Fridge magnet wooden gears

Лугова в новинах

 Міліціонер за покликанням

Міліціонер за покликанням


Важко переоцінити роль дільничного інспектора міліції в питаннях охорони громадського порядку і безпеки, профілактики правопорушень. У своїй діяльності він повсякчасно підтримує зв’язок з населенням, трудовими колективами, громадськими організаціями і покликаний надійно захищати їх права та інтереси від злочинних посягань. Успішно справляється з обов’язками старшого дільничного інспектора... читати далі ...»

 Поверніть за винагороду

Поверніть за винагороду

19 Квітня 2014, 15:37 / Оголошення / Лугова

загублені водійське посвідчення, техпаспорт на трактор Т- 16М, 1991 р.в., заводський №499699, двигун №1346796, і свідоцтво про реєстрацію АС №248601 від 29.05.2012 р., видані на ім’я Луговацького Івана Андрійовича. Прохання звертатися за 068-28772-06.   читати далі ...»


 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

 У районі таких ГЕС було кілька

У районі таких ГЕС було кілька

15 Грудня 2013, 21:47 / Цікаво / Велика Киріївка / Лугова / Поташня / Устя

«Ще одна ГЕС» – матеріал під таким заголовком було вміщено в одному з номерів районної газети «Бершадський край» (№98 від 29.11.2013 р.). На початку п'ятдесятих років минулого століття у районі діяло кілька малих гідроелектростанцій, які давали електричний струм. У цій публікації мова йде про Чапаєвську ГЕС, яку почали відбудовувати, і один її генератор вже може давати струм. Згадано також ГЕС... читати далі ...»

 Кожній дитині – всебічний розвиток

Кожній дитині – всебічний розвиток


Саме під таким гаслом у нашій державі реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Здатність держави подбати про тих, хто не може самотужки впоратися із життєвими проблемами, завжди була ознакою розвиненого і самодостатнього суспільства. Відділом освіти надається посильна допомога по зміцненню матеріальної бази навчальних закладів, проведенню ремонтів та організації... читати далі ...»

 Знайомтесь: сімейні лікарі. дільниця №4а

Знайомтесь: сімейні лікарі. дільниця №4а

21 Жовтня 2013, 21:41 / В громадах / Лугова

Лікар ЗПСМ: ШВЕЦЬ Людмила Анатоліївна, каб. №5, ІІ категорія, 10 років стажу. Медична сестра ЗПСМ: ОЛЕЙНІКОВА Галина Дмитрівна, вища категорія, працює 22 роки. Вулиці: Черняховського, пров. Черняховського, Жукова, пров. Жукова, Матросова, Молодіжна, Картвелішвілі (30-62), Степова, Берладинська, Хвойна, пров. Хвойний, Квартальна, Подільська, Будкевича, пров. Будкевича, Свободи, Транспортна,... читати далі ...»

 Чи завжди винні енергетики?

Чи завжди винні енергетики?


З покращенням рівня життя значно збільшилося споживання електроенергії. На жаль, можна навести цілий перелік нарікань на роботу окремих представників колективу Бершадських електричних мереж. Відповісти на деякі питання читачів ми попросили директора СО «Бершадські ЕМ» В.Т. ВЛАСЮКА. Інтерв’ю з ним і пропонуємо увазі читачів. – Василю Трохимовичу, всім зрозуміло, що застарілі лінії... читати далі ...»

 Віддані своїй професії

Віддані своїй професії


Професійне свято бібліотечних працівників традиційно святкується 30 вересня після виходу в 1998 році Указу Президента України. За ці насичені подіями роки відбулися певні зміни в становленні бібліотек. З’явилися Інтернет-центри в бібліотеках сіл Баланівки і Флориного. Придбано ком п’ю - тери за кошти сільських громад для бібліотек Красносілки, Тирлівки, П’ятківки, Джулинки, Війтівки.... читати далі ...»

 Сесія районної ради відбудеться 8 жовтня

Сесія районної ради відбудеться 8 жовтня

30 Вересня 2013, 13:30 / Нове в роботі / Лугова / Шумилів

Головою Бершадської ра йонної ради М.П. Грабчаком видано розпорядження від 23 вересня 2013 року №53 «Про скликання 23 сесії районної ради 6 скликання», пленарне засідання якої провести 8 жовтня поточного року в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник». Початок о 10.00 годині. На порядок денний внести питання: Про хід виконання програми соціально-економічного та... читати далі ...»

 Найголовніша мета - праця на благо людей

Найголовніша мета - праця на благо людей


Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака після шести місяців роботи на цій посаді провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ – працівників редакцій газет «Бершадський край», «Поштова вулиця» та радіо «Бершадь». Подаємо короткий звіт із прес-конференції. – Михайле Григоровичу, чим стали для Вас перших півроку роботи на цій відповідальній посаді? – Для мене було непросто зробити цей... читати далі ...»

На знімку: послугами відділення давно користується голова ревізкомісії ТОВ «Устя» Наталія Резніченко (ліворуч). Праворуч – касир-контролер Галина Сисак. Фото Федора ШЕВЧУКА. В Усті оновлено відділення Ощадбанку

В Усті оновлено відділення Ощадбанку

7 Серпня 2013, 12:10 / Актуально / Бершадь / Лугова / Устя

Директор ТОВ «Устя» Павло Марущак, крім безпосереднього виробництва, велику увагу приділяє соціальним питанням. Він діє за принципом: максимальну кількість різних послуг жителі Усті та Лугової мають отримувати за місцем проживання. Ось і недавно відділення Ощадбанку переведено у нове, добротно відремонтоване приміщення, яке спеціально відновили за рахунок товариства. Це ще одне свідчення... читати далі ...»

 Підбито підсумки півріччя. Визначено пріоритети

Підбито підсумки півріччя. Визначено пріоритети


Як уже повідомлялося, 15 липня голова райдержадміністрації Михайло Бурлака звітував про виконання розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та програми соціальноекономічного і культурного розвитку району за підсумками першого півріччя 2013 року. На початку доповіді він відзначив, що у першому півріччі здійснювалася послідовна та системна робота з реалізації державних програм,... читати далі ...»

Фото автора Сорок років на пошті

Сорок років на пошті

2 Липня 2013, 21:13 / Персоналії / Лугова / Устя

– Люблю свою роботу, – каже Марія Федорівна Афоніна (на знімку), яка чотири десятиліття свого життя віддала поштовій службі. Спочатку була листоношею, нині ж очолює Устянське сільське відділення поштового зв’язку. – Колектив у нас хороший, – продовжує вона. – Листоноші Любов Дмитрівна Голубенко, Євдокія Афанасіївна Козленко, Ніна Михайлівна Шевчук в Усті і Тетяна Данилівна Семенюк в Луговій... читати далі ...»

Фото автора Праця, освячена сонцем

Праця, освячена сонцем

22 Червня 2013, 11:37 / Персоналії / Лугова / Устя

Бершадщина завжди славилася справжніми хліборобами, які вміють плекати найдорожче багатство на землі – хліб. Один із таких – Павло Григорович МАРУЩАК (на знімку), який вже 16 років очолює устянське господарство – одне з кращих у районі. На сьогодні товариство обробляє землі 1400 пайовиків. Застосовуючи передові технології, дотримуючись сівозмін, вносячи чималу кількість органічних добрив, тут... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Лугова всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Лугова. Новини села Лугової, фото. Все про Лугову
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення