоря» с. Серебрії щиро вітає з Новим роком і Різдвяними святами всіх трудівників підприємства та жителів села.
З Новим роком! З добрим роком! Що ступив широким кроком на поріг у вашу хату і веселу, і багату. Новорічні вам вітання та найкращі побажання. Щоб були завжди здорові, жили в радості й любові. Щоби гарно вам велося, все задумане збулося!

Шановні працівники і ветерани праці ТОВ «Яланецьке»!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового року і Різдвяних свят.
Срібний іній на деревах – на врожай.
Хай же щастя розквітає з краю в край!
Хай серця вам наповняться теплом, Й скрізь усі хай зустрічають вас добром!
Дирекція ТОВ «Яланецьке».


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Привітали ветеранів</b><br />Війтівка Голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар побував у Олексія Красиленка, ветерана та...
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Могильовський Зейлик Мойсейович (1908) 1908 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Санінструктор. Загинув 27.09.42. Похов. Ленінградська обл.

З історії Бершаді
У вересні відбулася ще одна подія — почала своє існування Бершадська комсомольська організація. Комсомольці були бойовими помічниками комуністів у соціалістичному будівництві. Вони зі зброєю в руках боролися проти бандитів, вели велику культосвітню роботу, організовували хати-читальні. Багато чого було зроблено тоді для налагодження контактів місцевої комсомольської організації з молоддю... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші! - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення